לכל חכם ובעל ניסיון

לכל חכם ובעל ניסיון

אהלן ווסהלן אני בא מארץ האופנועים אבל אני צריך עזרה!!! הגיע לרשותי סכום של 1500 ש"ח ואני מעוניין לקנות כל אוטו במצב נסיעה. בכל מחירון שבדקתי אין מכונית בטווח מחירים הזה אבל אני ממש רוצה! אנא,עזרו לי למצוא את דרכי... רשימת המכוניות העלו בראש: סיטרואן דה-שבו מיני חיפושית אוטוביאנקי בתודה אבוללה

נסה לחפש פיאט 127

ראיתי כמה כאלה מסתובבות.. ובסכום הזה אתה יכול לקנות פורד פיאסטה, ממודלים ישנים..

itzik93

New member
קבל עיצה:

קודם כל, אם אתה מוגבל לתקציב של 1500ש"ח על הרכב עצמו, איך תסדר עם האחזקה שלו ?? באופן כללי, אני לא מציע לך לקנות רכב בתקציב כזה - חבל על הכסף שלך. עדיף לחכות עוד חודש חודשיים ולחסוך עוד טיפה כסף ולקנות משהו בלפחות 6-7K ש"ח (אל תשכח שיש לך מינימום 4000 ש"ח על ביטוח חובה+ג´ וטסט בשנה - מבלי להזכיר עלויות תיקונים ושאר ירקות). תעשה חושבים טוב טוב ותבדוק אם אתה יכול לעמוד בזה - קח בחשבון שעם רכב יש המון דברים לא צפויים ואי אפשר לחשב עלויות אחזקה מראש לשנה עם מחשבון. איציק

redroze

New member
אם אתה רוצה דה שבו אז

יש אחת ב"לוח מעריב" (ענתיקות) שנמצאת שם כבר חודש אבל היא משופצת אז יכול להיות שהיא תעלה יותר מ-1,500

cyber2200

New member
אם מחפשים טוב

מוצאים... חבר טוב שלי קנה לפני איזה חודשים סובארו DL 1300 ב2000 שקל, והיא נוסעת סבבה, ממש סבבה יחסית למחיר כזה... ואפשר למצוא מיני במחיר כזה, ואפשר למצוא חיפושים במחיר כזה. אני לא יודע מה יש לאנשים בפורום הזה ממיני, זה אוטו נורא ישן, ונורא זול, ואני באופן אישי בכלל לא מת על האוטו הזה... אבל יש פה אנשים שיותר מבינים ממני, ועל טעם לא מתווכחים. ד"א היה פה מישהו שרצה למכור מיני ב15 אלף (!!!!) ולא הבנתי אם זה היה בתור בדיחה, או שזאת מיני טורבו :) וכדאי לך לחפש "בחוץ" ולא בעיתונים או באינטרנט.

שכחתי

האוטו הוא לא לנסיעה (אין לי רישיון) הוא יהיה בבעלות של אבי אני רוצה אותו רק בתור צעצוע

NosMini

New member
תגובה למר cyber2200

מר cyber2200, זה לא אישי נגדך אבל: אנא ממך המשך להיות סוברואיד כמו עמך ישראל, מיני ב15K שקל ? ומה אם אגיד לך על מיני ב100K ש"ח, האם גם זו תהיה מבחינתך בדיחה ? למה מתלהבים ממיני, אולי מכיוון שהיא גרמה למהפך בחשיבה תפיסה עיצוב והתנהגות רכב, משהוא שלך MR cyber2200 לא ברור. רכב בעל התנהגות כביש מדהימה, מרחב פנים עצום, ועיצוב שמרטיט הרבה לבבות. אם היית קורא אך במעט את הודעותיו של שדון הלילה, אולי גם אתה היית מבין את ההתלהבות. אבל מצידי המשך בקיבעון המחשבתי שלך, המשך להזיל ריר למראה אבירי הסנפיר הכחול, ושאר יפניות חסרות אופי ונשמה עתירות כוח ואון. Long live the mini

itzik93

New member
בו´נא לקחת את זה קשה..... ../images/Emo3.gif

הבן אדם בסה"כ חיפש רכב (אם אפשר לקרוא לזה ככה) ב 1500 ש"ח...cyber2200 בסה"כ נתן לו דוגמא של חבר טוב שלו שקנה סובארו אחת ב 2000 ש"ח.... אז אם יש לך מיני ב 1500-2000 ש"ח - תציע... - הפכת את כל העסק למתקפה אישית (על כלום !!). חוץ מזה - כל אחד וההתלהבות שלו: אתה תיסע במיני שלך, הוא ימשיך להזיל ריר למראה אבירי הסנפיר הכחול (ועוד כמה יפאניות שמרטיטות לי ולו את הלב - הרבה מעבר למיני...) איציק - איש איש באמונתו יחיה !

