לכל מעריצות האנטומיה,
ראיתי

לכל מעריצות האנטומיה,../images/Emo44.gif ראיתי

שהיום הפרק הממש אחרון של העונה ה-6. כבר מתה לראות מה קרה למק-דרימי... ועוד שאלה לכל מי שמבינה בלייזר רוצה לקראת החורף לעשות לייזר בכל הגוף, לא יודעת מחירים, מקומות, חסרונות (שמעתי שא"א להכנס להיריון
) אז יאללה- מבינות עניין- תשלחו עצות !

ועוד- מישי שמעה על דיאטה

דלת שומן, צריכה לעשות כזאת אחרי הניתוח. אולי יש לכן תפריט כזה? או חברה שיכולה לעזור לי?

נ ט ש ה

New member
ולגבי הדיאטה

יש פה מישי שמתאימה לאנשים דיאטה לפי כל מיני דברים. אני לא מדיוק מכירה מה היא עושה אבל בנות פה מרזות, ואוכלות טוב.. אם את רוצה אני יכולה לקשר לך אותה.

נ ט ש ה

New member
לגבי הלייזר..

אני יודעת שבפרופורציה יש מבצעים לפי קופות חולים. שווה לך לברר. לא יודעת איך זה משפיע על הריון..

mimor2

New member
לגבי הלייזר:

קודם כל - השאלה מה צבע העור שלך ומה צבע השיער. לייזר הכי אפקטיבי על עור בהיר ושיער כהה. קחי בחשבון שאסור להיחשף לשמש במהלך תקופת הטיפול, כך שהכי טוב להתחיל ממש בתחילת החורף, כשמתחילים ללכת עם שרוול ארוך. זה כ-ו-א-ב! וזה עלול להשאיר סימנים/צלקות אם לא עושים את זה אצל מישהו מיומן עם המלצות! אל תעיזי ללכת סתם על איזה חאפר כי זה יותר זול. זה לא בהכרח מסיר את כל השיער, ולא בהכרח מסיר "לצמיתות". לגבי הריון - לא בדקו מה ההשפעה של לייזר על הריון, ולכן לא עושים טיפולי לייזר בהריון מפאת החשש שמא זה עלול להזיק (למרות שאין מחקרים שמוכיחים כך או אחרת). אם יש לך עוד שאלות - תרגישי חופשי...

וואוו, איזו שליטה!

אז יש לי עור בהיר, ושיער חום בהיר, ומה , זה כואב הרבה יותר משעווה, נגיד? ואיך יודעים כשעושים אצל מישו מוכר שזה לא יחזור, או שכן? לגבי היריון, אני ממש רוצה הפסקה עכשיו,שוקלת לקחת מירנה, אז זה לא כ"כ משנה לי.השאלה כמה זמן אחרי הטיפול אסור להכנס? וכמה זמן זה לוקח לכל הגוף?

o r i t 8 8

New member
לא נראה לי שצריך זמן

"להתנקות" מהלייזר לפני הריון, פשוט טיפולי לייזר הם דבר שלוקח זמן, צריך מרווח בין טיפול לטיפול וזה בעייתי אם תירצי להכנס להריון ועדיין לא תסיימי את הטיפולים, כי זה יגרום להפסקה זמנית של הטיפול מה שמוריד מהאפקטיביות...

mimor2

New member
שיער בהיר זו בעיה

כי הקרן לייזר נתפסת לפיגמנט של השערה, ואם השערה בהירה - יש מעט מידי פיגמנט... מבחינת הכאב - זה הרבה יותר כואב משעווה! יש אזורים שמורחים משחה מאלחשת כי אחרת זה פשוט בלתי נסבל, אבל מי שיגיד לך שהוא ימרח לך בכל האזורים משחה - תברחי, כי אסור בתכלית האיסור למרוח אזורים גדולים במשחה הזו (כבר היו מקרים של איבוד הכרה וכו') לגבי יחזור/לא יחזור - זה תלוי בגוף שלך ולא במי שעושה את הטיפול. אצלי למשל - ברגליים אין זכר, ובידיים - כאילו לא עשיתי (למעט סימנים שנשארו לי ומעצבנים נורא!) מבחינת הריון - אין מניעה מייד לאחר הטיפול להיכנס להריון. כמו שאורית88 אמרה לך - זה לא שהגוף צריך להתנקות, פשוט לא יודעים מה ההשפעה של הלייזר ברגע שמבצעים אותו כשאת בהריון. לגבי כמה זמן זה לוקח - זה גם אינדיבידואלי. טיפול אחד לידיים לוקח משהו כמו שעה - שעה וחצי. רגליים כמובן לוקח יותר כי זה שטח יותר גדול. בין טיפול לטיפול צריך לחכות בערך 4 שבועות. וצריך מינימום של 5 טיפולים במקרים ה"קלים" ואפשר גם לעבור את ה-10 טיפולים במקרים הפחות "קלים"... אז תעשי חישוב... ולגבי המירנה - (על הדרך) - אחלה דבר!!! ההתקנה איומה! (אני במשך שבועיים הצטערתי שעשיתי את זה) אבל אח"כ - תענוג צרוף! ממליצה בחום.

