לכל מי שהרעיף עליי מחמאות

לכל מי שהרעיף עליי מחמאות

קשות בדבר היותי בין השאר גזענית לאחר שהערתי על המוצא של איילה, אני מציעה לשמור על דיאלוג תרבותי בפורום. כל אדם יש לו זכות להיות בעל דיעות עצמאיות משלו והתלהמות לא מובילה לשום מקום ומראה על תת רמה. יש לי דיעה על רוסיות ואילה בהתנהגותה בבית הצדיקה כל מה שאומרים על רוסיות אחד לאחד בין האשר את עצם היותה נלחמת על גבר שהצהיר שיש לו בבית חברה..וגם כאשר היא נכנסה לבית ציינו לגביה מספר פרטים שיותר אופיניים לרוסיות אז אין טעם להתלהם, אני לא גזענית אלא מציינת מה שאני רואה לנכון לפי התנהגות מסויימת. האם אתם לא רואים מה קורה במדינה עם אביגדור ליברמן ולהקתו? מציעה לכם לא להיות בני יענה קיראו עיתונים

lolibror

New member
הערות גזעניות הן לא חלק מ"דיאלוג תרבותי"

וכמו שבלתי נסבל בעיני לשמוע הערות על מרוקאיות ככה בלתי נסבל בעיני לשמוע הערות על רוסיות. תמשיכי להיות גזענית ותמשיכי להיות מורעפת במחמאות קשות.

זהר77

New member
דוקטורית, את פשוט בושה לעם שסבל מרדיפות בגלל

גזענות. את גזענית כמו כל גזען ירוד ועלוב. אל תדברי על תרבות - את הכי רחוקה מלהקרא תרבותית. רק אנשים בעלי ריגשי נחיתות ומלאי שינאה וקינאה מתוך בורות מדברים כמוך.

אי אפשר להתעלם מעובדות סטטיסטיות

כל זוג שני מתגרש בשל רוסיה שהרסה בית, אתם מוזמנים להתקשר לרבנות לרב אלי בן דהן ולברר את שיעורי הגירושין בשל הרוסיות העולות הגויות ואז להגיב זה לא קשור לגזענות ממש לא פשוט זו עובדה שהרוסיות הורסות בתים , ויעשו כל מניפולציה כדי לשרוד!!!! מי שרוצה להתעלם שיתעלם זו זכותו אך המציאות ממשיכה להלום בכל רבדי החברה והמבין יבין

הבנתי מה כוונתך שאיילה פשוט התאימה לסטריאוטיפ

שנוצר לעלייה מרוסיה כשרלילות שבעיניהן לתפוס בחור אפילו עם הוא נשוי או יש לו חברה והוא אומר שהוא אוהב אותה זה משחק ילדים והן לא רואות בעיניים ומתחרות על תשומת ליבו, כיסו וכעסו תוך הבלטת התכונות הנשיות שלהן. כאילו יש בזה צורך הישרדותי או קיומי לבלום התקדמות של אחר כדי שלך יהיה טוב.לנצל ולעבור הלאה. סער הרגיש את זה והתנהג איתה הכי מגעיל שאפשר וזה לא הפריע לה לאמר לו שיחבק אותה או לשבת לידו שעות בשקט בשיעמום איום ונורא ובלבד שכולם יראו שיש פו "סיפור אהבה" כי פשוט היא רוצה ככה ושסער וכל העולם יתפוצץ אז יצא רע מה לעשות ברוב הבתים התנהגות כזאת של סער ואיילה כזוג לא מקובלת ומרימה גבות על "מה לעזאזל הם עושים ביחד" ועל אמיתות הסיפור שקוף שהיה פה אינטרס לנצל את הזוגיות כדי להגיע למליון . משני הצדדים. סער הוא גבר חרמן היא אישה מניפולטיבית ויאללה בית"ר בדיוק כמו שאם היינו רואים מרוקאי מקלל ומתנהג באגרסיות היינו אומרים שזה בגלל שהוא מרוקאי כי זה מתאים לסטריאוטיפ. הבעייה שזה נושא שבחברה הישראלית הפך לרע מאוד ואנו משתדלים לא לשפוט אדם לפי מוצאו אלא לפי חינוכו והחינוך שאיילה קיבלה והתנהגותה האגוצנטרית ונקסיסטיות של סער - תודה לאל שכולם ראו את זה ולא בחרו בהם ובחבריהם כמייצגים שלנו

