לכל חברי פורום קומיקס

• פותח הנושא row
  • פורסם בתאריך

row

New member
לכל חברי פורום קומיקס

אני גם כותב בפורומים אחרים ושמתי לב שיש פורומים שבהם כולם מכירים את כולם (ממש חופשי על הבר), בפורום הזה אני חבר כבר שלושה חודשים ועדיין אני כמעט לא מכיר אף אחד,אז החלטתי שהגיע הזמן להכיר את הפורום למעני ולמען השאר שלא מכירים אותי, ואני מבקש ממכם שיתוף פעולה מלא. אז אני מציע שכל אחד יכתוב על עצמו: שם מלא (אמיתי), גיל, איזור מגורים, מקום לימודים/ עבודה ואם יש עוד משהו שיש לכם לספר על עצמכן לשאר חברי הפורום אז ספרו בכיף. אני אתחיל: שם מלא: רומן חיימוב גיל: 17 איזור מגורים: תל אביב מקום לימודים: גימנסיה הרצליה (בתל אביב ולא בהרצליה כמו שרבים חושבים) מקום עבודה: טלמרקטינג במחלקת מבצעים במעריב ועוד משהו להוסיף: אני גם מתנדב בשרותי כבאות והצלה תל אביב-יפו זהו זה מספר פרטים שרצוי לדעת עלי מבקש את מלא שיתוף הפעולה שלכם

טוב...הגיע הזמן להיחשף...

בכל מקרה.... נכון Witch of the west? אז אני היא. והיא אני. אנחנו לא אותה אחת..לא. הכוונה היא...שחשבנו שיהיה מיששיע להחליף ניקים ופרטים ולהיכנס בתור אחת השניה לתוך פורום כלשהו. אז הנה הפרטים האמיתיתים שלי. שם: גל .פ. מקום מגורים: חור בשם ערד. מקום לימודים: אורט ערד... גיל: 14.. משהו נוסף: כל הציורים שפירסמתי הם שלי ולא של בל. ואני דיי מופרעת ומוזרה. ואני מציירת כל החיים שלי כי יש לי מחסור גדול בחיים. המסגרת היחידה שהשתלבתי בה אי פעם היא פורומי תפוז ו....אני חולת ספיידרמן. זהו.

ארג...אמ..כן. *מהנהנת*

אני בל. והנה הפרטים שלי: שם: בל קלירווטר. (לא לצחוק! אני יודעת שזה שם צפוני!) מקום מגורים: לא מגלה אבל זה לא קרוב לאף אחד מכם. מקום לימודים: תיכון רגיל. גיל: 16 משהו נוסף: אני קוראת ספיידי די הרבה זמן...בערך שלוש וחצי שנים. אני קוראת אמייזינג ופיטר פארקר (פיטר פארקר פחות זמן...) ויש לי חולשה לטובי מגוויר. זהו.

Lotus floweR

New member
ארג..כאן גל שוב.

רק מודיעה שיש לי ניק חדש.... מה אומרים? "....?" "...!!!" "....!!!!!???????" ...טוב...לא משנה....

ogmios

New member
וואלה, יש עוד ערדניקים חוץ ממני?

טוב לדעת... אדיוס, אוגמיוס מופתע

row

New member
תכתבו גם מין בקשה

כי להרבה אנשים יש שמות גם של בנות וגם של בנים (ואני צריך לדעת עם מי להתחיל ועם מי לא
) אז שוב אני אתחיל אני זכר כמובן (למי שהיה ספקות) ועוד משהו להוסיך על עצמי אני חולה על ספיידי וקורא אותו כבר המון המון המון שנים ואני הולך להיות קומיקסאי בעתיד (באמת, כבר תיכננתי את הכל)

apathic

New member
אני אנסה לשתף פעולה...

אני זכר... אם זה כ"כ חשוב... שם אמיתי: אביב איצקוביץ´ גיל: 18 איזור מגורים: מושב שדה יצחק (זה בשרון...) תעסוקה: .....צריך חיים קודם, לא? מקום עבודה: ? מה שכן, אני מצייר הרבה, עובד כרגע על קומיקס שאני מתכנן לפרסם באינטרנט. מכיוון שכנראה סורק לא יהיה לי בקרוב אני אנסה קודם לצייר את זה במחשב (כל הציורים שפירסמתי כאן נעשו במחשב דרך-אגב) קודם. אפילו שמדובר כרגע בארבעה עמודים מושלמים כולל טקסט וקצת תסריט שעדיין לא הפכתי לציורים, אני בטוח שעוד חודש בערך תהיה לי כבר "חוברת" ראשונה גמורה (ואז אני כמובן צריך לצייר את זה במחשב ולצבוע והכל - אף אחד לא מעוניין לעזור לי במיוחד בתהליכים האלה, אף אחד שמסוגל בכל מקרה). אני גם כותב שירים - באנגלית ובעברית. שומע מוזיקה אלטרנטיבית (רדיוהד, קאאונטיג קרוז, בלור, מיוז, קולדפליי, דראגסטור, פינק פלויד ועוד, הרשימה אף-פעם לא נגמרת) וגם רוק ישראלי. זהו...

effigy

New member
לא חייבים שם משפחה כמובן.. אני

לא מכריחים אף אחד שלא רוצה לחשוף פרטים פעם אחרוה שבדקתי הייתי זכר... שני שי... גר:ליד תעסוקה:מנהל פורומים מקופ עבודה: תפוז אני קורא GL וTHE FLASH ושאר ירקות...

alro

New member
אז ככה...

