ללמוד מכונאות!?!

gogo magog

New member
ללמוד מכונאות!?!

בררתי על למודי מכונאות אופנועים ובגדול לא מצאתי הרבה אבל מה שכן מצאתי זה שני דברים: 1. אין איפה ללמוד מכונאות בארץ(אם יש תקנו אותי) 2. המקום הכי טוב ללמוד בו (ואשכרה להכין את השפה) זה ב-AMI שבפלורידה. ולכן כמה שאלות לי אליכם חברים האם אתם מכירים משהו שלמד ב-AMI מי זה? ואיך אפשר ליצור איתו קשר? האם לאחר סיום הלימודים יש מה לעשות עם ה"תואר" הזה או שהוא לא שווה כלום? אם למישהו יש עוד פרטים על למודי מכונאות בארץ או בחול (ארה"ב או אוסטרליה) אני אשמח אם ישלחו לי את זה או יצרו קשר במסרים. תודה רבה לכל המשיבים (אם אפשר בלי זיוני שכל ובלי "מנצל"ש - רוצה למכור כפית לגרבר). ג.

mottacycle

New member
כמה פרטים

קודם כל ישנו מוסך בנתניה שמבצע קורסים למכונאות אופנועים שכחתי את שמו לרגע אבל עד כמה שאני זוכר הוא דרש 6500 ש"ח מעבר לזה בAMI הלימודים מאד מאד יקרים (כ15K$ לשנה) וזה לפני מחייה וויזה אבל הביה"ס ההוא מאד יוקרתי ונחשב בעולם תואר אתה לא מקבל אתה מקבל תעודה. מניח תעודת סיום אתה שנה לומד מכונאות כללי ולאחר מכן מתמקצע בתחום או תחומים ספציפיים כאשר כל קורס הוא של חצי שנה ומעלה. זהו עד כמה שאני זוכר ואתה תמיד יכול לפנות לכל אחד מהם לקבלת פרטים נוספים

egs

New member
דורי אופנועים בנתניה...

אהלן, הוא מעביר קורסים ברמות שונות, פעם בשנה בערך (פונקציה של כמות הביקוש...) מס' הטלפון שלו: 09-8620951 קבל גם קישור לאתר שלו לא מעט מהמכונאים באיזור שוקן התחילו אצלו בסוף שנות ה-80

../images/Emo12.gif למה לך? אפשר דיפלומה ישר ה- 12$

למה מה, רק עובדי מדינה יכולים להוציא MA מלטביה? קישור וברצינות, בארץ יש את דורי בנתניה אפשרות נוספת היא הצטרפות כשוליה למוסך קיים באיזור מגוריך ולהשלים לימודים בקורסי ההכשרה של משרד העבודה לתעודת מכונאי בנזין או בנעורים

אני דווקא ממליץ על מכללה למכונאות

שנמצאת באנגליה. במכללה אתה מקבל תואר "הנדסאי אופנועים". ממש כמו תואר הנדסאי רכב. הלימודים נמשכים שנתיים ועלותם היא 4K פאונד למי שאין לו פספורט אנגלי או של האיחוד הארופאי וחינם (!!) למי שיש לו אזרחות ארופאית כלשהיא. למיטב ידיעתי זו המכללה הנחשב בעולם ללמודי מכונאות אופנועים ולאחר ביקור במקום אני בהחלט יכול לומר לך שהוא נראה מרשים ביותר וצוות המורים נחמד ואדיב. כל האווירה שם עשתה לי חשק עז ללמוד שם ואילולי השיקול הכספי (מעל 55K ש"ח בשנה כולל מחיה) הייתי ניגש ללמוד שם בספטמבר. אגב,בספטמבר אם אני זוכר נכון נפתח מחזור. שם המכללה הוא MERTON COLLAGE והיא נמצאת בדרום לונדון. משום מה האתר שלהם לא פעיל אבל אני אתן לך את הקישור בכל מקרה. אם תרצה עוד מידע או פרוספקטים של המכללה או מס' טלפון שלהם צור איתי קשר במסרים

הבהרה: עלות הלימודים שם היא

4K פאונד לשנה,ז"א לשנתיים היא 8K פאונד,והלימודים כאמור לוקחים שנתיים.

zzzny

New member
מכללה בארץ...

אני לומד הנדסאי מכונות ברופין, ניתן אצלנו להתמחות ברכב ואז מקבלים את התואר הנדסאי רכב, זו הרבה הכי גבוהה שניתן ללמוד בארץ בתחום הרכב. עליי לציין שהתעודה לא " תופסת" לאופנועים, אבל קיימים קורסים של הסבה...

Dr XR

New member
ברופין הרמה לא רעה

אם כי בתל-חי היא גבוהה יותר. גם בגלל ראש החוג שדוחף ומלמד חומר ברמה ה-ר-ב-ה יותר גבוהה מהנדרש, גם בגלל שפע הקורסים הנוספים, וגם בגלל מעבדת האבחון המעולה עם ה-מ-ו-ן מכשור וציוד דיאגנוסטיקה. אופנועים לא נכללים בתואר, אבל אם מבקשים (וביקשתי לא מעט...) מקבלים ים של חומר ואם יש זמן אז גם לומדים עליו. כמו כן יש לא מעט פרוייקטים מעניינים בנושא אופנועים, שאותם תמיד שווה לקחת הביתה ולקרוא. ואם כבר הנדסאי רכב - רק לא "עתיד"!

nono79

New member
מה קורה אדון zzzny?נראה אותך ביום

הסטודנט?השנה יהיה מטורף!

למעלה