חלילה

אני באמת מציינת רק את העובדות בשטח לא המצאתי כלום מקווה שלא תיאלץ להיתקל בעובדות בעצמך ממש לא מראה על פתיחות וסובלנות התגובות החריפות צריך לנסות להבין מה פשר התגובה שלי ולא להתעלם ממה שכתוב בעתונות על העליה מרוסיה. גם שם זה גזענות? גם מה שקורה עם ליברמן ושות'? זו גזענות גם כל זוג שמתגרש זו גזענות?? מעודי לא שמעתי שמציאות קשה קשורה לגזענות, אני רק מתארת מה שקרה במדינה עם הרוסים וזו עובדה מצערת עובדה שאי אפשר להתווכח איתה!!!!!!!!!!

אף אחד לא זרק אותי

מהבית מהיכן המסקנה הכה טיפשה? אני מגשרת שעוסקת בתחום הכואב הזה מדי יום לדאבון ליבי מטפלת בנשים שהבעלים עזבו אותם לטובת רוסיות וגם בגברים פנויים שיצאו עם רוסיות ולאחר שרוקנו את כיסיהם הם ננטשו ונשארו חסרי כול. כנראה שמישהו פה לא קורא עיתונים על מקרים כה רבים בנדון ואולי חי בהכחשה וזו בחירה שלך!!! המציאות קודרת קשה ובאמת שאפשר להתקשר לרבנות לברר את הסטטיסטיקה. אני חיה באושר בזוגיות נפלאה אם בן זוגי יעזוב למען רוסיה לא אהיה עצובה לשניה אם זו הבחירה שלו אישה רוסיה אז ניצלתי מיידית

lolibror

New member
את משקרת. זרקו אותך ועכשיו את מרירה

אף מטפלת בשום תחום לא תתבטא באופן כה פרימיטיבי ונמוך. עצוב לי עליך אבל ממליצה לך להמשיך הלאה בחייך ומי יתן ותמצאי שוב אהבה. אולי הפעם הוא יהיה רוסי! שמעתי שהם משו-משו.

כמה שאתה אומלל ומסכן

ולא משכיל. לפני שאתה מתלהם ומדבר בצורה כה וולאגרית תתקשר לרבנות ותנסה לדבר עם הרב אלי בן דהן 02-6582823 או עם מר קוינטרו הדובר ותבקש נתונים על עליה בגירושין בשל העליה מרוסיה ואחר כך אם תרצה להמשיך אז תמשיך אבל לבד אני יכולה לנהל דיאלוג אבל לא באטימות כזו ובחוסר סובלנות.

lolibror

New member
ואת כל כך משכילה שלא שמת לב שאני אישה.

אבל מספיק עם הדיאלוג הנמוך הזה. אף אחד ממכרינו הגרושים לא עזב את אישתו בגלל "רוסיה" ולמרות שאני מניחה שיש גברים שכן, אני יודעת שחלקם עזב בגלל ישראלית דור 3, עולה חדשה מארה"ב ואפילו - שומו שמיים - תימנייה אסלית שסובבה לאחד מהם ת'ראש. הרב אלי דהן, אם בכלל קיים אחד כזה (ואני בספק) כנראה גזעני כמוך ובחר לשנוא רוסים. הסטטיסטיקות השקריות שלך שוות לתחת ואת יכולה להמשיך בתחביבך לזרוע רעל והרס. בהצלחה.

