ללקק

enigomontoya

New member
ללקק ../images/Emo3.gif

רכשתי השבוע מוצר. איש המכירות ניגש עלי, קרא לי "אחי", שאל לשלומי ומה אני עושה ואם אני נשוי ויש לי ילדים. לא סבלתי את זה. לא רוצה שיתחנפו אלי, זה רק מרתיע אותי. גם אני ממש לא מתחנף. ענייני. ככה זה אצלי גם במערכות יחסים. אני לא מתחנף לאף אחת, אומר את מה שאני חושב, לא מנסה ליפות את הדברים. אין יותר מדי קוצי מוצי. יש כנות, חברות, הבנה ושיחות נהדרות. כנראה בגלל זה פחות לוקחים אותי למיטה ויותר הופכים אותי לחברה הכי טובה
אז מה אתם אומרים, זה אני הדפוק פה או השיטה ?

Hand Cream

New member
בכנות

ומבלי לפגוע ואני הפעם רציני ולא ציני זה כנראה אתה כי השיטה דווקא עובדת

אולי זה שילוב?

גם אני כמוך לא מאמינה בהחלקת קצוות דוקרנים. כנות ויושר הוא שם המשחק לא אוהבת לגלות דברים בשלב מאוחר יותר כשקריים, כשחשבתי והסתמכתי על העובדות הראשוניות. אולי שנינו דפוקים ואולי זו המערכת הכי חשוב להשאר נאמן לעצמך

זה לא אתה

זאת אני
תיאורטית, אני בעד הכנות שציינת, בלי לשחק משחקים ולמיין מילים א-מ-מ-ה להחמיא במידה וזה ראוי ומוצדק, זה לא להתחנף, זה לפרגן!
זה נעים לשמוע, וזה נעים להשמיע כמובן שאין צורך לפזר אבקת סוכר על צואה, כי בכל מקרה יהיה לו טעם של קקה אבל אם מדובר בסוכרייה, אז לא ספק כדאי ואף רצוי! להצהיר שהיא מתוקה

GGYLH

New member
תגידי,מאיפה את מוצאת את אוצר המילים הזה??

או שזה מתורגם מיידיש או מערבית ? ".....כמובן שאין צורך לפזר אבקת סוכר על צואה, כי בכל מקרה יהיה לו טעם של קקה...." אהבתי ואימצתי !!!

אביתר 39

New member
תן לי רגע לבדוק..

אחיייי....מ'נינים...וואלה ישר רואים שאתה אחלה גבר...תגיד...אתה נשוי?..ילדים?...יש לך תמונה שלהם?....וווואאאאייי...הם כל כך מקסימים...טוב...בטח...דומים לאבא שלהם...גבר....אנחנו חייבים לשתות בירה מתישהו
אניגו...אני חושב שהשיטה עובדת....מה שאומר שאתה דפוק.
...השבט אמר את דברו

ארתורו1

New member
אין עליך אחי! גם אני בדיוק ככה

אגב, איזה יופי יושב עליך החליפה וסאצ'ה והחולצה פולו? רוצה משקף ארמאני ב200 שקל? הולך מצוין עם זה

אניגו, ואם היית יותר מתחנף

אז היו לוקחים אותך למיטה? יש קשר בין משיכה מינית לנחמדות? מקסימום היו אומרים עליך שאת חמוד, לא?

אתה רוצה לומר לי ש...

שהבחור בטלפון אמר לי: "אחי, המחירון 90000 בשבילך 85" רק התחנף??? שיטטטט, חשבתי שעשיתי את עסקת חיי....

../images/Emo207.gif למשחק חדש...

אניגו קנה מוצר בחנות יש מוכרים, מהזן הלא מי יודע מה משובח. המוכר התעניין במשפחה..... מי יודע איזה מוצר קנה אניגו או לפחות איפה? נסיון 1: שקם אלקטריק בקניון הזהב?

enigomontoya

New member
../images/Emo2.gif

שקם אלקטריק ? נראה לך ? למי יש כסף לזה ? מקסימום, אבי סופר

enigomontoya

New member
ניסיתי, באמת ניסיתי

אבל יש לי מענה אוטומתי שאומר "המנוי אינו זמין, נסה ב- 2013"

באלאGUN

New member
אתה בסדר זה העולם דפוק:)

כמוך כמוני... לא סובלת קיטשיות... אין לי את זה אני מודה... אבל התוצאה אצלי הפוכה... יש מצב שזה בגלל שאני

זה אתה

צריך גם להקסים את הנשים, וגם לשלוח רמזים מיניים. לי אישית יש בעיה עם כל הנחמדות, אני לא מאמינה , כי זה מאוד קל לתפוס מאהבת עם השיטה הזאת, ולמי שיש את זה. אני תמיד חושבת אוקיי...אמר X ו Y אבל בטח הוא אומר את לכל אחת. בקיצור שנה גישה, אבל אל תלחץ יותר מדיי.

הלוואי שהיתה שיטה

מישהי שאני עובד איתה הפכה אותי לידיד ההומו שלה (ואין דבר שרציתי יותר מלהיות איתה במיטה) רק כי הלכתי בשיטת הליקוק. רק כי קירקרתי והחמאתי וכו' וכו'. היא אמרה לי באחת משיחות הנפש, שמה שמושך אותה זה דווקא גברים שקשים איתה שלא מתחנפים. מה שאני רוצה להגיד זה שאין חוקיות. כל אישה היא עולם ומלואו וכל אחת אוהבת משהו אחר. עם נשים, כנראה שהכל עניין של תיזמון, מזל וגורל. לא עניין של גישה ודרך התנהגות.

למעלה