לכל "משפחת הפורום"

לכל "משפחת הפורום"

ועכשיו לאחר המלחמות הפנימיות שהיו כאן והסתיימו, אני רוצה להציע ולקבל את תגובותיכם והסכמתכם לצאת ל"מלחמה" אחרת ולהטיל על כולנו משימה. כולנו קוראים עיתונים, כולנו רואים טלויזיה כולנו יודעים שבימים קרים אלה יש ילדים וזקנים שקר להם. יש ילדים והורים שהיגיעו לפת לחם. אנחנו יושבים כאן מול המחשב, לצידנו תנור חימום או מזגן, המקרר מלא במזון וטוב לנו. בואו נחשוב על האומללים שאין להם כלום. ילדים שיוצאים לעבוד בשביל ככר לחם, ילדים שמתכסים בסחבות , הורים שמתביישים להסתכל בעיני ילדיהם. גם המעט שנוכל לעשות הוא הרבה. בואו נתארגן ונאסוף כל מה שנוכל. שמיכות, בגדים, צעצועים, מזון, כל שיעלה על הדעת, בואו נעשה זאת וניתן מעצמנו. הרעיון הוא לעשות ולתת. הביצוע? אם אתם חברים, תסכימו נמצא את הדרך במחשבה משותפת. מה דעתכם? שבוע טוב

maxima

New member
רוצה.........אני רוצה להגיד לך

שתרמתי הרבה שקים של בגדים ונעליים

רעיון טוב ../images/Emo70.gif

הבעיה מתמקדת באירגון. אצלנו בעבודה אוספים מצרכי יסוד, חטיפים מתוקים ומלוחים אחת לחודש באמצעות איזושהי עמותה. אני מוכנה לברר פרטים נוספים ... וכמובן מוכנה להרים תרומה בכל דרך שתחליטו. יוזמה ברוכה!

Sודית

New member
רוצה להגיד....רוצה להגיד לך....

שאתה אחלה....ואני איתך... אני חושבת שזה רעיון מעולה ומכובד. אני מוכנה לשים בצד כל דבר, שיש באפשרותי לוותר עליו.... בגדים, מכשירים, כלי בית וכו´ "עמותת פורום 50 - לילדים נזקקים" סודית פותחת רשימת מתנדבים.

יופי חברים, יש התחלה. סודיתי קיבלת

מנוי של מארגנת. קדימה, בואו נראה לעצמנו שאנחנו יכולים

ריקיטה

New member
../images/Emo24.gifלרוצה להגיד

גאה בך. לגבי הארגון -להלן הצעה: אפשר להפגש (לכוס קפה ועוגה), ואיש איש על פי נדבת ליבו יתרום . את הקופה המשותפת נמיר לצ´ק אותו נשלח לעמותת פתחון לב,המאכילה רבבות רעבים. תבוא עליך הברכה.

שילה1

New member
מברכת על הרעיון...../images/Emo140.gif

מוכנה בכל דרך שיוחלט כאן,ובכל מקום!

טומי*

New member
הם נדמה לי ברשל"צ ועוזרים....

לנזקקים באוכל ובבגדים חמים ושמיחות וכו´... לא בעיה למצוא אותם הם קיבלו בשנה שעברה את פרס ישראל.אני מכיר באופן אישי את המנכ"ל חחחחחח גם הוא היה פעם נהג אמבולנס הנה מצאתי את הלינק שלו

Sודית

New member
זה נשמע יופי, טומי.....

אני חושבת שכל אחד מאיתנו, יכול להתחיל לאסוף דברים שהוא יכול לתת. מישהוא יתנדב להעביר את הכל לעמותה. אפשר להביא את כל הדברים שאספנו, לאן שהו וזה שמתנדב להעביר לעמותה, יאסוף הכל אליו. מי פנוי עם מכונית בסביבות ראשל"צ???? סודית....?????

חברה, יכול להיות פתחון לב כמו שטומי

אמר, או כל עמותה אחרת. יש רעיון וצריך אנשי ביצוע. מוכן לנדב את המכונית שלי. בואו נעשה ונעזור, ונשמש דוגמא לכל הפורומים, אולי ילכו בעקבותינו. סודית, התנדבנ נכון, את טובה בארגון. קדימה לעבודה

טומי*

New member
מחר אדבר עם הבוס ונראה

מה הוא אומר תקבלו עדכון מחר לקראת הערב בטח

למעלה