למה אני עדין עושה את זה?

e t e r n i t y

New member
למה אני עדין עושה את זה?../images/Emo4.gif

הרגע חזרתי מיציאה. הייתי במועדון (טרמינל). יצאתי עם אחי (שגדול ממני בשנה וחצי) ונפגשתי שם עם חברה (שבאה עם ידיד שלה). התלבשתי כמו בשיא האופנה - נעלי עקב דק מוזהבות, מכנסי דגמ"ח שחורות וחולצת קשירה מוזהבת. שמתי איפור, שמתי בושם, נראתי פיצוץ. הגענו למועדון קצת אחרי 1. וחיכינו לפחות חצי שעה בחוץ. אוף, מי המציא את הסלקטורים? למה לכל הרוחות אני צריכה לחכות מעל חצי שעה בכניסה למועדון? למה אי אפשר פשוט להכניס את כולם אחד אחד בלי לייבש את אלה שלא מכירים את המאבטח? נכנסנו, שילמנו, מצאתי את חברה שלי והלכנו לקנות לנו שתיה. עוד חצי שעה הלכה בבר. שני גברים נדחפו בתור לפנינו (איזה חוסר ג'נטלמניות) ועד שסוף סוף הייתי עם הבירה ביד, המוזיקה היתה על הפנים. עכשיו, אני אוהבת מוזיקה שחורה, חברה שלי אוהבת שנות ה-80. החלטנו להתפצל. איזה בעסה זה לרקוד לבד... אחרי שעה וחצי חברה שלי עזבה ואני, איבדתי את אחי. מחפשת אותו מעל שעה בכל המועדון. הלכו לי הרגליים מהנעליים, אני מורידה אותם. מסתובבת יחפה, מתה ללכת הביתה. סוף סוף מצאתי את אחי, יש מוזיקה טובה. עבר לי החשק לרקוד.. למה לעזעזל אני עדין יוצאת למועדונים? אולי אני כבר זקנה מידי? אבל אני רק בת 23 ? אוף... עכשיו אני כולי מסריחה מסיגריות... צריכה ללכת לישון. הייתי צריכה להוציא קצת קיטור, תודה שהקשבתם. לילה טוב!

blueeye

New member
מוסיקה שחורה ?

מוצ"ש בדום ... ולמי שאוהב גם כוכבי משחק החיים אמורים להיות שם ... אומנם הגילאים... חיילים.. אבל זה מה שאני מכיר עם מוסיקה שחורה וכמובן שלישי בהום קלאב ( אבל לא ידוע לי הגילאים שם) רועי

e t e r n i t y

New member
אני לא מהמרכז...

מאוד הייתי רוצה לצאת למועדונים בת"א אבל בנוסף לכל מה שכתבתי בהודעה הראשונה שלי צריך גם להוסיף נסיעה של שעה וחצי לכל כיוון. אני מוותרת.

זִיגזַג

New member
לא נראה לי שזה עניין של גיל..

זה רק עניין של חשק!! יש כאלו שבגיל 30 עדיין לא נמאס להם והם כל סופ"ש במועדון.. ויש כאלו שכבר בגיל שלך מאסו! אני עד גיל 22 לא הייתי מפספס שום סוף שבוע, הייתי חייב מועדון.. אח"כ התחילה הדעיכה.. והייתי הולך פעם ב.. ככה זה! נראה לי שמזה שנתיים בערך, באה השובע אצלי ממועדונים, זהו, אני מעדיף איזה פאב עם מוזיקה טובה לשבת על בירה עם חברים מאשר לרקוד.. אז נכון שפעם ב.. אני עדיין הולך כדי להשתחרר, אם זה כשאני באילת או דברים כאלו.. אבל החשק להיות כל סוף שבוע במועדון ירד אצלי.. אבל זה רק עניין של חשק, זה לא קשור לגיל!! השאלה אם את עדיין נהנית ורוצה לצאת לדיסקוטקים?? אם כן, לכי! הגיל לא צריך להפריע לך!!!

שאייאן

New member
מממממ איזו מסיבת טבע טובה....

ככה למות ארבע עשרה פעמים בלילה תוך כדי גניחות של הרצפה מהמגפיים שלך עם חול ובלאגאן ואנשים נקרעים מסביב...מממממ לקנא... או סתם איזה 10 אקסטות בפאצה....תמיד יכול להיות טוב...

e t e r n i t y

New member
לא נוגעת בסמים.

אני דוקא אוהבת מסיבות טבע. בעיקר כאלה בחוף, לרקוד על החול, עם בקבוק בירה ביד. אבל לא נוגעת לא באקסטות ולא בשום סם אחר - זה לא בשבילי!

e t e r n i t y

New member
אני מאוד אוהבת לרקוד

ואת האמת גם אני חושבת שזה עניין של חשק... ואתמול לא היה לי חשק מי יודע מה. ואני מאוד מקוה שעדין יהיה לי חשק לרקוד גם בגיל 30.. אני מעדיפה תמיד לצאת למועדונים מאשר לשבת באיזה פאב. אני לא דברנית גדולה ואני דיי משתעממת בפאב. וכשאני שומעת מוזיקה שאני אוהבת אני תמיד קמה לרקוד. אוהבת להוציא אנרגיה ולהזיז את הגוף שלי. פשוט לפעמים האווירה במועדון יכולה להוציא לי את החשק לרקוד. כל הדוחק של האנשים, הריח של הסיגריות... אני תמיד אוהבת לרקוד כשיש לי את המרחב שלי, בלי להידחף ע"י אנשים או לקבל כוויה מאיזה סיגריה מעופפת..

