למה אני עושה את זה לעצמי

יוקה

New member
נועהל'ה, לא לקחת ללב. אסביר.

ראשית, הקונדו'ז האלה, בתמונות, מתבלים מהר מאוד, לאו דווקא הריפוד אלא התשתית. משלוח עולה יותר מהמוצר עצמו (אולי זכור לך שלפני 7 שנים רכשתי מ-ארה"ב דרך האינטרנט? ואין ספק שאת זוכרת את המיתקן האדום של ה"נערות"? שנית, את בעיית המשלוחים ניתן לפתור, אם יש לך חברים טובים או קרובים נסבלים בארה"ב. במקרה כזה את נותנת את אמצעי התשלום שלך ולאחר תאום עם החברים כותבת את הכתובת למשלוח לשם והם כבר דואגים לשלוח לך door to door כדי לא להטריחם יותר מדי. עשיתי גם את זה, אבל לא לגבי חבילה כה גדולה. את תמיד יכולה לנסות באתרים נוספים ולאו דווקא ב-Eביי. שלישית, לאחרונה רכשתי מתקן כמעט זהה בג'ונגל, דמוי ג'ירף בפרווה המרפדת, אבל את כשמדובר בג'ונגל - את בוודאי מכירה. רביעית, במקביל רכשתי מליאור החביב שבפורום מתקן די בסיסי לחדר העבודה שלי (נושי עובדת אתי צמוד) שיחליף את זה שהתפרק וחשבתי כרגע, שבהיותך ברוכת כשרונות כפי שאני מכירה אותך, את יכולה לשדרג אותו בקישוטים, כריות קטנטנות דמויות כיפה (נו טוב, לי אין דמיון לדברים כאלה כל כך), לקבע קופסאות מגפיים מצופות (כמובן שזה יהיה זמני, אבל כך גם יהיה להם מעניין להעסיקך על בסיס יומי וגם - למקרה שאת לא עסוקה מספיק - יהיה לך פראקטיס במלאכת יד. כמובן שאפשר גם לא לצפות, אבל ככה זה ייראה מליון דולר. :) זה פחות מלצפות עוגות....
שבת שלום :)

Noaal

New member
יש לי אחד שקניתי בזמנו - נמוך יותר

שהחזיק מעמד שלוש שנים ושתי העברות דירה. עד שלאחרונה ג'ון שבר את אחד מהדפים שלו...

kittieCat

New member
איביי ועוד חנויות אינטרנטיות

שלא עושים משלוחים לארץ, דוקא מסכימים לעשות ברוב המקרים כשפונים אליהם באמצאות דוא"ל או מסר בבקשה לשלוח לארץ. זה עולה לא מעט כסף + מכס בארץ... אבל זה אפשרי. ככה הזמנתי לא מעט דברים, מלא מעט מקומות בחו"ל...

Noaal

New member
לא בטוח שיש על זה מכס כי זה פחות מ-200$

המשלוח זו נקודת התורפה.

liorge2

New member
אני פוחד להראות לו את זה, הוא מת על פרוייקטים

תני לי קצת לחקור את המתקן מבחינת גובה,רוחב ומורכבות אבל תכלס...לא נראה לי כ"כ מסובך בשבילו, במיוחד לאור הנסיון שהספיק לצבור בבניית המתקנים כבר יצא לו לבנות מתקנים בהתאמה אישית מברר לך ליאור

למעלה