למהממת שבנשים ששבתה את ליבי

למהממת שבנשים ששבתה את ליבי../images/Emo70.gif

פתאום הבנתי שכבר המון זמן שלא רשמתי לך מעומקיי ליבי בפורום אחרי סופ"ש של ביחד... פתאום נזכרתי איך פעם היינו כותבות אחת לשניה אחרי כל סופ"ש מושלם שחווינו בזמנו שבוע אחרי שבוע... כן עברו כבר כמעט 3 חודשים מהפרידה. אני יודעת שהסופ"ש הזה לא היה גן של שושנים, פשוט שמיום ליום אני מבינה שזה כבר לא אותו הדבר ואני מפחדת מהיום הזה שכבר תפסיקי לאהוב ושלא תיהי יותר שלי. בקשר לשאלה שלך- אז לא הפסקתי לאהוב אותך... היום שאני אפסיק לאהוב אותך עוד לא נראה באופק. את האישה של חיי. אני מרגישה שכל אישה אחרת שמנסה להיות איתי מתגמדת לעומתך... והיא פשוט לא את. כל אחת רואה באישה שלה שיא השלמות ולמרות שאנחנו כבר לא ביחד ושאי אפשר יותר לקרוא לך "האישה שלי" אני עדיין חושבת שאת שיא השלמות מבחינתי בכל אופן. אני לא משוחדת, אני הכי אובייקטיבית שיש... אני מכירה אותך משו כמו שישה וחצי חודשים ובזמן הקצר הזה הספקתי להכיר אותך יותר טוב מכל בן אדם אחר שקיים. לא קיים עוד בן אדם בעולם הזה שאכפת לו ממך כמו שלי אכפת ושהוא דואג לך כמו שאני דואגת (חוץ מההורים שלך כמובן). אני חושבת עליך בכל דקה פנויה שיש לי ואין דבר כזה שיום יעבור מבלי שאני אחשוב עליך. אין צורך להזכיר לך כמה את חשובה לי, אני חושבת שאמרתי את זה המון והוכחתי את זה רבות. גם אז באותו לילה שחזרנו מחוף הים והמכונית התקרבה לעברנו במהירות אדירה, הסתכלתי על הפנסים מתקרבים אליי במהירות מטורפת, אבל הדבר היחידי שחשבתי עליו באותו רגע זה את ופשוט חיבקתי אותך חזק. לשמחתי המכונית סטתה ברגע האחרון מהדרך שלנו והסיפור נגמר רק בבהלה. רק הלכת ממני ואני כבר מתגעגעת ומחכה כבר לשבוע הבא שאני אראה אותך שוב. לפני חצי שנה עוד שהכרנו תכננתי איך תלווי אותי לנשף סיום י"ב והנה באמת סיימתי י"ב ושבוע הבא הנשף. לצערי לא ייצא שתוכלי ללוות אותי לנשף, אבל לפחות תבואי איתי לאפטר נשף וביחד נראה לכולם מה זה זוג מהסרטים!!! =) תמיד אמרו לי שדווקא ניגודים הם אלה שמסתדרים ואנחנו ההוכחה המובהקת לזה. יפה שלי, מהרגע הראשון שהעיניים שלי פגשו בך ידעתי שאת תיהי שלי ואין ברת מזל ממני על כך שהצלחתי לממש את הרצון שלי להיות איתך. גם אם היום מבחינה רשמית את לא נקראת "האישה שלי" תדעי שמבחינתי את עדיין האישה שלי ותמיד תשארי האישה שלי, למרות שגם הנצח נראה לי קצר מידי בשביל לאהוב אותך. אז בואי תגידי לי את: "מה זה האם להיות בך מאוהב?!" אוהבת אותך עד אין קץ,
מעיין

קספרוני

New member
סנייקית אם הצלחת לרגש אותי כ"כ אני

בטוחה שריגשת אותה על אחת כמה וכמה.. מואהההה ענקית כולי געגועים לא ראיתי אותך מלאןןן זמן..

גם עכשיו, בפעם השנייה שאני קוראת...

זולגות לי דמעות
, את לא הצלחת לרגש רק את עצמך
ת'אמת, שאין מילים בפי..קיטשי...כן..
אבל אין לי מה להגיד
...הייתי שמחה לבוא איתך לנפש, הייתי שמחה לצאת איתך לטרק מטורף מסביב לעולם אחרי ששתינו נעשה קצת כסף, ההיתי שמחה לטייל איתך בארץ ושליבינו יפעם מהנוף המטורף שגם פה אפשר למצוא... לכל אחת מאיתנו יש דרך וכיוון מחשבה משלה ונראה שבדרך קטנה ומעצבנת היא דופקת לנו המון דברים שחשובים לנו..לי ולך. את יודעת כמה אני אוהבת אותך
, אני אף פעם לא שכחתי לציין זאת בכל דרך שהכרתי
..כמה שאני לא רוצה שתלכי ממני..ולאבד אותך..
את הבנאדם היחידי שאני באמת מגיעה איתו לשיחות טובות בזמן האחרון, וכבר אמרתי לך, לא חסרים מסביבי אנשים או "חברים"..פשוט איתם הכל מאוד שטוח..
אני לא יודעת מה להגיד יותר, מה שכתבת באמת היה יפה ונוגע ומעציב והכל.. אני שותקת
אני פה
, מחכה רק לך ולנוכחות שלך
אוהבת אותך המון

קרין,

את לא יכולה לאבד אותי לעולם את אחד האנשים הכי חשובים לי ואין מצב שבעולם אני אתנתק ממך גם אם לא פיזית אז תמיד איתי כי אמרתי לך שתמיד ישאר לך מקום בליבי ולכן הנוכחות שלך תמיד אבל תמיד איתי... את יודעת שלא חשוב מה החברות הטובה והעמוקה ביניינו לעולם תשמר.

בננות,

תודה לכולן על התגובות שלכן... אני חולה על כולכן אחת אחת!!! מואהההההההההה

Feel The Sun

New member
../images/Emo12.gif

יוווווווווווווווווווווווווווו אני כל כך שמחה בשבילך סיס!! דברי איתי קטנה... מואההה

למעלה