למה אין אחריות על נורות ליבון?

Borisyo

Member
למה יש אחריות על נורות חסכוניות אבל אין על נורות ליבון? קניתי נורת ליבון ורשום על אריזה 7000 שעות עבודה. אם זה לא אחריות, מה זה?

20210915_132341.jpg

אגב, מה זה אומר?

"הספק הנורה לא יפחת ב-10%"

תודה

רשר

Well-known member
מנהל
למה יש אחריות על נורות חסכוניות אבל אין על נורות ליבון? קניתי נורת ליבון ורשום על אריזה 7000 שעות עבודה. אם זה לא אחריות, מה זה?

צפה בקובץ המצורף 33460

אגב, מה זה אומר?

"הספק הנורה לא יפחת ב-10%"

תודה
מי שכותב 700 שעות מודיע שאין אחריות,
התקן לנורות ליבון מחייב ליצר ל 1000 שעות עבודה במתח תקני,
הפתרון שלך יהיה בהורדת המתח והתקנה שתמנע חימום יתר - כך נורה תעבוד בשמחה גם 3000 שעות,
לא יפחת = "דיוק במתח לקבלת כמות אור בלומן" אם תוריד מתח כהצעתי תקבל פחות אור,

Borisyo

Member
מי שכותב 700 שעות מודיע שאין אחריות,
התקן לנורות ליבון מחייב ליצר ל 1000 שעות עבודה במתח תקני,
מה שרשום על אריזה אצלי אני יכול להשוות למטענים ניידים שנמכרים בעלי אקספרס. 80,000 מיליאמפר במטען נייד שעולה $14 זה יותר מדי טוב בשביל להיות אמיתי.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
מה שרשום על אריזה אצלי אני יכול להשוות למטענים ניידים שנמכרים בעלי אקספרס. 80,000 מיליאמפר במטען נייד שעולה $14 זה יותר מדי טוב בשביל להיות אמיתי.
ממתי יש קשר במוצרים סינים בין מה שכתוב על האריזה לבין מה שיש בתוכה ?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
@שיח סלימאן 7000 שעות עבודה של נורת ליבון זה הגזמה באותה רמה כמו מטען נייד עם קיבולת 80,000 מיליאמפר.
אני עדיין לא מבין מה הקטע שלך עם נורות ליבון אלא אם כן אתה צריך את זה בתור גוף חימום קטן.

אם אני לא טועה אז לפני כמה שנים חוקקו חוק (או תקנה) שאוסרת יבוא שלהם החל מתאריך מסויים שאני לא זוכר אם כבר הגיע.

בכל מקרה אני לא חושב שאי פעם הייתה אחריות על נורות ליבון מה שכן נפוץ מאד בנורות PL ובלדים.

בכל מקרה 2
אם אתה ממש חובב של נורות ליבון אני מעריך שיש לי בג'אנקידה הפרטית לפחות עשר תקינות בהספקים שונים למסירה ללא תמורה.

כוכבית מצויה

Well-known member
אני עדיין לא מבין מה הקטע שלך עם נורות ליבון אלא אם כן אתה צריך את זה בתור גוף חימום קטן.

אם אני לא טועה אז לפני כמה שנים חוקקו חוק (או תקנה) שאוסרת יבוא שלהם החל מתאריך מסויים שאני לא זוכר אם כבר הגיע.

בכל מקרה אני לא חושב שאי פעם הייתה אחריות על נורות ליבון מה שכן נפוץ מאד בנורות PL ובלדים.

בכל מקרה 2
אם אתה ממש חובב של נורות ליבון אני מעריך שיש לי בג'אנקידה הפרטית לפחות עשר תקינות בהספקים שונים למסירה ללא תמורה.
החוק אוסר יבוא של נורות ליבון בהספקים של מעל 60 וואט.

למעלה