למה אנחנו מתחתנות?

s h o o s h a

New member
למה אנחנו מתחתנות?

מתוך ידיעות אחרונות מוסף זמנים מודרניים מיום 19.01.05

Mastul4u

New member
חתונת דמים( דומים)

ההקש לתשובה "הבת שלי מאוד בררנית" לא בהכרח נכון, לא בגלל שהנשואות לוקחות כל זבל( אגב זבל של הגדרה), יכולה להיות אופציה שהן פשוט חסרות מזל לפגוש ת'מתאים. בהנחה שאנשים מתחתנים עם דומים להם , אז ככל שעולים בפירמידה הבסיס קטן.... נ.ב אל תאמיני לעיתונים... העובדה היחידה שנכונה שם היא המחיר( אפילו בתאריך כבר טעו)

בגיל 35 היא בררנית????

פחחחחחח...ומאיר שלו-יודע לכתוב אבל מפה עד להיות חוקר במדעי החברה/חיים,תעשו לי טובה. בכל מקרה,אין ספק מבחינתי בדבר אחד...נשים בגילאי ה-30 שעדיין לא נישאו הן אלו שלא נפלו עדיין למוסכמות החברתיות שעדיין קיימות בשנות האלפיים,שבו על כל צעירה בת 20 להתחיל לסמן לעצמה את המטרה,וכדאי מאד לטובת כולם (כולל היא והגיל הביולוגי שלה) שתוכיח שהיא פוריה ודואגת לדור המשך על פני האדמה.לא חושבת שבגילאי ה-20 אנו מתחתנים דווקא עם אלה שדומים לנו,אלא אם אלה שמתאימים לנו.להיפך,בגילאים יותר מבוגרים,אנו מבינים שכדאי מאד שיהיה לנו גם משהו משותף מבוסס יותר מאשר חשבון הבנק,ושם כבר יש יותר בעיה של היצע וביקוש....ואנו הגרושות בגילאים ההאלה שיחקנו אותה...מילאנו את חובתינו לחברה ועכשיו ללא לחץ אפשר להמשיך ליעד הבא.......חחחחחחחח

ערסlight

New member
כן, מסכים איתך.

כמו שהחברה שלנו בנוייה על האיזון העדין של תרבות, לחצים משפחתיים, ביולוגיה [השעון הזה אפילו אותי כבר שיגע] המעשה הנבון הוא להתחתן יחסית מוקדם, להוליד ילד או שניים, לדאוג שיהיה מישהו שיקח אחריות כלכלית ותפקודית על הילדים [מומלץ מאד] ו... להתגרש. ואז, כשהשעון מסודר, הצורך האימהי מלא, ההכרה החברתית נוחה מאי פעם, אפשר להתחיל לחיות בשקט.

נראה לך ?

איזה חיים בשקט איפה? אותו לחץ שגורר אותה אל החופה מייצר טייפון חברתי להחזיר אותה אליה
ומצד שלישי, אם הילד רווק בן 30 והוא מציג בפני האם גרושה לא עלינו עם ילד או שנים השמים מיד נופלים למשפחה על הראש
איך שלא תטגן את זה גורלה של האשה הוא עדין ייעודה

ערסlight

New member
אמא

התגובה שלך מפתיעה. נגיד בן 30 ורווק שמביא לבית הוריו גרושה ואמא... והגג נופל למשפחה על הראש. זה אשכרה ילד שצריך לחכות עוד דור עד שיתבגר. ואני התכוונתי... בשקט ובלי לחץ. זה זמן שכבר לא צריך להתפשר. והגורל?... נראה לי שצריך להוציא לך את זה במכות.

בלי אלימות אותך לדרדר....

מה מפתיע בתגובתי ? לא שמעת על האפשרות שבן 30 מביא גרושה וההורים שלו משטטחים כי השמים נהיו קרובים לראשם אני אפילו מכירה את המקרה וזה קרה לפני מעט קט ולא הזכרתי את עצמי בהיותי עולת ימים הבאתי הביתה גבר מבוגר ב- 10 שנים חובק שני זאטוטים והשמים נפלו אז כמו שהם נופלים היום ובענין הגורל ? את הגורל אי אפשר לשנות יקירי נולדנו נשים את הייעוד אפשר לשנות ויפה שעה אחת קודם
ועכשיו למה מכות ?

ערסlight

New member
מכות

פעם בא גבר הביתה וישר מביא לאשתו צ'פחה. האשה נבהלת... אבל מוריס, מה עשיתי???! ואי ואי... אם היית עושה...

למעלה