למה אני מתעקשת להוכיח את עצמי...?

crema61

New member
למה אני מתעקשת להוכיח את עצמי...?

סיפרתי פה בפורום על כך שהתחלתי השבוע לעבוד במאפייה יחד עם 2 חברות שלי שאחת מהן חברה קרובה שלי והשנייה עבדה איתנו בסופר.
מההתחלה המנהלת ממש התחברה לשתי החברות שלי וממש החזיקה מהן לעומתי שעל ההתחלה כמו שהיא טענה בשיחת פיטורים "שזה לא זורם לה ושאני לא מתאימה לה.."
גם אני הרגשתי על ההתחלה שאני לא רגילה לעבודות מהסוג הזה . אני רגילה לקבל הפסקות , רגילה לעבודות מהסוג שלא דורש יותר מדי אחריות ולחץ ודרישות.
קודם נתחיל מכך שאם היא מבקשת ממני משהו וזורקת לי משהו באוויר לעשות אני לא בדיוק מצליחה להבין אותה כי היא לא לידי אלא אומרת לי ממרחק.
דבר שני אני עובדת בקצב רגיל על גבול איטי כי אין ממש לחץ אמיתי במאפייה מבחינת אנשים וגם אם כן היה לחץ הייתי נלחצת ונסגרת ועושה רק טעויות..
אני מאמינה בלב שלם שאם יעבור זמן ואני ידע הכל ויהיה כבר שיגרה והכל שאני יתפקד בצורה טובה ושלא יהיה לה יותר מדי תלונות. אבל מה לעשות שהיא שופטת אותי על ההתחלה ופוסלת אותי..?

בקיצור עכשיו כל העובדים הטובים שלה התפטרו והיא פיטרה 2 כולל אותי. היום היא מצטערת על כך.
היא התקשרה אלי וסיפרה לי את הסיפור שהיא שלחה הודעה לחברה שלי שהתפטרה ממנה ושאלה אם אני יודעת מה הסיבה שהיא ככה עזבה בלי לדבר על העניין.
מפה לשם היא אמרה שהיא רצתה לדבר איתי עוד אתמול (ביום של הפיטורים)אבל לא הרגישה נעים עם זה..
שאלה איך אני עובדת בעבודה הנוכחית שלי כדי שאני יעבוד גם אצלה. היא אמרה שהיא רוצה לתת לי הזדמנות שנייה ושאולי זה יסתדר ביננו ..
אני ישר פתחתי את הפה שלי בטלפון. אמרתי כל מה שיש לי על הלב..
שיש כמה דברים שמפריעים לי (להראות לה שגם אני לא הכי התלהבתי לעבוד אצלה)
בין היתר דיברתי על כך שאין הפסקות, על העבודות פרך שבגללה הבנות מתפטרות.
היא אמרה למה לא דיברתם איתי ושבהמשך העבודה הדברים יהיו אחרת . היא לא שמה לב בגלל הלחץ להתנהגות שלה.
אמרה תגיעו אני ינסה לסדר לכן את הבעייה.
אמלה ימי שישי זה חובה . אצלינו בעבודה מרוויחים 29 שח לשעה לעומת 25 אצלה. אצלינו לא מעבידים אותנו ככה . וגם אם אני לא יגיע בשישי לעבודה אני יקבל עונש לא לעבוד בתחילת השבוע עד יום רביעי

חברה שלי גם מזלזלת בי כי גם לה המנהלת אמרה שאני לא מתאימה לה ושהיא לוקחת אותי כמובן מאליו רק לסתום חורים.
גם אמא שלי לא מעודד אותי לחזור , שכן היא תשחק איתי .
גם חברה של חברה שלי שאני לא מכירה אישית חושבת שהיא רוצה רק לנצל אותי
אז למה לי חשוב להוכיח לכולם שגם אני תותחית
הרי עבדתי 6 שנים בתחנת דלק וגם שם אפילו לא נתנו לי הזדמנות לעבוד כמוכרת בחנות כלום. אחת הסיבות שגרמתי להם לפטר אותי זה היה מהסיבה הזאת. הרגשתי לא ראוייה והיה לי רגשי נחיתות
למה כל כך חשוב לי להוכיח לה שהיא סתם שללה אותי.ץ\
למה חשוב לי להוכיח לחברה שלוקחת גם היא אותי כמובן מאליו שבכל רגע היא יכולה לפטר אותי שוב כי תבין איזה טעות עשתה שנתנה לי הזדמנות שאני לא מועילה לה בכלום..
אוףף
המחשבה שלי אומרת נניח ואני יסיים לעבוד אצלה וגם לא יעבוד בסופר. יבוא יום אני ירצה לעבוד במקום חדש. שוב אני יצטרך לעבוד במצב של קליטה איטית, של סביבה שלא נותנת לי מספיק זמן כדי להוכיח את עצמי
זה ממש מעציב
,אני גם רוצה לשמוע שאומרים לי שאני תותחית ואבוי אם אני יעזוב כי אני יקבל תצופר

נראה לי טבעי ואנושי. כולנו רוצים להרגיש לפחות בתחום אחד...

שאנחנו סבבה, מצוינות או אולי אפילו תותחות.
מה מפתיע?
את יכולה לנסות שמה פעם נוספת בלי לעזוב בסופר.
אבל חברות שלך ברחו משם..כנראה שבאמת חרא שם ולא שווה את זה.
ועדיין לא נראה לי שיש לך מה להפסיד מזה שתתני לזה יום או יומיים.

למעלה