לכל מי שמטפח את הלימון שלו

ashersh

New member
לכל מי שמטפח את הלימון שלו

האשכול שבתמונה מכיל 12 לימונים. נקטף ביום שישי האחרון מעץ שלא מקבל שום טיפול, לא גיזום ולא דישון... אבל מלא כולו באשכולות ענקיים. ...אז למה למי שמטפל כל כך יפה בלימון שלו (כמוני למשל) יש רק 5-10 לימונים על כל העץ?!

רוּפֵן

New member
שאלה טובה...!

...ראית את עץ הלימון של 'שקדי' ?! ..גם, לא מקבל כל טיפול, ו..."כמעיין המתגבר"..! המון פרמטרים קשורים בזה.., אדמה, אקלים, סוג העץ והתאמתו לאזור.. ו...הרבה מזל...
יש לנו שכנים, שבאמת לא יודעים כלום על גינון או טיפול בעץ.., ויש להם לימון, בן כ 6 או 7 שנים, שופע לימונים ענקיים וצהובים...!

Rוני

New member
באמת לא הוגן ../images/Emo13.gif

אבל אולי הפתרון הוא בדישון נכון ובהשקייה נכונה? וראיתי משפט בדבריך: "לא גיזום ולא דישון... אבל מלא כולו באשכולות ענקיים" אז לא ברורה לי התלונה

אדנהר

New member
מנהסת'ם קנו את השתיל במקום הנכון

ולא שכחו ל
קרא לו סיפור לפני השינה עד שגדל. רצוי כשהשכנים לא רואים, במיחד שכנים כדוגמת ר ו פ ן

אדנהר

New member
../images/Emo45.gif ווווואאאוווווווו איך שאת מגינה

על חברי הפורום, עכשיו ברור לי יותר בין היתר, למה מכל הפורומים בעולם דווקא "ניתקעתי" (בו נודה, התמכרתי) דווקה לפורום הזה. כרשמתי ר ו פ ן שכחתי להוסיף
ו..
.

Rוני

New member
אני יודעת שמה שאני הולכת לכתוב

עכשיו הוא מאד לא מקובל אבל אעשה את היוצא מהכלל כמנהלים, לפעמים אנו מוצאים את עצמנו מאד בודדים במערכה ומנהלים מלחמות עד צאת הנשמתה כדי שלאנשים יהיה נוח להיות פה ובסוף - אנו גם משלמים את המחיר של העייפות של התסכול של חוסר הכח לקרוא ולהנות מה שכתבת עכשיו עשה לי חיוך אמיתי וחיזוק לדרך אז תודה

למעלה