mimor2

New member
אני חושבת שגם זה אינדיבידואלי

בעיקרון - ההתקנה של המירנה כואבת יותר מהתקן רגיל. לא יודעת למה. אבל זה מה שאומרים. לגביי - ההתקנה היתה מאד כואבת. כששמו לי את זה - היתה משיכה חזקה מאד ברחם, וממש צרחתי לרופא! (שאח"כ התנצל בלי סוף ונתן לי אופטלגין!) באותו היום היו לי כאבים כמו אחרי לידה (כמו הכיווץ של הרחם). למחרת - עדיין היו לי כאבי בטן חזקים כאלה כמו התכווצויות של הרחם (אבל פחות מיום ההתקנה) ולקחתי כדור נגד כאבים. ככה במשך שבוע בערך - הייתי מתחילה את היום עם כדור נגד כאבים כדי לתפקד. לקח יותר משבועיים עד שיכולתי להגיד בודאות שאני לא מרגישה יותר כאב. אבל מאז - תענוג! מאד מרוצה!

אכן הכאב בהכנסה של

ההתקן השני (נובה T) גמכן כאבה לי, אבל לא כמו אצלך. לא הייתי צריכה משכך אחרי זה. מה שכן, זה הכניס אותי להיריון..... וזה נכון שלא מקבלים מחזור עם המירנה? כי לחברה שלי זה קרה ואין מאושרת ממנה...

mimor2

New member
אכן - נכון. אבל שוב - אינדיבידואלי...../images/Emo13.gif

פעם בחודש וחצי יש איזה זכר למשהו (הבנתי שגם זה אמור להיעלם). לא ברמה שמצריכה טמפון או תחבושת. מגן תחתון רגיל עושה היטב את העבודה במקרה הזה. אבל לי היה חשוב יותר להיפטר מהמחזור בגלל המיגרנות. ביום הראשון למחזור יש לי כאבי ראש שמונעים ממני יכולת לתפקד. ועכשיו - אין!

../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gifשמחה בשבילך,

כי באמת יש כאבי מחזור בילתי נסבלים, אז יפה שמצאת לך פתרון אחד לשתי בעיות... ותגידי על ההתקנה עצמה הרופא לוקח תשלום נוסף, מלבד ההתקן עצמו?

../images/Emo5.gif

ולחשוב שאני שקלתי את זה - עכשיו אין מצב. מה גם שלפי זה שיש לי שני ילדי פנצ'ר די ברור לי שמהתקן גם אני אכנס להריון. נו מילא, לפחות אנחנו לא דתיים - אז אפשר לחבוש כובע

גואה4

New member
הלו הלו, כולן להירגע!

כמו שאמרה מימור זה ממש אחרת אצל כל אחת מכירה מספיק נשים שלא כאב להן מי יודע מה בהכנסה, והן שכחו ממנו כבר בדרך הביתה והכל סבבה!

Mיקי7

New member
לא מבינה בלייזר...

אבל חברה טובה כאן עושה- התחילה עם רופא אחד -ממש התאפקה לא לבכות באמצע הטיפול מרוב כאב, אח"כ עברה למכון ידועה (אין לי מושג איזה, אני עדיין נאמנה לשעווה - מפחדת שעוד יגלו דברים על הלייזר הזה...) והיא טוענת שזה ממש- אבל ממש לא כואב! (התוצאות שלה ברגליים - מעולות, אבל גם הבנתי שזה די אישי איך כל אחת מגיבה לזה...) בקיצור- ממנה הבנתי שזה לא חייב להיות כואב...

כל עוד לא מסוגלת לעשות לעצמי

שעווה, נמאס לי, נמאס לי, לרדוף אחרי כל הפרינססות שמורטות לי אותן, תמיד לחוצה ולא מספיקה והכל ברגע האחרון בגללן... שונאת, שונאת שעווה !! בגלל זה מחפשת פתרונות אחרים ולצמיתות!! ואשמח אם תבררי עם חברתך לאן היא עברה.תודה

../images/Emo31.gif יש לי את כל המכשירים

חלקן משאירים לי אחרי הגילוח שערות תת עוריות ואף אחד לא משתווה לשעווה... וגם סוג של השתעבדות ולא חלק ממש

נ ט ש ה

New member
איזה סתומה אני!

בליתי את היום בלראות את כל הפרקים שנותרו לי מ"נשות הטייסים".. הלוואי עלינו סיומים כאלה. איזה סדרה מטופשת. לא מאמינה שנשאבתי לתוך זה. בושה לי.

למעלה