לליהי, שכבר לא אחת ויחידה.

יעלי^

New member
לליהי, שכבר לא אחת ויחידה.

קראתי בעיון רב את תגובתך למה שכתבה אמא של דניאל. נדהמתי לגלות כי השתמשת בביטויים הזהים כמעט לגמרי לביטויים בהם השתמשתי בתגובתי לאותו קטע, רק שעתיים לפנייך. התביישי לך. אם אין באפשרותך להיות מקורית, אולי עדיף שלא תהיי.

יעלי

אני כתבתי את מה שהרגשתי באותו רגע אם יש לך בעיה אם זה זו הבעיה שלך לא קראתי לפני זה את תגובתך אלא רק לאחר מכן אני מצטערת שזה יצא אותו הדבר אבל זה מה יש. אני לא תמיד מקורית ולא רוצה להיות תמיד מקורית אני בן אדם עם רגשות תחושות ומחשבות שהן לא תמיד מקוריות אז מה. אם אני לא מקורית אסור לי לחיות? יעלי היקרה אם את לא רוצה לקרוא את המסרים שלי את ממש לא חייבת.ואם את חושבת שהעתקתי ממך זו זכורתך המלאה אני עדיין לא יכולה וגם לא רוצה לשלוט במחשבות שלך. אבל אני רק יכולה להגיד שהתגובה שלי נכתבתה לפני שקראתי את התגובה שלך ואם זה יצא דומה סליחה. ליהי

יניבוש

New member
בנות, בנות!

אם באלימות אתן בוחרות, אנא שזה לא יהיה בפורום, אין קהל!! נקבא לכן שעה לקרב, נארגן אפילו חוטיני וזירת בוץ, מרוצות?? טוף, עכשיף אני הולך לראות מה כתבתן....

יניבוש

New member
בנות, בנות מס` 2!

על השטויות שאתן עושות אני עוד יכול להתלוצץ... אבל ראבק!!!!! איך אחרי סיפור כזה, אתן יכולות עוד לטרוף אחת את השנייה ולרדת לרמה כזו???? יום כיפור אוטוטו, קצת חשבון נפש לא יזיק

יניבוש

עד כמה שזכור לי לא אני התחלתי את התכתובת אבל מי שכבר מכיר אותי מהצ`אט יודע שאני לא מסוגלת להשאר בלי לענות את המילה האחרונה אז זה יצא כך ואני מצטערת. אתה צודק לפעמים צריך לדעת גם לא להגיב על שטויות שאנשים אומרים ואני מנסה לעבוד על עצמי בעניין הזה.

למעלה