ללא נושא

ללא נושא

עצוב רע זבל חרא זה רק חלק קטן מהרגשות שלי עצוב לי רע. למה אלוהים למה אני צריך תחיים האלה? רק עצוב לי כל היום אני בן18 ומרגיש כמו זקן בן שבעים. למה העולם הזה למה אם לא המשפחה שלי ממזמן היתי מתאבד אם לא הדמיונות שלי איך ההורים יקבלו את זה היתי מתאבד. אני כל הזמן מדמין תלויה שלי איך אחותי תקבל את זה ואז אני מתחרט. עד לפעם הבאה. אלוהים תרחם עלי אל תעזוב אותי ילד לבד בעולם כמה דמעות אפשר להוריד כמה כמה?

אסתי69

New member
לבכות זה להתנקות

תבכה ותוציא אבל מהמעט שכתבת פה אתה הרי לא לבד הורים משפחה אחות.... נסה חיוך קטן הבאים יבואו גם

לך אדום סל...

לכל אחד מאיתנו יש יכולת להיתפתח,לצמןח להשתפא , להציב את מטרותיו ולהתחי במסע אל הגשמת חלומותי. אם קיים בכלל הסוד לאושר בחיים, הריהו: להבין כי אתה אדם נפלא, אשר יכול להוות את נקודת ההתחלה: לטפל באדם זה באהבה ובדאגה, להבין כי אם תשאף בכל מאודך להגיע עם חלומותיך אל מחוזות בהם לא היית מימיך... כל אשר עליך לעשות הוא להאמין בעצמך.. ולהתחיל. לא יכול להיות שהמצב כל כך גרוע, כל עוד יש שמש שזורחת , כל עוד ציפורים מציצות ופרחים פורחים והכי חשוב שיש משפחה אוהבת ותומכת, שתף אותם בהרגשתך ויחד תחשבו איך לשפר .. אנא , קרא זאת מספר פעמים ואולי יתן לך חומר למחשבה, תודה על ההקשבה.

מבינה ת'הרגשה...

גם לי רע ועצוב כל כך .. כל היום . כבר הרבה זמן.. גם אני כולה בת 18 .. סה"כ עדין ילדה ... אני מזדהה עם הרגושת שלך כי אני חווה אותם גם יום יום עליי... אבל להתאבד? לא עלה במוחי.. עצם המחשבה מפחידה אותי... עד עכישו נאחזתי חזק במה שחשבתי שיש לי להאחז בו.. אבל גיליתי שגם את זה אין .. אז אני נאחזת חזק בעצמי.. אני נאבקת עם עצמי להראות ולהרגיש שהכל בסדר.. אינ עובתד על עצמי.. וזה מצליח.. ועובר עוד יום ועוד יום ... תנסה גם לעבוד על עצמך שהכל בסדר.. ושלא כזה רע ואולי אז יבואו דברים טובים .. ככה אני מאמינה . זה מה שאני עושה וזה עוזר לי.. ( לא רציתי לכתוב הודעה על הבעיות שלי .. סויר זאת לא הייתה הכוונה..רק רציתי להגיד שאני מזדהה..) אני פה בשבילך אם תצטרך ..:) תאחז במשו.. יהיה טוב:)

יאלה אוף

היום גם עם ההורים שלי רבתי די חשבתי שיהיה טוב אבל זה היה יום זבל מגעיל. הדבר היחיד שיש לי להחזיק זה אלוהים והוא מתנגח בי כנראה אולי שאני לא שומר ממש את התורה. בכל אופן אני עכשיו כותב צוואה זה מוציא לי תתיסכול עם המון דמעות! אלוקים תציל אותי! ממש תודה לכולם. ועוד לילה עצוב מתקרב עצוב לי בעולם רע לי! אין לי אפי חבר אחד אמיתי כולם מתרחקים ממני. בימים הטובים היו לי אלף חברים ועכשיו 0

/-:

תראה אני יודעת שכל המ שאני אגיד לא ממש יעזור ולא ממש ישפר את ההרגשה אבל גם אם הדבר היחיד שיש לך להחזיק הוא אלוהים והוא מתנגחח בך.. זה לא בגלל שאת הלא שומר מצוות או משו זה בגלל שלפעמים ההוא שם למעלה בוחן ואתנו ומציב לנו תקופות קשות כדי שנדע להתמודד עם דברים... גם אני הרגשתי לבד .. בלי חברים.. רק אני לבד בעולם... אבל זה לא נכון.. זה רק מה שאנחנו חושבים .. כי רע לנו ואנחנו מרגישים לבד... כי אנחנו לא רואים מעבר לבועה שאנחנו נמצאים בה.. כי אנחנו ככה מרחיקים את כולם ... ואני לא מאשימה אותך.. זה קשה לצאת מהבועה הזו ולראות את מה שקורה באמת .. גם אני שקועה במחשובות שאני לבד בלי אף אחד ...אבל מניסיון .. יוצאים מזה.. לאט ובטוח.. לאט לאט אחרי תקופה של הרגשה רעה מגיעים גם הדברים הטובים .. אלו שכל כך חיכינו להם...מניסיון ... וצוואה? אתה רק בן 18.. אל תחשוב על זה אפילו! ואם כבר רשמת .. תזרוק... שי לך עוד את כל החיים לפנייך מה מעכשיו להתחיל לחלק את הדובי והמערכת?:) אז אני שולחת לך המון המון כוח... אתה תצליח לעבור את זה.. את התקופה הרעה הזו.... מאמינה בך ..:) אני פה מתי שתרצה...:)

ממש תודה לך מתוקה

ממש תודה לך. והיום כבר יותר טוב טיפה. ובקשר לצוואה אני לא מחלק דברים אני כותב מכתב פרידה ואז אני בוכה הרבה זה קצת כיף. וממש תודה לך עזרת לי. יום טוב חמודה!

ממש תודה לך מתוקה

ממש תודה לך. והיום כבר יותר טוב טיפה. ובקשר לצוואה אני לא מחלק דברים אני כותב מכתב פרידה ואז אני בוכה הרבה זה קצת כיף. וממש תודה לך עזרת לי. יום טוב חמודה!

יום טוב גם לך:)

שמחה שיכולתי לעזור... בקשר לצוואה .. סתם חשתבי שיצחיק אותך העניין של חלוקת המערכת והדובי מלפני שנתיים..:) אממ צודק.. באמת לכתוב מכתב גורם לפעמים לבכותולפרוק הכל .. אז גם בזה אני מזדהה עם ההרגשה.. שמחה שיותר טוב..:) זה עוד יישתפר... וכמובן .. אני פה אם תצטרך:)

למעלה