לכל מורעלי הימנוניות, שונאי ערבים ובזי השמאלנים לזניהם, מיניהם, סוגיהם ומשפחותיהם

eקא זו או

Well-known member
אף שמאלן או שמאלנית כאן בפורום, כולל שנוא נפשכם "שובו" לא שמח ורוקד כשיהודי - ויהא אשר יהא - לבן/צהוב/שחור/ אדום - נדקר בפראות באמצע רחוב כחלק מפעולת טרור. נהפוך הוא.
גם אנחנו חפצי חיים, ועוד לא משעתי מאף שמאלן שיהא מוכן להידקר למוות על ידי טרוריסט במקום איזה יהודי אחר או כל אדם אחר.
לכן -
שלל ברכותיכם שהן הרי מימוש הצעת אליפז לאיוב: "ברך שמאלני - וחי!" הן תראפיה מכוערת ובזויה לנפשכם הרועדת מפחד מוות באופן קבוע, נפש יהודי ימני המחפשת ניחומים בחיק השבט וסיר החמין ומנוחת הנפיחות אחרי זלילתו. יהודים אתם, במדינת ישראל עם הצבא הכי חזק בעולם, עם ההי-טק הכי מתקדם - ממה יש לכם לפחד? ולמה אנשים ונשים שחושבים שזכויות האדם של אויבינו לא פחות חשובות משלכם [ כי בהיות חלק מכם נבערי תודעה היסטורית, כי הרעבע, ההוא מבלפור עיוות וזיהם כל מחשבה מדעית, היסטורית, פילוסופית כדי להונות אתכם] - הינם בובת היטלר, המן הרשע שנשרפת בכיכר העיר. והם, כל חטאם הוא מניעה מהעילית בת הזמן לשלול גם את הזכויות שלכם. [קוראים לזה - מדרון חלקלק].
אבל לך תסביר לחובבי איכוני שב"כ, מעצר מינהלי, כליאה ללא חוק ומשפט - של האויבים כמובן, לא של אונזערע אנ"ש - שזה מרחק יריקה עד שיגיע אליכם גם.

evglev1

Well-known member
מנהל
אף שמאלן או שמאלנית כאן בפורום, כולל שנוא נפשכם "שובו" לא שמח ורוקד כשיהודי - ויהא אשר יהא - לבן/צהוב/שחור/ אדום - נדקר בפראות באמצע רחוב כחלק מפעולת טרור. נהפוך הוא.
גם אנחנו חפצי חיים, ועוד לא משעתי מאף שמאלן שיהא מוכן להידקר למוות על ידי טרוריסט במקום איזה יהודי אחר או כל אדם אחר.
לכן -
שלל ברכותיכם שהן הרי מימוש הצעת אליפז לאיוב: "ברך שמאלני - וחי!" הן תראפיה מכוערת ובזויה לנפשכם הרועדת מפחד מוות באופן קבוע, נפש יהודי ימני המחפשת ניחומים בחיק השבט וסיר החמין ומנוחת הנפיחות אחרי זלילתו. יהודים אתם, במדינת ישראל עם הצבא הכי חזק בעולם, עם ההי-טק הכי מתקדם - ממה יש לכם לפחד? ולמה אנשים ונשים שחושבים שזכויות האדם של אויבינו לא פחות חשובות משלכם [ כי בהיות חלק מכם נבערי תודעה היסטורית, כי הרעבע, ההוא מבלפור עיוות וזיהם כל מחשבה מדעית, היסטורית, פילוסופית כדי להונות אתכם] - הינם בובת היטלר, המן הרשע שנשרפת בכיכר העיר. והם, כל חטאם הוא מניעה מהעילית בת הזמן לשלול גם את הזכויות שלכם. [קוראים לזה - מדרון חלקלק].
אבל לך תסביר לחובבי איכוני שב"כ, מעצר מינהלי, כליאה ללא חוק ומשפט - של האויבים כמובן, לא של אונזערע אנ"ש - שזה מרחק יריקה עד שיגיע אליכם גם.
אתה מוזמן לדפדף בפורום ולראות את כל החגיגות שאבנר ג' עשה כשערבים רצחו יהודי/ם באיו"ש.

וגם בתקופת אינתיפאדת אל אקצא איזה קיבוצניק אונן בכתב על שהוא ייפול בשבי לידי ערבים ואז הערבים יבינו שהוא בצד שלהם והוא יצטרף לשורות הטרור וכל כך ייהנה לרצוח חיילים ומתיישבים.

איציק5111

Well-known member
אתה מוזמן לדפדף בפורום ולראות את כל החגיגות שאבנר ג' עשה כשערבים רצחו יהודי/ם באיו"ש.

