לכם תושבי ת"א וצפונה לה

yonitbrk

New member
לכם תושבי ת"א וצפונה לה

הנחיות טריות מפיקוד העורף, הגברת עירנות, ממ"דים ותקינותם, מקלטים בקרבת מקום מגורים וגני ילדים, קיטנות. לתשומת לבכם. למקרה ו... בשלב זה להמשיך בשיגרת החיים, אך להתכונן ליתר ביטחון .
 

yonitbrk

New member
איפה את גרה?

לא שמעתי דיבורים על סגירת גנים וביטול קיטנות באזור ת"א והשרון. לזאת היתה כוונת פיקוד העורף בהתראה שלהם. ת"א וצפונה, ז"א גוש דן, הרצליה, השרון עד חדרה . ונאמר רק על הגברת עירנות ובדיקת תקינות ממ"דים, ומקלטים בקרבת מקום. לא אוזכר בהודעה שום דבר בנושא ביטול קיטנות באזור זה של הארץ.
 

obh

New member
אני גרה באזור השרון,

ולא סגרו לנו את הגן (בן תקשורתי), אלא "המליצו בחום" לבוא לקחת את הילדים ולא להביא אותם בזמן הקרוב, היות ולגן אין מרחב מוגן. מה הבעיה בחופש הגדול למצוא מבנה חלופי? הרי חלק מהגנים סגורים עכשיו!!! רק עניין של רצון טוב (או יותר נכון - חוסר רצון טוב...) של המועצה!!!
 

yonitbrk

New member
אזור השרון

תחשבי רק מה זה יעשה לילדים, הסתגלות למקום חדש , אפילו לזמן קצר ביותר. זה יכול לשגע אותם.
 

yonitbrk

New member
באזור המרכז אין עדיין כוננות ספיגה

כך שהמליצו להמשיך את החיים כרגיל . רק להגביר עירנות. לא להכנס לשאננות של לי זה לא יקרה, כדי שלא יהיו הפתעות . מקווה שלא יהיו . אצלנו אין ממ"ד והמקלט של הבניין במצב גרוע ביותר וכל השכנים שאננים ולא מוכנים בכלל לשמוע על נקיון , שיפוץ ,או משהו כגון זה. ואצלי הגדול, בכל אופן כבר פיתח שוב את החרדות שלו , ולא מוכן לשמוע על יציאה מתחום ראשון ,גם למקומות הקרובים לעיר. חשבנו לנסוע לצפון אבל עקב המציאות החדשה התכניות השתנו, והתחלנו לדבר על נסיעה לאזור י"ם, אבל שם יצאו לאור החרדות מהערבים וממחבלים ובקיצור, הצליחו להרוס לנו את התכניות. גם הצופים מדברים על ביטול מחנה קיץ שתוכנן ,למרות שהוא אמור היה להתקיים באזור השפלה, כיוון בית שמש . זהו. נחרוש על הבריכה, ים, מקומות בילוי בסביבה הקרובה , סרטים וכו'.
 
למעלה