לכל מי שלא האמין

לשקט שלום

גם לצפון קוריאה יש כור גרעיני. אולם אם אירן תחוקק חוק של טלאי צהוב על יהודים זה אחד הצעדים שנקט היטלר. בנוסף לכך מדובר על מכחיש שואה שדוגל ברעיון (בהנחה וזאת לא שמועה). אין פתרון אחר מתקיפה אני סבור שארה"ב תעזור לנו אם איראן תגיב לנו מה שבטוח יקרה

sheketz

New member
כלומר הטלאי הצהוב אינו עילה לתקיפה

אלא הכוונות שאנו מייחסים לאיראן לתקוף את ישראל בנשק גרעיני.

הטלאי הצהוב אמור להיות רמז לעתיד

הכור הגרעיני גם מהווה עבורינו איום. והצעד הבא יהיה הפתרון הסופי של יהודי איראן ואלי היא תכבוש מדינות ואנחנו קרובים לאירן יחסית. מדובר מכחיש שואה שמחוקק חוק של טלאי צהוב. ישראל צריכה להיות מוכנה למלחמה

sheketz

New member
בניגוד להיטלר אין לאיראן אידאולוגיה

של השמדת יהודים. אני לא חושב שתמצא להיטלר הרבה מקבילות. כך שלדבר על הפיתרון הסופי זה קצת מוגזם. עם זאת אני מסכים שאיראן באופן עיקבי איום קיומי למדינת ישראל ולתושביה היהודים.

שקט אני מקווה שאתה צודק

נכון לא ניתן לעשות השוואה בין גרמניה לאיראן. אתה מכיר אותי עוד מהימים שגלשנו בוואלה אני לא יודע אם אתה זוכר אבל כן אתה בטוח יודע עד כמה אני מתנגד למלחמות

vinney

Well-known member
להקדים את התרופה למכה

כי ההיסטוריה מלמדת שמי שמתחיל מטלאי, לא יעצור בזה. זה נכון גם לכמה מאזרחנו, שלשמחתי הרבה הם בינתיים במיעוט קטן ביותר (אם כי לא זניח כלל וכלל).

ויני אני מסכים אתך לחלוטין

טלאי אף פעם לא הייתה התחנה האחרונה של אלו שכפו לשים אותו. במידה ולא נעצור את איראן זה יגיע למקום יותר גרוע

נחכה לראות אם החוק יאושר

במידה והחוק לא יאושר אני חושב שלא צריך לתקוף את איראן ועדיין ניתן לעשות איתה שלום. במידה והחוק יכנס לתוקף גם ישראל צריכה לפעול. אני מקווה שהמשטר באיראן ייפול אם הידיעה שגוייה אז אנחנו צריכים לקוות שהמשטר ייפול אולם לא לתקוף את איראן

טשאפק

New member
אין הצעת חוק כזו

זו היתה ידיעה בלתי מבוססת. איראן כמובן מסוכנת בלי קשר. אחמדינג'ד הצהיר מפורשות על רצונו להשמידנו, לא צריך יותר מזה.

לטשאפק שלום

כל עוד זאת רק שמועה אני לא חושב שצריך לתקוף את איראן. אחמדינג'אד אמנם מאיים להשמיד את ישראל אבל כל עוד אלו רק איומים ולא מעשים ניתן לעשות אתו שלום למרות הנאומים המצמררים שלו

אשרת

New member
אתה באמת מחכה שהוא ישלח לכיוון

הזה איזה טיל גרעיני וישמיד ורק אז נגיב?

לאשרת שלום

בהנחה שהחוק עם הטלאי לא מתקיים באיראן אני לא רואה כל סיבה לתקוף אותה. גם לצפון קוריאה יש נשק גרעיני. כל עוד איראן לא תוקפת אותנו עלינו לעשות אתם שלום ולא לחשוב על מתקפה

אשרת

New member
קודם כל , אירן יותר מסוכנת

מבחינתו מאשר צפון קוריאה. דבר שני, אתה לא השבת על השאלה שלי. האם לדעתך על ישראל חכות שאירן תתקוף אותה , תשמיד חצי מהאוכלוסייה שלה, ואז תשיב?

rds15

New member
גם עם היטלר חשבו שאפשר לעשות שלום

הרי הוא רק דיבר על תורת הגזע, לא?

לרדש שלום

לא ניתן לעשות השוואה בין איראן לגרמניה. גם אם החוק עם הטלאי מתבצע אירן זאת לא גרמניה. אבל צריך לעצור אותם מפני שכל המנהיגים שניסו להבדיל את השונים מהם בטלאי לא הסתפקו בזה

rds15

New member
למען האמת ההשוואה שלי

היא בין מדיניות ה"לשבת ולחכות שהדיקטטור ירצה לעשות שלום" של צ'ימברלין, לבין ההצעה שלך לעשות עם איראן הסכם שלום. נשיא איראן מדבר על השמדת היהודים, איך אתה לא רואה בדיבורים שלו כבעיה שצריך לעצור? והחוק הזה עם הטלאי צריך להוות תמרור אזהרה מאוד גדול לעולם המערבי, כי כמו שאמרת, זה לא יגמר עם הטלאי.

sheketz

New member
נשיא איראן מדבר על השבת היהודים

לארצות מהן באו. אולי הוא מתכוון להשמדת היהודים ואולי לא אבל בהחלט לא מטיף לשכזו במישרין.

goanin

New member
מלחמת היא עניין של זמן

וככל שהוא עובר, סכויינו להפסיד בה גוברים.

אדם מלחמה לא תמיד הכרחית

עניין הכור מהווה איום עבורינו אך צריך לזכור שגם לצפון קוריאה יש כור. אולם שמכחיש שואה דורש מיהודים להסתובב עם טלאי צהוב זה צריך להדליק אצלנו נורה

למעלה