אילן די

New member
זה לא אישי נגדך

אבל ככה לא מדברים כאן ואני בטח לא היחיד שיאמר לך את זה. זו אחת ההודעות הראשונות שלך, אם לא הראשונה, אז אני מעריך שעדיין יתייחסו אליך בסלחנות אבל כדאי שתעשה איזה נסיגה מהטונים האלה והביקורת האישית. במקום לקרוא לו סוברואיד נסה לתקן אותו ולהסביר לו למה המיני מכונית טובה. אילן שנהיה סוברואיד השבוע

בצחוק ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo46.gif

א-נ-י רציתי למכור את המיני ב-15K... וסייבר מוזמן לסיבוב במיני (ולא טורבו, סתם אחת רגילה) בשביל להבין ממה ההתלהבות.... לא בדיחה ידידי... ואומר לך יותר... אם ארד ולו במעט מהמחיר... הייתי מוכר אותה מזמן(ולזה יש עדות מחלק מהגולשים כאן) אבל זאת לא כוונת המשורר...
השדון .... ™TheNightDevil

באמת אולי מר Turbomini

שהוא בעליו של פורשה (לשעבר ?) יוכל להסביר ליושבים והקוראים מהן האיכויות של המיני לעומת שאר המכוניות...

Turbomini

New member
מיני נגד "לא מיני"

אח, שדון שדון... נהנת למשוך אותי בלשון?.. נו טוב, אני אגיד. אבל האם אתה באמת מצפה שאנשי התפיסות המושרשות יאמינו לי?.. (האלו, שום דבר אישי פה, אני מבקש לא לתקוף!). ובכל זאת אגיד: נכון, אני נוהג בפורשה. נכון, זה רכב מדהים. נכון טיפ-טיפה יותר טוב מאימפרזה או איזה גולף משופרת "מהתחת". נכון אני נהנה ממנו... אבל כפליים נכון שאני נהנה מהמיני הרבה יותר, ובין הפורשה למיני צנועה יחסית (80 כוח סוס מספיק) תמיד אבחר את המיני מטעמי הנאה מנהיגה. החיוך שעולה על פניי כשאני נוהג במיני שום דבר לא יחליף (גם לא מין טוב!). רוב הסיכויים שלא הרבה כאן יבינו אותי, אך כפי שנאמר - איש איש באמונתו יחיה. הבחירה שלי היא שלי בלבד, ואבקש להתייחס אליה בהתאם ובלי התקפות. אין מה לעשות, כזה אני. ה"פוזה" פשוט לא עושה לי את מה שהמיני ה"ישנה" וה"זולה" מספקת בכבוד. בוריס, מכין את המשור למחר בצהריים.

אגב CYBER2000 ידידי...

אנא ממך, וברצינות, וללא כל זלזול... אם תמצא מיני במחיר כזה כמו שציינת 1.5K-2K... אנא תודיע לנו בבקשה...

cyber2200

New member
זו היתי דעתי האישית

על מיני, ולא בכוונה לפגוע. ד"א הסובארו היתה לצורך ההדגמה.

cyber2200

New member
ואני בטח שלא סובארואיד

כי כרגע אני בכלל נוסע על ימאהה, עם קלאץ´ ביד והילוכים ברגל...

MINIMAN

New member
רכב ב- 1500 ש"ח

אבוללה, לך על אוסטין מטרו. במחיר הזה תקבל רכב משנתון 86-89 אפשרי עם מזגן לרוב הן ננטשות במוסכים המטפלים בהן כשמגיע מועד הטסט השנתי.... תוכל לנסות במוסך ארנון בר"ג - 5797095-03 נקודת תורפה עקרית - בולמי זעזועים משולבי גז ונוזל, שמפסיקים לתפקד מידי כמה שנים. בולם חדש עולה כאלפיה כ"א לפני התקנה,ולכן רוב המטרו מקפצות ללא שיכוך. חוץ מזה רכב די אמין, מנוע אמין בנפח 1275 62 כ"ס בערך.

misterb

New member
try renault 14

I had 2 renault 14 for total of 3 years, year 82, great car for it´s price, can go off-road , it is pretty high, vary relieable and cheap to maintain. I think the best place to look for them is in the north (galil) in the arab villages.

למעלה