למה אין שווקי יד שניה ומציאות או שהם במצב קשה כמו הפשפשים

tapuzo2

New member
למה אין שווקי יד שניה ומציאות או שהם במצב קשה כמו הפשפשים

שווקים כאלה שאנשים באים עם הרכב פותחים את תא המטען שמים שולחן מתקפל
ועושים ארוע יש שנייה? מאד חסר בארץ דבר כזה

velvet green

New member
הי

המון זמן לא הייתי בשוק הפשפשים, מה בו במצב קשה? משהו השתנה שם?
נראה לי שבגדול מה שאת מתארת קורה המון במרחב הוירטואלי..בפייסבוק יש למשל סחר ער מאוד בפריטי וינטג' ויד שנייה אם בדפים כמו פשפשוק ואם בדפים עסקיים או פרטיים של אנשים שונים.
יש ירידים- בדיזינגוף בתל אביב כל שלישי ושישי, בנתניה יש יריד חביב מאוד בכל יום חמישי במדרחוב קראוזה. יש את יריד ימי בינימינה שזהו יריד חודשי שנערך בשבת באיזור עמק חפר. יש בחיפה שוק פשפשים מאוד חזק ממה שהבנתי כל סופ"ש..לא יצא לי עדיין לבקר בו.
היה לא מזמן את יריד יד2, היה מפוצץ באנשים. יש ירידים כל הזמן ובכל מיני היקפים.
יש חנויות בלי סוף, יש גם חנויות אינטרנטיות באתרים בארץ ובחו"ל באתרים כמו מרמלדה מרקט, אטסי, איביי..
דווקא נראה לי שהתחום פורח מאי פעם..פעם אנשים היו מעקמים את האף למשמע המילים "יד שנייה" או "וינטג'"..היום זה כבר ממש לא ככה

אולי תגדירי באיזה איזור את מתכוונת או אם יש משהו ספציפי שאת אוספת או מעניין אותך ואני אנסה לכוון אותך יותר?

tapuzo2

New member
התכוונתי לשוק הפשפשים הגווע וההרוס כחיפה

לא יודע איפה שמעת שהוא 'חזק' אני יודע ממראה עיניים שלקחו פוטנציאל לשוק פשפשים
טוב והרסו אותו באופן מוחלט בגלל חוסר השקעה, הזזה שלו ממקום למקום וקבלן שלקחו ורק גבה מאנשים
כסף בלי לתת שום שירותים

velvet green

New member
אוקי..

אתה מחפש בעצם מקומות שבהם תוכל למכור? זו הכוונה? אז כל האפשרויות שמניתי בהודעה הקודמת גם תקפות:) אתה יכול להתייעץ גם בפורום אוספים ואספנות בתפוז.

דווקא יש שוק פשפשים

יש אחד ביפו שהוא שווה ויש אחד בחיפה ברחוב קיבוץ גלויות.
בחיפה ידוע לי על חנות וינטאג' מסודרת כך שאפשר לברר אם ניתן לעשות וינטאג' בשוק הפשפשים בחיפה.

למעלה