לכל מי שקונה דיסקים צרובים

לכל מי שקונה דיסקים צרובים

נכון שכיף לקנות משחק צרוב נכון שכיף לצרוב לבד אבל חברה תבינו דבר פשוט לצרוב משחק זוהי עברה פלילית!!! ממש כמו ללכת לחנות ולגנוב את המשחק מהמדף!! יקר לכם 150 ש``ח למשחק?? אל תשחקו!! אתם פשוט מסבכים את הענינים כל חברה שמוציאה משחק כדי שלא יצרבו היא מחלקת את המשחק לכמה תקליטורים ואז ההתקנה מסורבלת ומסובכת יותר בעיות ותקלות פשוט מאוד צרבת? אתה גנב נבזה! מכירים אנשים שמוכרים צרובים? אכפת לכם? שלחו לי מייל רשמו כתובת והנושא יטופל [email protected] תודה

יא בן זונה מה אתה עושה רושם?!

אני צורב דיסקים!!!!!!!!! ואני מוכר דיסקים צרובים לכל המעוניין!!!!! מה אתה מסוגל אה?!!?!? בוא ניראה אותך חריאת מכוער

LASKIN^.^

New member
לא הגזמנו הא?

תראה, את התופעה הזאת של הורדת משחקים לא תוכל לעצור בחיים. מה לעשות? כל בעל חיבור מהיר יעדיף להוריד משחקים מאשר לקנות. לוקח פחות זמן להוריד משחק מאשר ללכת לחנות ולקנות אותו, וזה גם לא עולה כסף. נכון, זאת עבירה...אבל עובדה - אף אחד לא שם זין כי פשוט זה לא מעניין. זה פשוט חינם ולא תופסים בחיים - אז למה שלא יעשו את זה? אז תגיד לי - בגלל שזה לא חוקי, ומי שעושה את זה הוא גנב ועובר על החוק...אבל שוב - לאף אחד לא אכפת כי לא תופסים. אז אתה אל תהיה לנו שוטר כאן כי זה לא התפקיד שלך, ואם זה כן אז אל תנסה לגרום לילדים ``להלשין`` אחד על השני על עבירות שלאף אחד גם ככה לא אכפת מהן.

למעלה