חוסר האינטליגנציה והרמה הירודה

ממש זועקים לשמים. אז מה אם את אישה ???הניק שלך יכול להיות גם שם גבר...זה לא רלוונטי לעובדות. אלי בן דהן קיים וזה חור בהשכלה שאת לא מכירה אותו הוא לא גזעני ממש לא הוא מנהל כל בתי הדין בארץ ויודע את הסטטיסטיקה שכל זוג שני מתגרש בגלל רוסיה!!!!. התת רמה שלך הורסת את הפורום אף אחד לא מגיב בהתלהמות כמוך את כנראה רוסיה. בכל אופן אל תגיבי כי אני לא אתייחס אלייך לעולם לא לכבודי שלום ולא להתראות

lolibror

New member
אישה אומללה שנזרקה על ידי בעלה וכנראה שבצדק .

למה את מאשימה את כל העולם בכשלון הזוגיות שלך? נשים רבות לפנייך ננטשו, את לא לבד
. אם תעשי חשבון נפש תוכלי בפעם הבאה לקיים מערכת זוגית משגשגת. בהצלחה.

../images/Emo41.gifלא ראיתי מה כתבת - אני מצרפת כאן קישור

אני לא יכולה לומר שאני בעדך או נגדך ! אבל בהחלט מובן בין השורות על מה מדובר והנושא הזה בהחלט מוכר. הרבה אנשים שותפים לדעות שלך........... (עדיין אינני אומרת שאני שותפה לדעותייך) אני יכולה רק לעדכן את מי שרוצה לדעת שיש סיבות לא מעטות מדוע יצאו סטיגמות, קלישאות ואולי אמת כזו לאוויר העולם... לטעמי, זה החל עם הפרסום ליבוא של כלות מרוסיה, אוקראינה וכיוצ'..........ולא רק ! כדאי לקרוא את הכתבה המצורפת בכדי להבין איך אפשר שיש אמת בנאמר ואיך אפשר שהכל החל מפרסום בלי כוונת זדון >>>> אך כזה המתפרש לכל כיוון.. http://www.beautifuladies.com/why-russian-girls.php

פרסום מעניין - כל אחד ישפוט לפי טעמו ועדיין

יש כאלו כמוני ששופטים כל אדם לפי אישיותו לא לפי מוצאו כי אני לא נטולת סטריאוטיפים. ויש כאלו שנפגעו קשות מהעלייה הרוסית וממגמת היפות המפלרטטות שפגעו והרסו משפחות עם ילדים וכולי. כרגע צריך להבין שיש דור בארץ שלא ידע את יוסף וחשוב שיבינו שיוצא מיחסים כאלה רק רע לא בגלל שהיא רוסיה אלא בגלל שמערכת יחסים בין שני אנשים שכופים אותה בכוח זה על זה מתוך אסטרטגיה או חוסר יכולת לעמוד בקשיים לבד בלי הצלע השני שיתמוך כביכול היא דבר שפוגע בתדמית שלך ובסיכוייך בחיים. בחורות יפות ובחורים יפים לא חסר אבל הם לא צריכים לשדל אנשים לאהוב אותם לא בשל כסף ולא בשל שום סיבה חומרית אחרת אהבה אחראיות תמימות כנות ענווה שיחה מלב אל לב על כל נושא הם מושגים שצריכים לשאוף אליהם. באלירז הכל קשור בסרט וזה היופי שבו שכל כך אנחנו מתלהבים ממנו להבדיל מהזוג הנורא וידידיו מבית האח הגדול.

אני מודה לך על התגובה התרבותית והמכובדת

המביעה סובלנות לדיעות הזולת. הכתבה שלך משקפת בדיוק מהי אישה רוסיה תחמנות הישרדות חוסר אמינות וכו' המצחיק הוא שבסוף הכתבה המפרטת מדוע הרוסיה כה אינטרסנטית בשל ההישרדות הנכפית עליה מגיל צעיר בעל המשרד חותם במשפט שהכלה הרוסיה היא האישה הכי טובה..... היא תיקח מליונר שיכול להיות סבא שלה היא תהיה במיטה ללא גבולות וגם תשתמש בכרטיס האשראי ללא גבולות כפיצוי כל מילה נוספת מיותרת דבר והיפוכו מי שרוצה לחיות עם רוסיה שיבושם לו רק שיביא בחשבון שהוא יוותר בלי כלום!!!!התסריט ידוע מראש כפי שהמאמר מסביר בפירוט רב.

למעלה