ללכת לחדר כושר זה דווקא משמין

חסה בלי רוטב וסוכרזית../images/Emo26.gifמשמינים!

זה ידוע!!! תראו שהרזים בכלל לא אוכלים סלט חסה והם שותים עם סוכר!!!

tamir pop

New member
כן, גם שמנים בכושר מצוין מתאמנים

בחדר כושר. אני רואה הרבה כאלה אצלנו ומסביבי כל הזמן. למרות שהם שמנים, הם עם בטחון עצמי, מוטיבציה גבוהה וכושר גופני גם ברמה מצוינת. לעומתם, יש גם הרבה שחיפים שבקושי מזיזים אצבע. אז אני לא יודע מה עדיף להיות, קצת שמן אבל בכושר מעולה, או שחיף עם כושר ירוד ואפס מוטיבציה. אני הייתי בוחר בדרך הביניים. לא שחיף וגם לא שמן שמן. שמנמן ומטה זה בסדר. אני לא רוצה להראות דיקט. הסיבה שהשמנת איננה קשורה לחדר כושר. מן הסתם בעבודה נכונה על משקולות מעלים במסת שריר גם, לכן נדמה לך שהשמנת. מה שחשוב לשים לב אליו זה לא מה מראה המשקל, אלא איך אתה נראה חיצונית. המשקל הוא ממש מדד מטעה. תסתכל על עצמך במראה. מה השתנה? מה לא השתנה? מה אתה רוצה לעצב יותר? עזוב אותך מהמשקל והק"ג. תשאל אנשים שמכירים אותך מה דעתם. הם הראשונים שישימו לב לשינוי שחל בגוף שלך, ולא מבחינת ק"ג, אלא מבחינת איך שהוא נראה. אפשר להיות עם 85 ק"ג ושמנים, ואפשר גם להיות 85 ק"ג עם גוף של דוגמן על. שני אנשים, אותו משקל, רק מסת שריר ושומן שונה לחלוטין.

ציקהלה

New member
אני הייתי שמן עם כוח

רק שלא היה לי ידע וביגלל זה הייתי במימדים כאלו

חחח מוכר...

זה קרה לי פעם קודמת שהתחלתי להתאמן אבל זה היה בגלל עלייה במסת שריר ודיאטה לא נכונה:) שמע ברנש תאכל כמה שאתה רוצה רק תראה מה אתה אוכל! ואם זה עדין לא מספיק אז תרוץ שעה ותתאמן שעה.. אין מה לעשות אם רוצים לאכול בצורה "יפה" וגם להרזות זה לא בא בקלות צריך לכפר על זה בחדר כושר! ואתה משמין הסיבה הפשוטה שאתה אוכל יותר ממש שאתה מוציא אז תבחר או לאכול פחות או להוציא יותר ואם אפשר הכי טוב שניהם:) בהצלחה!

צודק ! עדיף לשכב מתחת לפוך...

עם לאפה שוארמה וכמה בקבוקי בירה... הרבה יותר מרזה !

R-o-i

New member
../images/Emo25.gif ../images/Emo23.gif כאלביייייייייייייייייי

ברוך הבא
עוד אופנוען לאוסף

כאלבי !!! ../images/Emo24.gif

נטשתי את תחום האופנועים לטובת הסקטים שגנבתי לאחותי הקטנה . אדדדרנלייין !

R-o-i

New member
רק תתמיד בפורום יא כאלבי...

זה שהכנסת אותי להתאמן, ונתת לי ת'פוש הראשוני, לא אומר שאין לך מה ללמוד... ופה תלמד המון
יאללה כאלבי תעלה תמונה שלך. תקבל "חיזוקים" על מה לעבוד יותר ברוך הבא

itay180

New member
בלי קסדה

ועם כפכפים וחולצה קצרה... קם ומתחיל לקלל.... נראה לי שמצאנו את סופרמן

הכי22

New member
אם ללכת למכון כושר משמין אז .....

מי שהולך לרופא נהיה חולה? אני "תועה".....

למעלה