ללמוד וללמד 2 - לוחות הערכות

Elishabb

New member
ללמוד וללמד 2 - לוחות הערכות

אתם מוזמנים להכנס ולהרשם בלוחות המצורפים. אלישע

ה-ל-ל-ו-י-ה .. יוצאים לדרך ../images/Emo24.gif

אלישע ממש התרגשתי כשראיתי את הכותרת - ללמוד וללמד 2 נזכרתי בימים שלפני המפגש הראשון. אני מציעה להעביר את כל הכרוך במפגש לפורום השני כי אם זכור לך, היו הרבה הודעות אז מחברים שהפריעו להם ההודעות שלנו שהתייחסו לצד הקולינארי, סידורי הסעה, מי כן/לא מגיע... היום יש לנו פתרון מקסים וכדאי להשתמש בו לכל מי שקורא, אני יודעת שכל הודעה שהשם שלי מתנוסס עליה נקראת ברגישות כלשהו, אבל באמת תנסו לראות את הההצעה כאילו נכתבה לפני המפץ הגדול.

udiyulis

New member
חיה, ממש מצפה לפגוש בך...

כמו, כמובן, גם את האחרים. אני קוראת את הודעותיך ותגובותיך בעניין רב ומגלה אישיות מאד מיוחדת, ורק בשכאלה כמותך יכולות לדור בכפיפה אחת לכאורה"סתירות" רבות כל כך - ולא אפרט את כל התכונות היקרות שדבריך משקפים. אודי

אודי ../images/Emo51.gif

האמת? מאוד חיזק אותי מה שכתבת. חברי פורום ותיקים, מכירים אותי ואת שגיונותי. אבל אלה שלא , קיבלו רושם מאוד מוטעה. אני כבר בגיל שלא כל כך איכפת לי מה חושבים עלי (ובוודאי לא אנשים שלא מכירים אותי)... אבל כשהתחלתי לקבל טלפונים מהורים של תלמידים, קולגות ואפילו סתם חברים שאוהבים להיכנס מדי פעם.. ורצה הגורל והמדי פעם נפל בדיוק בכאוס שהיה כאן...מוכרחה להודות, לא נעים (בלשון המעטה) אז
על העידוד. זה היה במקום

גלפין

New member
עדיין לא הספקתי לעבור על הנלמד

במפגש הקודם. האם הדבר יהווה בעיה?

כנראה שהמפגש יהיה באוגוסט,

מה שאומר שיש לנו את כל יולי לעבור על החומר..

גלפין

New member
לי כנראה לא יהיה כל כך את יולי ../images/Emo178.gif

כי (כנראה) אעבוד בקיטנה ואחרי יום עם ילדים, איני יודעת כמה כח יהיה לי להשלים את כל החסר לי למפגש השני. מקווה שאוכל לצמצם את הפער....

למעלה