לכל מי שהחדר חשוב לו-הצעה

*LIHI 007

New member
לכל מי שהחדר חשוב לו-הצעה

היי חברים, הנה ימים באים האחד אחר השני לא קל לכולנו הנורמלים שבנינו המריבות, ההתחזות, השקר והליכלוך הפכו לסדר היום. נעלמה מהחדר השפיות, האהבה, הפירגון והחברות ומה חבל שכך. לפיכך בואו כולנו במאמץ משותף ננסה לשנות את פני הדברים בואו כולנו נהיה שותפים לתיקון המעוות. יש לכתוב מכתב עצומה להנהלת תפוז (מצחיק???? כלל לא זה יעבוד!!!!) אנו ננסח יחד מכתב רציני, נחתום איש איש עליו נגיש אותו להנהלה ונראה מה יהיו התוצאות. לפחות לא נדע כולנו שניסנו את הכל. בשלב ובמצב דברים זה, בד בבד עם שיחה פה בחדר, נסו לדבר טלפונית האחד עם השני על מנת לבדוק את הזהות וזאת כשיש לכם ספקות , נסו לדבר בפרטי יותר על דברים אישיים, זה נראה כמו מבצע צבאי חשאי אבל בשלב זה אין ברירה אחרת עד שנפתור בכוחות משותפים את הבעייה.גם את מספרי ה- ICQ כבר הצליחו להדליף. אני באופן אישי אשמח לעזור ולקחת חלק בהתארגנות אם כך יוחלט. שלכם, 007 ליהי

אהובה.א

New member
בכיף

אשמח להיות לך לעזר בניסוח מכתב לתפוז. מתה עלייך ומצטערת שלא הייתי ביום הולדתך. אהובה

WOLF

New member
לכל מי שהחדר חשוב לו

007 אני מסכים איתך ולכן אני חותם על העצומה בלב שלם

הקשתית

New member
מצטרפת לעצומה :)

שמחה על היוזמה ליהי. אשמח לעזור והיה ותצטרכו. ובכלל הרעיון של דניאל לסיסמה אישית, יותר ויותר מתקבל על הדעת, לאור מה קורה פה לאחרונה. יוזמה ברוכה ליהי !!

יוסי.

New member
לכל מי שהחדר חשוב לו

מסכים בכל לב הפתרון הוא שם קבוע לכל אחד ע``י תפוז מסכים לחתום על המכתב העיקר שהחדר ללא מתחזים

למעלה