רותוש

New member
זה הכל תלוי ב-עם מי יוצאים

קודם כל, גם אני יוצאת לטרמינל בימי שישי ורוקדת ברחבה הקטנה של המוזיקה השחורה, שלא לדבר על ההעברת שירים הלא מקצועית בטירוף של הדי ג'יי שם!!!אבל אני מאוד נהנית וזה בגלל שאני יוצאת עם חבר שלי, שאוהב מוזיקה שחורה ונשאר איתי שם. הכל נראה אחרת שאת יוצאת עם חבר'ה שאוהבים לרקוד למה שאת רוקדת. שלא לדבר על זה שאני ממליצה לבוא לשם באיזה אחת- אחת וחצי אפילו , וככה בשתיים וחצי מתחיל להתרוקן ויש מקום לרקוד.אולי אתמול היה במיוחד צפוף, במקרה לא יצאתי לשם אתמול (ד.א. הם פתחו שם לפני חודש קיר ברחבה השחורה ויש לך שם מקומות עם פחות צפיפות) . עוד המלצה, פתחו ב"חורבה" רחבה של מוזיקה שחורה, וכמעט ריק שם. ואנשים טובים. זה אותו ליין מסיבות (החורבה עצמה מלאה על הגג ובאלטרנטיבי אבל ברחבה יש מקום לאיזה 300 איש רקדו שם מקסימום 70). מאוד מאוד ממליצה! גם אין שם כמעט תור.אז בואי ותהני! אני שם כל ימי חמישי (סטודנטים) ועובר עליי לילה מעולה. בכל אופן, אני בטוחה שאם תלכי עם ידיד או חברה שאוהבים את המוזיקה השחורה ותמצאי לך את המועדון המתאים (לא צפוף מדיי לא ריק מדיי). לסיכום, אל יאוש!

e t e r n i t y

New member
צודקת...

פעם הייתי יוצאת למועדונים עם חברות שאוהבות את אותה המוזיקה כמוני, היינו רוקדות כולן ביחד, עשיתי חיים. הבעיה שזה לא היה בארץ... עכשיו רוב החברות שלי לא אוהבות לצאת למועדונים ואם כבר לרקוד אז לא למוזיקה שאני אוהבת. אז אין לי כל כך עם מי לצאת בינתיים.. למרות שלפני 3 שבועות בערך יצאתי גם לטרמינל עם חברה, רקדנו כל הלילה ברחבה של המוזיקה שחורה ומאוד נהנתי. אז כן, זה תלוי עם מי יוצאים וגם איך המצב רוח. בכל אופן אני עוד אמשיך לקרוע את רחבת הריקודים, לא לדאוג

הלו....הלו....הלו.......הלו.......

הכל זה בראש!!!!!!!! לא גיל ולא בבלט"ים.<35 ומודה לאלוהים כל שניה> חמשוש מגיע....פושטים מדי ב' של כל השבוע..למדי א' מסוקסים וקורעים את רחבות הריקודים......פאבים......ברים....ויוצאים. בחורף...כשירד גשם וקר בחוץ....ונהיה על כסא גלגלים ..אז...אז נשב בבית מול הטלויזיה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יש רגעים של לשבת בבית....אבל טוב שזה לרגעים......ולא לימים!!!!!!

tokit

New member
ומה הלקח???

נעליים נוחות... לא, סתם.. גם אני הייתי פעם חיית מועדונים. היום אני לא מתקרבת. אין לי כוח לסלקטורים, למוסיקה שאני לא אוהבת והכי מרגיז אותי ריח הסיגריות בשיער. לי, אישית, עדיף להישאר בבית..

נ י נ י

New member
גם אני מעולם לא הבנתי את עיניין

הסלקציה ... אבל אם כבר היית שם ורקדת לבד , יכלת לנצל את זה , חבל... אני דווקא גיליתי בזמן האחרון את הכיף של שהשאר בבית בשקט שלי עם עצמי ביום שישי ( נו טוב .. היה סופ"ש של סרטים הודיים) זקנה... זיקנה זה עינין של תחושה ולמה יש לי את ההרגשה שאת לא מתכוונת לכך באמת?

הופה...בזמנו

כשהייתי ילד (שששש.......אל תגיבי) הינו רואים המון המון סרטים הודיים וגם טורקיים ממש מכורים היינו אחחח......העלית בי זכרונות

סלקציה היא חובה!! אני חשוב שהסלקציה

היא למנוע שידקרו אותי במועדון, עד היום זה עבד טוב למדי.

נ י נ י

New member
אני בטוחה שבחורה על נעלי עקב

מוזהבות .. לא מהווה סכנה לסביבה וזה גם נראה לעין , תסכים איתי?

voguemaster

New member
יופי, בפעם הבאה

שאנחנו עושים על האש תביאי אותם... אני בטוח שנוכל למצוא להם שימוש מועיל (שיפוד נקניקיות
)

למעלה