לכם,,,

לכם,,,

אינני פותחת הודעות בדרך כלל. אינני אמיצה מספיק לכתוב את שבליבי,,, אך הפעם חייבת אני לשתף בתחושות החודש האחרון שלי,,, ביקשתם שקט ורוגע, ביקשתם דממה, אטמתם אוזניכם לא לשמוע קולות מלחמה,,, ואני בזמן זה רציתי כל כך לשמוע ולו בום אחד כדי להיות שותפה לכם,,, מסביבי שקט ודממה אך ליבי פעם בחוזקה כלבכם כל אימת שטיל נחת ליד ביתיכם,,, הגיבורים האמיתיים הם אתם, תושבי הצפון,,,

נעמי 1

New member
../images/Emo24.gif

בתוך הדממה... יש עיניים, יש ראש על הכתפיים, יש המון יכולות נוספות.... ובעיקר, יש לב ענק של חום ואהבה.

את צודקת !

אני מזדהה עם כל מילות ההזדהות והכאב שלך שלך. אני מרשה לעצמי להוסיף עוד שורה אחת, משלי הגיבורים האמיתיים הם אותם, תושבי הצפון... גם אלו שעזבו (לזמן קצר) את הצפון מאימת המלחמה.

בלו אייZ

New member
אפוקה מקסימה ../images/Emo25.gif

קוראת אותך ומשתוקקת לומר הרבה.......הרבה.............הרבה..........בעיקר כי נעלמת ובעיקר כי באיזשהו מקום לא נתתי אמוני לדממה הזו..... ועכשיו יודעת כי עבורך הדממה היא מוחלטת וכי זר לא יבין את כמיהתך המשוועת לשמוע ולו חלקיק מהמאיים שבצלילים. שמחה שקיבלת את האומץ לפתוח הודעה ובטוחה כי גם בתוך השקט הזה שלך יש המון חום, אהבה, כנות, חוכמה ורגש ו....עולם ומלואו. שולחת
ו

גם את גיבורה בעיניי אפוקו..../images/Emo24.gif

את קולות הפיצוצים לא שמעת אך את רחשי הלב של כולנו שמעת ועוד איך..

למעלה