ללמוד לרקוד לפני האירוע הגדול?

kinspirit

New member
ללמוד לרקוד לפני האירוע הגדול?

שלום לכולן (וכולם אם מסתתר בו גם בן או שניים
). מצטרפת חדשה לטירוף הזה של הכנות מוקדמות עקב שיחות ראשוניות עם החצי השני על האירוע הגדול ומה שנינו מצפים ממנו (אין עדיין הצעה אבל הדיבורים תופסים תאוצה
). אחד הדברים שהכי מטרידים אותנו, טוב אותו, זה עניין הריקודים. אני טוענת שמספיק לזרום עם מה שמרגישים בפנים, אולם החצי השני רוצה להרגיש קצת יותר בטוח וללמוד באופן רשמי. העניין הוא שאנחנו לא מחפשים מקום ללמוד בו איזה ריקוד מושקע ומלחיץ שכל האירוע רק נפחד לא לפשל באיזה צעד, אלא את הצעדים הבסיסיים של כל ריקוד כיפי בסגנון "ריקוד מושחת" למתחילים - סיבובים, שילוב ידיים וכדומה. מה שהיו לומדים בימים הטובים לפני שהסלסלה השתלטה לחלוטין על חוגי הריקודים למיניהם. האם למישהי/מישהו יש מושג על מקום כלשהו באזור ת"א בו ניתן ללמוד? בתודה מראש, אסנת

ללמוד לרקוד ולא "ריקוד"

זה ההבדל בעצם. אם מלמדים רק משהו בע"פ זה לא עובד וחבל על הכסף. זה שפה חדשה. כמו ללכת לפי מקצב - וצעדים מיוחדים שכשיודעים אותם אפשר "לדבר בהם" לומדים את הבסיס, קצת סיבובים מסוגים שונים, כמה הורדות יפות. ואז כל מה שיהיה על המקצב - תדעו לרקוד. מה שנקרא "סלאו" זה רומבה. ריקוד מאוד רומנטי עם הרבה מבטים בעיניים. באהבה שלחתי לכם טלפון במסרון

../images/Emo79.gifאז ככה

אנחנו החלטנו בדיוק כמוכם שנקח כמה שיעורים. אני לא מצטערת לרגע שזה מה שעשינו... בסופו של דבר כן עשינו ריקוד, למרות שרצינו "רק צעדים בסיסיים" וגרפנו מחמאות. למדנו בדיוק כמו שאת מתארת - כמה סוגים של סיבובים ושילובי ידיים,ובסוף החתונה היתה דרישה לשידור חוזר....
אני ממש לא מהמפזזים וגם אישי, ורק הידעיה שאנחנו יודעים את הצעדים ויודעים איך לנוע היתה מאוד מרגיעה. אפילו לחקנו חצי שיעור של "דאנס" כדי ללמוד קצת צעדים ותנועות .. שיהיה... וכמו שאת אומרת, החצי השני רוצה להרגיש קצת יותר בטוח , זו סיבה מספיק טובה לקחת כמה שיעורים כדי שהוא יהיה רגוע ויסיר מליבו לפחות את הנושא הזה... אני במקרה שלנו הייתי הלחוצה וממש רציתי כמה שיעורים. מקווה שעזרתי
אגב, אני פניתי אל "הצעד הראשון", יש להם מספר סניפים (אנחנו לא מתל אביב) וזה שיעור פרטי. מבחינת מחירים, לפי מה שהבנתי כולם לוקחים פחות או יותר אותו דבר (לנו עלה 130 לשיעור של 50 דקות).
שיהיה בהצלחה
מקווה שעזרתי...

kinspirit

New member
תודה רבה!

נשמע רעיון מעולה. יבדק ביצועו כבר מחר
(דרך אגב, החצי השני שלי קרא את התגובה שלך והתלהב מכך שמבינים אותו כל כך טוב ושאנשים אחרים גם היו במצב שלו
).

דמבית

New member
אני גם יכולה להמליץ

ממליצה בחום על איריס ואסף מ- Dance at Once. אנחנו הלכנו לחוג שלהם עוד לפני החתונה, אבל לפני החתונה לקחנו שיעורים פרטיים. הם פשוט מדהימים!!! צירפתי לך לינק לקרדיט שכתבתי כאן בזמנו.

moeran

New member
המלצה על בי"ס לריקודים

בדיוק אותו הסיפור שלנו, הלכנו ל- SK (מצאנו אותם דרך תערוכת מתחתנים, שמעבר ל-SK והפגישה עם איזי-טו-ווד היתה מאוד מייגעת ומיותרת). התחלנו ללמוד לפני חודשיים ואנחנו נהנים מכל רגע, מאז שהתחלנו יש לבחור יותר ביטחון ואנחנו רוקדים גם בהזדמנויות אחרות שנקרות בדרך. ממש ממליצה... כיף אמיתי... למעשה - זה החלק היחיד בהכנות לחתונה שאני נהנית ממנו

למעלה