למבוגרים בלבד. הכניסה מגיל 18.

קרניצן

New member
למבוגרים בלבד. הכניסה מגיל 18.

הפעם האחרונה שראיתי אותה היא פרחה והייתה במיטבה. אך לצערי, מכל מיני סיבות ותירוצים דרכינו נפרדו. זה היה באביב לפני כשנה. מאז אני "רועה בשדות זרים" ולא מפסיק לחשוב (אם תרצו לפנטז) עליה. אתמול בלי שום הכנה מוקדמת הוזמנתי להיפגש איתה. הלכתי לישון מוקדם (שיהיה כוח), ישנתי עם חיוך טיפשי, ובבוקר יצאתי לפגוש אותה. ציפיתי שהיא תהיה יבשה, קשה וקרה וחשבתי שזה טוב, זה בסדר, אני הולך על זה ככה. להפתעתי הרבה, שהגעתי אליה נגלתה לעיני במלוא הדרה, חמה ולוהטת כמו שמש קיץ. התקרבתי אליה לאט לאט. הסתובבתי סביבה כדי למצוא את הדרך למעלה. מהר מאוד גיליתי שעם כל החום והלהט, כל האזורים ה"אסטרטגיים" לחים ורטובים וחייכתי לעצמי "הגומי הולך להחליק כאן ..." התחלתי לטפס אליה וככול שאני עולה ומתנשף, אני יודע שעוד מעט אני הולך לרדת, להחליק ולזרום בתוכה ... ואחרי יותר משעתיים של הנאה אמרתי לה שלום ושאני מקווה שניפגש שוב בהקדם. כזו היא מירב במין יום חורף שטוף שמש מדהימה. ותודה לגונטוב שסידר לי את הדייט עם המקום הקסום הזה: מרכז מירב.

טיראן מ

New member
שוב לקחת את הסגול ?../images/Emo184.gif

גש לרופא דחוף !!! תבקש שיחליף לך לכתומים. חולה.

timon1

New member
ועל זה בדיוק כבר כתב פעם שלום חנוך:

זו לא גברת, זה אדון. מיר"ב= מרכז יצחק רבין... עכשיו לך תקיא

קרניצן

New member
טימון, טימון, ציפיתי שתראה מעבר לקי

לקישקוש המציאותי ... עוד מעט תספר לי שגם האופניים זה זכר ... למה שלא תיתן לעצמך טיפה להנות. תן לדימיון חופש להשתולל. באחריות הכל יראה יפה יותר !!! ואגב, תחליף בן זוג לצ'לנג'.

timon1

New member
אופניים זה נקבה, ברור!!!

וחוצמזה שאת העצה הזו היית צריך לתת לו ולא לי אבל אני משתדל מאוד ואפילו שיפרתי ב5 דקות על מסלול הבית [וזה עוד מהתקופה שהייתי בכושר...]. ועכשיו אם יורשה לי, אני עובר לסלון כי עוד 5 דקות [מוטיב חוזר משהו..] מתחילה עוד תכנית נהדרת של TOPGEAR שאני לא מתכוון לפספס [אם כי איכשהו, הנסיעה לעבודה בטווינגו קצת מוציעה את העוקץ מכל העניין
].

נורקין

New member
../images/Emo6.gif יפה מאוד. אבל ........

גם אנחנו היינו שם אחה"צ ורק עכשיו אני מבין למה " היא " היתה כל כך נסערת ונרגשת ואת עקבות " מעשי האהבה שלכם"היה ניתן לראות בכל מקום. אבל שתדע לך פססססססס, בוא תתקרב , אני לא רוצה לצעוק . לא נעים. אני חושב שאתה לא היחידי ש" היא " נתנה לו ככה.אתה יודע למה? נו טוב אז אני אספר לך. אתמול הרי אמרתי לך שהיינו שמה. נו אז איך שאנחנו מגיעים לחניון העליון פתאום ליד השירותים אנחנו רואים אוטו עם לוגו של תנובה בחניה עומד ומתנדנד לו !!! בפראות!!!!. התקרבנו בשקט בשקט וראינו אחד מיקירי הפורום עם המכנסיים משולשלות למטה . איך שהוא ראה אותנו הוא מייד לבש מין מכנסי פיג'מה ומלמל משהוא במבוכה. אח"כ הוא היה לו כל כך לא נעים שתפסנו אותו על חם ככה עם המכנסים למטה אז הוא רכב כמו מטורף וכל הזמן ניסה לברוח לנו.

יניב x

New member
מירב הזו ../images/Emo23.gif היא המאהבת של כולנו

כזו שמרגשת ומסעירה
כזו שאוהבת חפוז קוויקי
כזו שלא צריכה משחק מקדים
כזו שלא נועדה לעומק ונפח (אלא לעומק ונפח
) כזו שגומרים הולכים
(אין לה זמן לשיחות נפש - יש עוד מאהבים בתור)

shl17

New member
נראה שצריך לבוא למירב

לעיתים רחוקות עמ להרגיש את הלחלוחית ,לי היא עושה סימנים של יובש בנרתיק

septAA

New member
פיוטי כרגיל

אני רק מקווה ש "הגוזמת" לא גזמה לך...

Bikei1

New member
דרך אגב למיר"ב יש גם מאהבות ../images/Emo99.gif

אופס
... מקווה שלא הרסתי את המסיבה...

Bikei1

New member
לא יודעת מה היא (מיר"ב) קבעה אתכם..

אבל אותי היא הסכימה לקבל בשבת...
ואם אני אתנהג יפה מסתמן גם איזה חפוז בשישי
"אוי מיר"ב מיר"ב, היית או חלמתי חלום..."

פלרית

New member
אופניים זה זכר ../images/Emo3.gif

אולי הרסתי כאן לכמה גברים, אבל תמיד אפשר לפנטז..

alonaski

New member
אין ספק שכל מה שאתה צריך זה...

אשה אמיתית!!!
כנראה שמזמן כבר לא חווית את החוויה עם אשה אמיתית!!!...
לשם כך, אולי כדאי שתבקש מטימון, או ממישהו מהחברים שלך שישאיל לך את... האופנים שלו?!
- הרוב כאן מדמים שהאופנים שלהם הם... נקבה!

למעלה