למה אני לא מגיבה?

שירןג7

New member
למה אני לא מגיבה?

פוליציסטית, בסבב הקודם התחלתי מ37.5 גונאל לא הגבתי, הרופא העלה לי ל50 התחלתי להגיב, לאט לאט עלינו עד שיום לפני IUI הזרקתי 150.
בסבב הזה הרופא התחיל מ50 ל6 ימים לא הגבתי עוד יומיים 75 גם אין שום כלום הרירית לא התעבתה התעבתה והזקיקים קטנים. מהיום 100 ליומיים.
למה זה יכול להיות? הרופא אמר שהוא לא יודע כרגע צריך להמשיך ולראות מה קורה.

טוליתי

New member
זה יכול לקרות,

הגוף אינו מכונה, יש חודש שמגיבים בו מהר יותר, ויש חודש שהתגובה איטית יותר. זה לא מטריד, רק קצת לא נוח כי גורם להארכת ימי ההזרקה.
העובדה שלוקח זמן לגוף לעתיד אין לה קשר לתוצאה, כלומר שלא יעלה על דעתך שחלילה משהו לא בסדר. עוד יכולים להופיע זקיקים יפים ועוד יכול להיווצר הריון מהטיפול הזה.
בהצלחה

שירןג7

New member
תודה רבה

הרגעת אותי. כי למרות שזה לא נכון הרגשתי חסרת תקנה... אכן לא נוח, אבל יהיה בסדר. :)

טוליתי

New member
אזה הנה עוד צפירת הרגעה:

הייתה כאן גולשת בניק ליאורי59, היא הזריקה את תרופות הסטימולציה כשלושה שבועות, זמן שהוא ארוך בהשוואה לכל קנה מידה. מהטיפול הזה נולדו תאומים
.

tammi1111

New member
שבועיים וחצי

אני כבר גורסת שבועיים וחצי וכלום לא עוזר לי גם אני פוליציסטית

שירןג7

New member

אחד יספק אותי מעל ומעבר!
את תמיד גורמת לי להרגיש שזה יגיע מתישהו. תודה לך. ושתדעי בלי קשר, שאני מעריצה אותך.

tammi1111

New member
מרגישב כמו נפה

דקורה בכל חור אפשרי אתמול הם כבר לא מצאו וריד נורמלי שלא חטף שטף דם מחר מעקב זקיקים פעם שישית בסיבוב אחד
מה לעשות אחד לא מספיק לי רוצה לפחות בן ובת

shir3001

New member
אני מאמינה שלפעמים צריך להרפות

להיות בלחץ על הריון יכול להרחיק אותו. כמו כל דבר בחיים.
הלחץ הזה יכול לגרום לנו לפגוע בעצמנו. כדי להיות כלי לנשיאת התינוק שלנו אנחנו צריכות לדאוג לעצמנו.

spirt20

New member
אין קשר בין לחץ לבין הריון

קשה לי עם ההנחה שלך , נשים במצבי אונס נכנסות להריון, הנרקומניות ואלכוהוליסטיות. אנחנו בטיפולים כי יש לנו בעיה רפואית לכל דבר ... כי זיהום באגן שגורם לנוזל בחצוצרה , אנדומטריוזיס , פוליציסטיות , בעית זרע... הם כולם בעיות רפואיות כמו כן יש בעיות מוחדות כמו רחם דו קרני, חד קרני וכו׳.. ברור שאנחנו צריכות להמשיך הלאה ולהיות מאושרות ואולי אח דתיית קפה ואכילה נכונה תגרום לנו להרגיש טוב עם עצמנו. אבל בעיה רפואית היא בעיה רפואית ואין קשר בין מידת הלחץ ליכולת להיכנס להריון ... נשים פה בפורום שהיו בחרדה אטומית הפציצו בבטא חיובית .. אז אנחנו צריכים רק לעודד ובלי הטפות מיותרות

shir3001

New member
לא הבנת את דבריי

אין לי ספק שבעיה רפואית אובייקטיבית קיימת לעיתים. ואני לא רופאה ולכן אין לי שום התיימרות להביע דעה על כך.
מאחר והכותבת שיתפה בכך שהיא מפעילה על הגוף שלה הרבה מאוד לחץ להכנס להריון, כתבתי בתגובה שאני מאמינה שלפעמים צריך להרפות.
ולא כי אין בעיה אלא כי לפעמים אנחנו כל כך רוצות את ההריון ששוכחות לדאוג לעצמנו ולגופנו. הגוף הזה שבו ההריון יקרה בעזרת השם.
הבעתי את עמדתי ואמונתי האישית מתוך כוונה לתמיכה והצעת פרספקטיבה נוספת.

Cuenquitta

New member
שמחה שהבהרת, כי גם לי היה קשה לקרוא את מה שכתבת

משפטים כמו "להיות בלחץ על הריון רק מרחיק אותו" צריכים לדעתי להיות מוצאים מחוץ לחוק באופן כללי, אבל בגלל שאין לנו שליטה על כל מי שבוחר להשתמש בפנינה הזו, אז לפחות פה בפורום רצוי להשתדל ולהמנע ממשפטים כאלה שרק מחמירים את תחושת חוסר האונים והאשמה שלנו...
אני מסכימה שצריך להיות מודעים לכוחנו ויכולותנו, ולפעמים הפסקה קצרה יכולה לעזור לצבור כוחות מחדש- זו עצה במקומה שהינה לגיטימית בפורום,
אך בבקשה בבקשה בלי שימוש במשפטים כאלו שעושים רע על הלב מבלי לקדם.
סופשבוע נעים והרבה הצלחה

שירןג7

New member
התכוונתי לאחד באותו ניסיון ;)

גם אני רוצה יותר מאחד באופן כללי..
ומצטערת על מה שאת עוברת. נשמע שגבר מתיש וכואב..

tammi1111

New member
תאמת פחות הכאב

יותר מתוסכלת פשוט לא מבינה לאן זה הולך

ענתי787878

New member
מישהי כתבה פה על ברקוביץ

תקראי.. היא גם לא הגיבה לגונאל אבל כן הגיבה למונופור נראה לי. קשה לי מהפלאפון למצוא את זה אבל זה היב אתמול נדמה לי

למעלה