"למה אני לא אמא חתיכה?

"למה אני לא אמא חתיכה?

אולי כי יש לי הישגים אחרים בחיים?".

אני מניחה שרובנו שמענו על מריה קאנג, מאמנת כושר ששואלת כל אישה שהיא לא רזה כמו דוגמנית מה ה"תירוץ" שלה לא להראות כך, והיא טענה בתקשורת שזה נועד לתת לנשים השראה לעשות את המאמץ (ובמעשי כנראה לשכור את מריה כמאמנת אישית). אז הנה רשימה של נשים שמנות יותר ופחות שמפרטות למריה את ההישגים שלהן שלא קשורים למראה או למשקל - ובעצם שואלות אותה למה היא לא הגיעה להישגים האלו.

אני חושבת שזו תשובה טובה, אבל גם מעידה על זה שאולי בעצם כולנו צריכות לעשות מה שטוב ונכון לנו ואנחנו לא צריכות לשפוט נשים אחרות על זה שהן חושבות אחרת?

מרים 882

New member
מסכימה איתך ב 100%

מראה חיצוני הוא פרמטר אבל פרמטר שולי להמון דברים.

בדיוק

אבל עובדה שאותה מריה קאנג חושבת שכן וכך מפרסמת את עצמה...

זה שמישהי נראית טוב לא בהכרח אומר שהיא טיפשה

אני לא אומרת את זה ספציפית לגבי מאריה קאנג. בעיני היא בעיקר חסרת רגישות והדימוי העצמי שלה דבוק יותר מידי לאיך שהיא נראית. אבל אני אומרת שלא יפה לזלזל בנשים רזות ממש כפי שזה לא יפה לעשות את זה לשמנות.

מרים 73

New member
אני האחרונה שאחשוב את זה

כתבת שם,התייחסתי נקודתית לשם הזה.
אשה שחופרת על משהו חיצוני כל הזמן ,היא חסרת אנטלגנציה רגשית.
אילו היית כותבת בלי שם מסוים ההתיחסות שלי היתה שונה.
כרגע מה שהאשה הזו מוכרת זה גוף יפה
אולי אם היא תכתוב איזה דבר חכמה אני יחשוב אחרת.

Blue Rose

New member
הקמפיין הזה פשוט עושה הפוך ממה שמיועד...לדעתי

זה נשמע פשוט כמו רשימת תרוצים לכל אחת.
כל מה שהיה צריך לרשום על כל תמונה כזו זה- משיגה הרבה ומאושרת בהישגיי

כשרושמים אמא ל...פעילה ב...עובדת X שעות....זה פשוט נשמע כמו תירוצים. אבל אולי רק אני רואה את הדברים ככה...

רוזי! שמרגישה שיש רצון טוב פה וכוונה נהדרת שמתפספסת....לא שההצעה שלי יותר טובה...

יש משהו במה שאת אומרת...

למרות שאני חושבת שכל קמפיין תגובה יכול להתפס ככזה, כי קאנג היא זו שקבעה שכל שיקול שונה משלה הוא "תירוץ".

ואולי עדיף תשובות כאלו מאשר כלום?

למעלה