וגם בתקופת אינתיפאדת אל אקצא איזה קיבוצניק אונן בכתב על שהוא ייפול בשבי לידי ערבים ואז הערבים יבינו שהוא בצד שלהם והוא יצטרף לשורות הטרור וכל כך ייהנה לרצוח חיילים ומתיישבים.
וואוו איזה הפתעה.....יבגני הגיע הזמן שתחזור לימין...

בנט מנסור לפיד סער וואליד זה לא המקום שלך

evglev1

Well-known member
מנהל
הוא לא יחזור לימין - יש לו מכנה משותף גדול עם השמאל - הרס הציביון היהודי במדינת ישראל
אתה מתכוון שלא תקבלו אותי/אותנו בחזרה לימין, כי ברגע שביבי הולך כל אלה שאתה מכנה שמלאנים אולי חוץ מליברמן ומפלגתו יחזרו לימין.

סתוונית333

Well-known member

אם אבנר הוא דוגמא לשמאל ומייצג אותו ,
אז אתה בבעייה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם אבנר הוא דוגמא לשמאל ומייצג אותו ,
אז אתה בבעייה.
פותח השרשור טען שאין שמלאנים כאלה אז הבאתי דוגמא, מספיק דוגמא אחת כדי להראות שהוא טועה ויש שמלאנים כמו אבנר שהם אותו רפש כמו האנשים ששמחו לאידו של הילד הניצול בדומא שהתעורר והיה צריך לגלות שאיבד את הוריו ואת אחיו ששובו הביא קישור לזוועות שכתבו בפייסבוק בתגובה לידיעה על כך שהילד התעורר.

אלפיני

Well-known member

אבנר אף פעם לא הטיף לפעולה אלימה. זאת לגמרי המחלקה של ימניים. ואתה מנהל פה כבר מספיק זמן בכדי לדעת שיש פה כל מני טרולים מתחזים ומחליפי ניקים. אז אל תהפוך כל מני "קבוצניקים מאוננים" לחלק מהכלל.

evglev1

Well-known member
מנהל
אבנר אף פעם לא הטיף לפעולה אלימה. זאת לגמרי המחלקה של ימניים. ואתה מנהל פה כבר מספיק זמן בכדי לדעת שיש פה כל מני טרולים מתחזים ומחליפי ניקים. אז אל תהפוך כל מני "קבוצניקים מאוננים" לחלק מהכלל.
אני לא הפכתי שום דבר לכלל פותח השרשור כתב "אף שמאלן או שמאלנית כאן בפורום..." אז הראתי שיש לפחות אחד שכן, תוך כדי כך שכחתי על מה אני מגיב, כי הקיבוצניק הוא לא רלוונטי כי הוא לא כתב בפורום.

ואני לא חושב שלקרוא לרוצחי תינוקות "לוחמי חופש" זה נקרא "לא להטיף לפעולה אלימה". ואגב מדוע כשצועקים בהפגנה "בדם ואש את רבין נגרש" זאת הסתה לרצח וכשיהונתן גפן אומר: "חלמתי שאני יורה פעמיים בביבי נתניהו" זאת לא הסתה לרצח?

אלפיני

Well-known member
אני לא הפכתי שום דבר לכלל פותח השרשור כתב "אף שמאלן או שמאלנית כאן בפורום..." אז הראתי שיש לפחות אחד שכן, תוך כדי כך שכחתי על מה אני מגיב, כי הקיבוצניק הוא לא רלוונטי כי הוא לא כתב בפורום.

ואני לא חושב שלקרוא לרוצחי תינוקות "לוחמי חופש" זה נקרא "לא להטיף לפעולה אלימה". ואגב מדוע כשצועקים בהפגנה "בדם ואש את רבין נגרש" זאת הסתה לרצח וכשיהונתן גפן אומר: "חלמתי שאני יורה פעמיים בביבי נתניהו" זאת לא הסתה לרצח?
נבהיר לך: הכל תלוי קונטקסט . כך מפרשים זאת בתי משפט. להגיד משפט כמו חלמתי שאני יורה פעמיים בביבי נתניהו טכנית יכול להיות הסתה ויכול לא. להוציא פולסה דינורה זה הסתה בכל מצב שכן מדובר בצעד אקטיבי ויזום.

לגבי דבריו של אבנר על לוחמי חופש, הוא כיוון אותם לגבי רקטה שנשלחה לישובים. הוא פרש את הדברים להבנתו ואינני מסכים עם האבחנה שלו עצמה, אבל לא קרא המשך פעולות מהסוג הזה - דבר שכן היה יכול להתפרש כהסתה.

אני מקווה שברור לך שתגובות נגד של צה"ל המורידות בניינים ללא אבחנה גם הם הובילו ועלולים להוביל לרצח תינוקות. ומכיוון שלא חסרים ימנים פה בפורום הקוראים לעשות בדיוק את זה הרי לך הרבה מאוד אבנרים שמנגד.

