לכל מי שחושב שסאן אנטוניו

belami255

New member
לכל מי שחושב שסאן אנטוניו

תיתן לניו ג'רסי לגרור אותה למשחק צמוד אני מציע להסתכל בשלושת הסדרות הקודמות של הספרס. אמנם בסידרות מול פיניקס ודאלאס היא הפסידה במשחק הראשון והייתה עם הגב לקיר, אבל בסידרה מול הלייקרס היא הביסה את הלייקרס במשחק השני אחרי ניצחון בהפרש נמוך במשחק הראשון. מול פיניקס: משחק 1: סאן אנטוניו-פיניקס 96:95 משחק 2: סאן אנטוניו-פיניקס 76:84 מול הלייקרס: משחק 1: סאן אנטוניו-לייקרס 82:87 משחק 2: סאן אנטוניו-לייקרס 96:114 מול דאלאס: משחק 1: סאן אנטוניו-דאלאס 113:110 משחק 2: סאן אנטוניו-דאלאס 106:119 אם אפשר ללמוד משהו מהסדרות הללו זה שהספרס מתחילים במשחק הראשון בהיסוס מסויים ובמשחק השני באים עם יותר ביטחון ומנצחים בגדול. במשחק הראשון מול ניו ג'רסי ההיסוס נמשך רק במחצית הראשונה ובמחצית השנייה הם קרעו את ניו ג'רסי ולא מן הנמנע שיעשו זאת גם הלילה.
 

Daymond

New member
מצד שני

ג'ייסון קיד פישל במשחק האחרון וכידוע הוא המנוע של ניו - ג'רזי . משחק טוב שלו הלילה וניו ג'רזי יכולה לתת פייט . הבעייה היא שמולה עומד שחקן תותח בשם דאנקן .
 

belami255

New member
ג'ייסון קיד

לא פישל סתם, כי סאן אנטוניו ידעו לסגור אותו במחצית השנייה. גם קניון מרטין נסגר היטב ע"י דאנקן ורובינסון. ללייקרס יש שחקנים לא פחות טובים מניו ג'רסי ובכל זאת ברוב המשחקים עם סאן אנטוניו בעונה ובפלייאוף הם ירדו מובסים, ולא בכדי. ברור שניו ג'רסי יכולה לתת פייט אבל זה לא בטוח שניו ג'רסי יגררו את סאן אנטוניו למשחק צמוד, כי סאן אנטוניו כבר הוכיחה (בעיקר בסידרה מול הלייקרס) שהיא לא מפחדת משמות גדולים ולא מהססת לדרוך עליהם אם צריך מבלי להתחשב במצבם וברצונם.
 
למעלה