למה אדום?

מצב
הנושא נעול.

נורה בר

New member
למה אדום?

למה אדום?
כל זה בגלל שר אוצר חדש מעבר לים? אני מושקעת ולא יודעת אם לחכות או לברוח זה כסף לבית. מישהו יכול לענות?

לכל אחד תשובה אחרת לשאלה הזאת

למה אדום?
כל זה בגלל שר אוצר חדש מעבר לים? אני מושקעת ולא יודעת אם לחכות או לברוח זה כסף לבית. מישהו יכול לענות?
אם אני אגיד לך שלדעתי זאת מפולת זה יעזור לך? בכל מקרה את לא צריכה להיות מושקעת בכסף שמתוכנן לדירה!

omry3330

New member
להוציא את כסף הדירה מהר!

אם אני אגיד לך שלדעתי זאת מפולת זה יעזור לך? בכל מקרה את לא צריכה להיות מושקעת בכסף שמתוכנן לדירה!
להוציא את כסף הדירה מהר!
1. אחת הטעויות הגדולות של משקיעים לא מנוסים זה לשים כסף לדירה במניות וזה כתוב כמעט בכל ספר של שוק הון למתחילים 2. ארה"ב ואירופה אדומות אז זה מקרין גם לפה וזה היה ברור

nestorcito

New member
שר האוצר דווקא בסדר.

למה אדום?
שר האוצר דווקא בסדר.
הירידות הן בעיקר בגלל עליית הריבית בארה"ב,מה שמפחית את האטרקטיביות של האפיק המנייתי.ברגע שהעלאות הריבית ייפסקו(וזה כנראה יהיה בקרוב),הבורסות יחזרו לעלות.

lionardo11

New member
בינתיים יש סיבה לאופטימיות

למה אדום?
מחזורי המסחר נמוכים ,אין כמעט קונים ואין מוכרים והירידות מתמתנות בינתיים. כנראה שכולם רוצים לעבור את היום הזה בשקט ולצאת לחג. בכל מקרה כשיתעוררו משנתם הדובים האמריקנים נדע לאן הולכים.

קרלטון

New member
מה יהיה אתך ליאונרדו...

מחזורי המסחר נמוכים ,אין כמעט קונים ואין מוכרים והירידות מתמתנות בינתיים. כנראה שכולם רוצים לעבור את היום הזה בשקט ולצאת לחג. בכל מקרה כשיתעוררו משנתם הדובים האמריקנים נדע לאן הולכים.
מה יהיה אתך ליאונרדו...
כשהיינו ב-880 הבטחת לנו ששבוע הבא הכל מסתדר ואנחנו חוזרים ל-900. כשירדנו ל-870 הסברת שעוד שבוע העליות מתחדשות ואוטוטו נגע ב-1000. הבורסה היום פתחה מתחת ל-850 ואתה מסביר שיש סיבות לאופטימיות. מה יהיה, ליאונרדו?

lionardo11

New member
קרלטון אני פותח כל בוקר את היום עם

מה יהיה אתך ליאונרדו...
כשהיינו ב-880 הבטחת לנו ששבוע הבא הכל מסתדר ואנחנו חוזרים ל-900. כשירדנו ל-870 הסברת שעוד שבוע העליות מתחדשות ואוטוטו נגע ב-1000. הבורסה היום פתחה מתחת ל-850 ואתה מסביר שיש סיבות לאופטימיות. מה יהיה, ליאונרדו?
בקבוק שלם של וודקה במקום כוס קפה.... בגלל זה החיים נראים הרבה יותר ורודים מהזווית שלי. סבלנות, ה-1000 עוד יגיע מבלי שנרגיש.

moransulimani

New member
ואני דווקא קם מחויך למרות המצב

בקבוק שלם של וודקה במקום כוס קפה.... בגלל זה החיים נראים הרבה יותר ורודים מהזווית שלי. סבלנות, ה-1000 עוד יגיע מבלי שנרגיש.
ואני דווקא קם מחויך למרות המצב
העגום כמה טוב שקניתי פוטים לפני יומיים

talehad

New member
כרגע נסדאק עתידי +0.45%

כרגע נסדאק עתידי +0.45%

nisanil

New member
ניראה לי די רציני

למה אדום?
ניראה לי די רציני
עד 11 בבוקר מחזור של 300 אלף זה הרבה לא?

תשמע, אם בטעויות עסקינן

300 מיליון מותק !!!!
לחשוב לפני שמדברים ולפני שכותבים
תשמע, אם בטעויות עסקינן
אז הנה שיעור בזול: סימן קריאה יבוא מיד אחרי המילה האחרונה של המשפט, בלי רווח בין האות האחרונה לסימן הקריאה. ניתן להשתמש בסימן קריאה אחד או בשלושה סימני קריאה צמודים בלבד ולא בשניים או ארבעה. ללמוד בכיתה ג, לפני שמדברים וכותבים!

VC820

New member
למה לא שני סימני קריאה?

תשמע, אם בטעויות עסקינן
אז הנה שיעור בזול: סימן קריאה יבוא מיד אחרי המילה האחרונה של המשפט, בלי רווח בין האות האחרונה לסימן הקריאה. ניתן להשתמש בסימן קריאה אחד או בשלושה סימני קריאה צמודים בלבד ולא בשניים או ארבעה. ללמוד בכיתה ג, לפני שמדברים וכותבים!
למה לא שני סימני קריאה?
או ארבעה?

yk3823

New member
סוחר יום תהיה רציני ,תעשה לי טובה

תשמע, אם בטעויות עסקינן
סוחר יום תהיה רציני ,תעשה לי טובה

yk3823

New member
כאן זה פורום בורסה

תשמע, אם בטעויות עסקינן
כאן זה פורום בורסה
כלומר אם יש טעויות מתקנים בנושא המדובר כאן לא פורום דיקדוק ותעשה לי טובה גדולה תהיה רציני תגיב עיניני לבורסה ולא לשטויות

מצב
הנושא נעול.
למעלה