זכור לך אותו ליצן שהיגע להפגנת שמאל עם מיצג אקטיבי בדמות גיליוטינה ומהר מאוד קיבל ביקורת בתוך המחנה. באותה הפגנת בדם ואש היו עוד כמה מיצגים נלווים כמו כפיה , מדי נאצים ושאר זוועות ולא זכור לי שלא הקהל ולא יותר מדי פוליטקאים בימין ניסו לרסן את זה אלא העמידו פנים כאילו לא ראו דבר אולי פרט לדוד לוי שירד מהמרפסת.

כאן בדיוק טמון ההבדל עליו דיברתי.

נערך לאחרונה ב:

אלפיני

Well-known member
אתה מוזמן לדפדף בפורום ולראות את כל החגיגות שאבנר ג' עשה כשערבים רצחו יהודי/ם באיו"ש
כפי שכתבתי לך בהסבר ארוך בהודעה הקודמת . בעצם בתמצית אבנר הוא תמונת מראה וסוג של נמסיס להרבה , הרבה מאוד ימניים שאבדו כל צלם אנוש ואומרים את אותם דברים כלפי הצד שמנגד.

1ספי11

Well-known member

אתה מוזמן להביא את דברי הקיבוצניק הנ"ל.

איציק5111

Well-known member
לכן -
קודם כל הימין לא שונא ערבים....השמאל שונא ערבים.

דבר שני אני לא קונה את הצביעות שלך כי ברור לי שאתה נהנה מדם יהודי וגם מדם ערבי....השמאל סכסכנים.

השמאל הישראלי לא דומה לשמאל העולמי,הוא שמאל שונה ומוזר וגזען.

זכויות אדם קודם כל לאזרחים תמימים ולא לרוצחים נאצים.

תשים לב לפורום אני תמיד יהיה נגד פגיעה בערבים ותמיד יהיה בעד לאפשר להם לחיות, אני נגד להרוס להם את הבתים ובעד לחבר אותם לחשמל,אני לא צריך פה אוכלוסיות ממורמרות ופגועות. לא ערבים ולא חרדים....אתם בשמאל מחפשים להרוס ולפגוע בחרדים.

אבל עד שהם פוגעים בביטחון של היהודים רוצחים שורפים.....בטיפול בטרור נאצי ואלימות אין גבולות , את הטרור צריך לרסק ולהרוג, אם ערבי ישראל לא יאפשרו לנו לחיות אז אנחנו לא נאפשר להם לחיות.

רק הכינוי שלכם שמאל הפכתם בצדק את השמאל הישראלי לקללה, אבל אין קשר בינכם לשמאל.

אתם צבועים צמאי דם

קצה11

Well-known member
אף שמאלן או שמאלנית כאן בפורום, א שמח ורוקד כשיהודי - ויהא אשר יהא - לבן/צהוב/שחור/ אדום - נדקר בפראות באמצע רחוב כחלק מפעולת טרור. נהפוך
אני זוכר הודעות אחרות
הפיגוע במיצר (מחבל שחדר וירה באם ובילדים) היה שמאלן צהל כי חשב מדובר בהתנחלות
היו שחגגו את רצח השר זאבי
היו משפטים מכוערים של שמאלנים כשנרצחה שלהבת פס
אני לא אומר שזה כל השמאל או רוב השמאל אבל אם אתה רושם אף שמאלן זה פשוט לא נכון

marabo

Well-known member
לכן -
את הטפות המוסר המחליאות האלה שלכם השמאלנים שמענו מספיק.
אם זכויות האדם של אויבכם חשובות לכם את תחזיקו את כל הבתים והאדמות ששדדתם מהם. מה אתם מפחדים? הרי יש לכם הייטק.
בקיצור, לא ממכם השמאלנים אנחנו היהודים ניקח שעורים במוסר,
אנחנו מבינים היום טוב מאוד מי אתם ולאן אתם רוצים לקחת אותנו, חבריכם באמריקה הם הטרלול הפרוגרסיבי נתנו לנו בדיוק את הכיוון שלכם ולכן וכמו שאמרתי, אתכם לא נלך אפילו למבצע סיוע לזקנות לחצות כביש.

dory30

Well-known member
אני מרכז ואבל על כל אדם שאיבד את חייו או נפצע בפיגוע תופת- ובכלל. מי שחושב כך או מתבטא כך, אין לי שיג ושיח איתו. איש שמאל- מרכז שמדבר ככה הוא בעיני מחבל.

ORIZACKEN

Well-known member
יש כאן שנאה של חלק מאנשי השמאל כאן לחרדים מתנחלים ותומכי נתניהו כבר תקופה ארוכה.

למעלה