לכל מי שעדין לא רכש חולצות

navinav

New member
לכל מי שעדין לא רכש חולצות

במפגש בשבוע הבא יימכרו חולצות סטיקרים ודגלים של המועדון חולצה+דגל+2 מדבקות = 50 ש"ח כל מדבקה נוספת 2 ש"ח. מידות: M L EL צבעים: שחור, בורדו, כחול נייבי. חולצות פולו באיכות הטובה ביותר אז לא לשכוח להביא מזומנים :)

אסף דגן

New member
לכל מי שחושב שהיה חבל על הזמן....

אז ...על מנת שנוכל לשפר את הביצועים שלנו....ונוכל להרים גם אירוע ברמה גבוהה יותר בשנה הבאה, תראו נכונות ותקנו את החולצות שעמלנו והכנו אותם בשבילכם. בתודה מראש אסף דגן

אני בכיף קונה עוד אחת

רק שזה לי אישית יקר לשלם עוד 50 שקל , גם ככה אין לי מה לעשות עם דגל ומדבקות...אני רוצה רק חולצה יש מצב להנחה לחברי מועדון / לקוחות חוזרים?

אסף דגן

New member
תגובה...

קנינו כמות של 200 חלוצות דגלים ומדבקות....בכמות זו על מנת שנקבל את המחיר המינימלי לפריט. תימחרנו את החבילה כולה במספר שקלים יותר מהעלות על מנת שנוכל להחזיר את העלות של הפריטים גם אם לא נמכור את כולם. ...אם היינו קונים בכמות קטנה יותר של פריטים כל פריט היה עולה יותר. נשארנו עם כמות ...לכן על מנת שנוכל להחזיר את העלויות של החולצות דגלים ומדבקות...אנחנו צריכים עזרה מכל חברי המועדון, כלומר לקנות....

Dror BANANA

New member
../images/Emo94.gif אוף כמה שאני מת עליכם ...

חבר'ה תקופה מאוד ארוכה שאין לנו דגלים מדברות ובמיוחד חולצות השנה הפקנו את איקאה עם המון טלפונים פקסים דלק הלוך לפאקין נתניה וחזרה ,עיתונות טלויזיה ועוד... הפעם הלכנו על design וקו אחר חולצות פולו עם ריקמה.. החולצה מייקרת במיקצת את החבילה אך אל תישכחו שהאופנה של "מועדון רכבי החיפושיות ומקוררי האוויר בישראל" לא פחות אינית מכל עיצוב חולצה שקונים בחנויות להפך יותר כייפית וזולה בקיצור רוצו לרשת חנויות האופנה של "מועדון רכבי החיפושיות ומקוררי האוויר בישראל" בר"ג וקנו חבילה הכוללת חולצה דגל ו-2 מדבקות לפני שיגמר. ב
נית.

bug1973

New member
אני רוצה לקנות אבל הבעייה היא שאני

מבאר שבע ולא משתלם לי לנסוע לד המרכז בשביל חולצה! אם תעשו איזה מפגש בדרום יהיה סבבה!!

אני מבין

ויש לי גם רעיון לשנה הבאה, אפשר לבקש מצ'מפיון או משהו בסגנון שיתנו חסות קטנה ובתמורה יהיה לוגו שלהם בצד השני של הדש על החולצה.

בעניין צ'מפיון....

פנינו אליהם ופשוט הבנו מהם שאין על מה לדבר.... אם למישהו יש קשרים אז סבבה....כי בדרך הרגילה לא הצלחנו כל כך...

balkanyi

New member
לי יש קשרים בשיער

אםיש XL אני קונה בכיף עד שנה הבאה מבטיח לקנות L ולא לסבך אתכם.

The Red Baron

New member
אתם יכולים להעביר

מספר חולצות לאחד החברים בסניף החיפאי ? הייתי במפגש אבל לא שמתי לב שיש חולצות למכירה . תודה

s o l v e r

New member
שמישהו יביא למפגשים

יש הרבה אנשים שלא נמצאים בפורום וישמחו לקנות חולצה וכו'

למעלה