לכל מורעלי הימנוניות, שונאי ערבים ובזי השמאלנים לזניהם, מיניהם, סוגיהם ומשפחותיהם

אלפיני

Well-known member
יש כאן שנאה של חלק מאנשי השמאל כאן לחרדים מתנחלים ותומכי נתניהו כבר תקופה ארוכה.
תיעוב לכולכם. שם זה מתחיל ושם זה נגמר. שנאה המובילה לפולסות דנורות ושאר מעשי אלימות וטרור זה לגמרי הדרך שיצורים שכמותך.

dory30

Well-known member
מה הצביעות? שגיליתי אנושיות כלפי בני העם שלי? את שמחה שימנים נהרגים בפיגועים? אני לא, למרות שיש לי איתם מחלוקות.

marabo

Well-known member
למה מה החרדי עשה לך או למחבל שדקר אותו מזו האוטואנטשמיות הזאת שיוצאת ממך ?
הוא באמת לא מהעם שלה לכן היא כותבת לך ככה.
תבין, יש עם שמאלני ויש את העם היהודי, אלו עמים שונים גם אם יש בנהם אי אילו קשרים גנטיים.

מוטי חוף

Well-known member

" לכל מורעלי הימנוניות, שונאי ערבים "​

ימנים לא שונאים סתם אזרחים ערבים תמימים , רק שונאים את אנשי הטרור הערבים הרוצחים ,

הפוך -דווקא כמה מהשמאל מתנשאים בזים ולועגית לתרבות הערבית איסלמית

סתוונית333

Well-known member
הוא אזרח מדינת ישראל. הבעיה שלי עם המנהיגים שלו, לא איתו.
אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה לך לו נקלעת לשכונה חרדית של שונאי ישראל האלה .....
כל עוד הם שטופי מוח , פרימיטיבים ונבערים ורואים בך אוייב שלהם ושונאים את מדינת ישראל - אני מציעה לך לא להסתחבק איתם ולא לכנות אותם אחיך.
הם אוייבים שלך !

dory30

Well-known member
אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה לך לו נקלעת לשכונה חרדית של שונאי ישראל האלה .....
כל עוד הם שטופי מוח , פרימיטיבים ונבערים ורואים בך אוייב שלהם ושונאים את מדינת ישראל - אני מציעה לך לא להסתחבק איתם ולא לכנות אותם אחיך.
הם אוייבים שלך !
מי שעובר על החוק צריך להיות בכלא. את שמחה כשהם נהרגים בפיגוע? אני לא, למרות שאני ממש לא ממעריציהם.

סתוונית333

Well-known member
מי שעובר על החוק צריך להיות בכלא. את שמחה כשהם נהרגים בפיגוע? אני לא, למרות שאני ממש לא ממעריציהם.

שוב הקיצוניות השתלטה עליך !
את שמחה כשהם נהרגים בפיגוע ?
אז את רוצה שביבי יחזור ??
הוא מעליב אותי , אז אני פורש .
תתבגר !

1638688322750.png

dory30

Well-known member
שוב הקיצוניות השתלטה עליך !
את שמחה כשהם נהרגים בפיגוע ?
אז את רוצה שביבי יחזור ??
הוא מעליב אותי , אז אני פורש .
תתבגר !
כמו בספרי הבישול, ראשית תירגעי.
:alien:

D.Stern

Active member
חדשות המגזר, חדשות קורה עכשיו במגזר

הבגידה חרוטה בגנום של השמאל ההומו-נוצרי המר''צניק.. ..
מצער , עצוב ומדכא..

למעלה