למה אחרי שאני רושם את האי פי זה

Motti Avraham

New member
למה אחרי שאני רושם את האי פי זה

אחרי שאני רושם את האי פי : 192.168.0.1 ב-Local Area Connection בתוך ה- Internet Protocol (TCP\IP) אחרי שאני רושם שם את האי פי הזה ב- IP Address: 192.168.0.1 ובשני ב- Subnet Mask: 255.255.255.0 אחרי שאני רושם את שתי אלה, מתנתק לי האינטרנט ושאני מנסה להתחבר זה רושם לי את זה : the specified destination is not reachable. זה רושם לי את זה. ואז אני לא מצליח להתחבר ושאני מחזיר את זה שיהיה רשום ב- IP Address: 10.200.1.1 וב- Subnet Mask: 255.0.0.0 זה מתחבר לי לאינטרנט והכל בסדר.. יש לכם מושג למה זה קורה לי ????? ואני מנסה כבר מלא פעמים לחבר ברשת.. תודה מראש לעוזרים. בברכה, מוטי אברהם.

ezaton

New member
ברגע שאתה מחליף IP

לכרטיס הרשת שמחובר למודם ה ADSL שלך, אתה מאבד חיבור אליו. כתובת ה IP של כרטיס הרשת שמחובר למודם ה ADSL חייבת להשאר כמו שהיא, כלומר, משהו ברשת 10, אחרת לא תוכל ליצור קשר אל המודם כדי "לצאת החוצה" לאינטרנט.

antidot

New member
----->

אם אני לא טועה, אלקטל מאפשר לשנות את הIP שלו, כך שאפשר לשים אותו ברשת 192.168.0 (אורכית בוודאות מאפשר את זה), אבל אני בספק אם הבחור יצליח להתמודד עם זה בלי להבין מה זה IP. Antid0t

eladts

New member
גם אלקטל מאפשר

ככה פעם עשיתי ICS עם אלקטל 1000 וכרטיס רשת אחד בשרת. אבל זה לא תרגיל למתחילים, כמו שאנטידוט אמר.

ezaton

New member
מכיוון שאני יודע שעסקינן במתחיל

לא הצעתי את האפשרות. כבעלים הגאה של אלקטל, אני יודע שניתן להחליף לו כתובת IP. ניתן לעשות איתו עוד הרבה דברים (חלקם דוב לא מאשר), אבל הו מכשיר מצויין. צעצוע חכם וחביב. מאידך, מכיוון שמכונת לינוקס עושה בשבילי את כל זה, זה לא באמת משנה. לי נוח לעבוד על רשת 10, אז נשארתי איתה.

Motti Avraham

New member
אז איך אני אחבר ברשת ?

זה ישר מנתק אותי שאני מחליף IP מה אני אמור לעשות ?

uziy83

New member
פתרון הבעיה

על מנת לפתור את הבעיה (רק ב-Win2k\XP) עליך לבצע את הפרוצדורה הבאה: לאחר\אם הגדרת-ICS להוסיף עוד כתובת-IP לכרטיס הרשת שכתובתו תיהיה 10.200.0.1 . הדרך להוסיף עוד כתובת-IP היא פשוט לבחור ב-TAB Advanced במאפיינים של-TCP/IP אם יש לך שאלות נוספות אני אשמח לענות עוזי

shsre

New member
לשם מה הפעילו את הפורום אם אתה

מבקש עזרה דרך icq? קיבלת הסבר מספק לפתור את הבעיה בכמה דרכים.

Motti Avraham

New member
אבל אני לא מבין דרך פה כלום !

יעני אני לא רואה שום דבר שהוא אמר שיש שם. מזה משנה הוא יכול להסביר לי יותר מהר גם באי סי קיו ?

shsre

New member
היות והשאלה שלך יכולה לעזור לאחרים

אשר צופים הפורום באופן פסיבי. תשאל שאלה ספציפית יותר ותקבל תשובה מפורטת.

Motti Avraham

New member
תקרא !

רשמתי מה הבעיה. זה מתנתק לי ישר שאני מחליף לזה IP שם. תקרא את ההודעה שלי בהתחלה ותבין. תודה מראש.

shsre

New member
קיבלת תשובות על כך

אין צורך להעלות את מפלס הרוגז. הבעיה היא שהמודם וכרטיס הרשת צריכים לדבר אחד עם השני וכאשר אתה מחליף את הכתובת של כרטיס הרשת אתה מונע זאת. אפשרות א' היא לשנות את כתובת המודם (מוסבר במדריך אשר נמצא בתקליטון שקיבלת) אפשרות אחרת היא להחליף את פרוטוקול התקשורת ל- pppoe (הסברים נמצאים בטג-לין) ועוד.

Motti Avraham

New member
כנס

תסביר לי קצת יותר אם אפשר, אני די חדש בפורום הזה ואני לא הרבה פעמים באתר הזה, ככה שאני לא מכיר פה את הכל. תוכל להסביר לי בבקשה קצת יותר ? תודה מראש.

Motti Avraham

New member
לא איכפת לי איזה פתרון תביא לי

רק שסתביר לי מה לעשות ושזה יסדר את הבעיה. תודה.

shsre

New member
......../

טוב... את האלקטל (אני מניח שהוא המודם שלך לפי הרמזים) אתה צריך לקנפג כדי שיעבוד בפרוטוקול pppoe . גש לטג-ליין ושם תמצא הוראות, שלב אחר שלב עם תמונות על התהליך. ומשם נמשיך.

Motti Avraham

New member
אכן כן

אכן יש לי מודם אלקטל, אבל מזה על הלילה לקנפג ? אמרתי לך שאני חדש ואני צריך קצת הסברים :) איפה זה בדיוק טג-ליין ?

למעלה