שם : אלון גיל : 20 מקום מגורים : אזור נתב"ג (אם אני אתן לכם שם מדוייק זה לא יעזור לכם יותר מדי) עיסוק :חייל (או יותר נכון פקיד ג´ובניק) וכמו שרבים מכם בטח שמו לב (אם התעניינו בכלל) יש לי issue רציני עם אקס-מן

*GormE*

New member
תורי

שם: איבי פרילינג מגורים: הוד השרון לימודים: סיימתי הכל מלבד בגרות במתמטיקה שאעשה אותה בחורף. ממתינה לגיוס לקורס חובשים ובנתיים עובדת אצל אבא, מציירת ויוצאת הרבה למועדונים. שום עבר רציני בציור מלבד קורס מתא"ן בודד מלפני שנה, אבל יש באמחתי 3 שנות לימוד תיאטרון. אוהבת לקרוא לראות סרטים לשמוע מוזיקה (למה יש לי הרגשה שזה כבר נאמר בעבר) בעיקר בריטפופ וטכנו (מאסיב אטאק, פאלפ,דאנדי וורהולז, בלר, גורילז, אפקס טווין ..טוב, זה לא יגמר, אני שומעת הרבה דברים.) חולה על אנשים ריאלים ועל גרמנים. שונאת נוערעובדניקים.

Lotus floweR

New member
שונאת נוערעובדניקים???../images/Emo46.gif

למה מי את לשפוט אותנו? מילה אם את נגד הערכים שלנו (מה שאומר שאת בעד אנרכיה וחוסר צדק אבל אין קשר...) אבל מה כבר יכול להיות לך נגד כל אחד מהתנועה? את לא מכירה אפילו אלפית מאיתנו וכבר את שופטת??? *במצב לרדת על אנשים שעושים הכללות* אני לא אומרת שכולנו מושלמים אבל איזה מן דבר זה לומר שאת שונאת נוערעובדניקים?! מה את מעל כל מי שהולך לנוע"ל??? זכויות קדימה לאנשים ששומעים גורילז ושאר להקות שישכחו בעוד שבועיים עם מוסיקה שנשמעת כמו חתול נחנק. *מתחילה לרדת על סוג המוסיקה הזה ולגמרי נוגדת את עצמי* לא סתם, גורילז לא כאלה גרועים. ולא ממש איכפת לי מה את שומעת. אבל מה שניסית להגיד בכל ההתפרצות הזאת שבוודאי תגרום לזה שלעולם לא תרצי לדבר איתי - זה אל תקפצי למסקנות ואל תעשי הכללות. תודה שקראת את כל ההודעה אם עשית את זה...ואל תשנאי אותי, תשנאי רק את חוסר הטאקט שלי. אני מבטיחה לעשות אותו הדבר איתך...^_^ *מתנשפת* אוקי...סיימתי.

*GormE*

New member
מה אידיאלים..? הם פשוט לא מתרחצים.

אבל מאוד שיעשעת אותי, תודה. ובקשת מחילה.

Lotus floweR

New member
או...זה נכון.

אבל זה דווקא נחמד... והינני מוחלת לך. את משוחררת ללכת, היי שלום.

Lotus floweR

New member
*סוקלת אותך* לא זה לא!

מילא אם הייתי אומרת "כל האנשים עושים הכללות" אבל מה הכללה ב"לרדת על אנשים שעושים הכללות"? יש בין כל קהילת העולם אנשים שעושים הכללות ואני יורדת עליהם. איפה ההכללה? חבוב לך ללמוד הבעה...

chatenoire

New member
מצטרפת

שם: אביב אור מקום מגורים: הרצליה (היו שטענו שאני סנובית הרצליינית) סיימתי לימודים בהצלחה ובטענת משרד החינוך שהעתקתי בבגרות במחשבים, וכיום אני עובדת בקומיקום ומציירת קומיקס באופן יומיומי, לפחות עד שצה"ל יקח אותי.

הגרהS

New member
../images/Emo9.gifהגיע הזמן של הבושה!!

אז ככה אני ילדה דיי משעממת שלא כותבת כול כך בפורום אבל חלק מהחברה אז הנה הפרטים שלי לא לצחוק!! שם:הגר לרר לומדת ב:מקיף ז´ עמל 1 (לא של המופרעים) מקום מגורים: באר שבע סטיות: קומיקסים במיוחד אנימה ומנגה אני חדשה בעסק אז לא יודעת ממש שמות של קומיקסים הולכת לפי הציורים.. וסמולוויל אני פשוט מתה על הסידרה הזאת מעריצה שרופה ואפילו פתחתי אתר...וסימור!! החתול שלי יש לי בעיה קשה איתו אני לא מסוגלת לעזוב אותו רק תראו אותו איזה ממי.. וכמובן אופניים אני רוכבת ונהנת !! אז זהו ייצא קצת ארוך אבל יש עוד הרבה גברים שאתם לא יודעים אליי הגר!

toonamir

New member
עכשיו תורי...

שמי אמיר אבני אני בן 18 אני גר ברמת השרון, זו מושבה בין הרצליה לתל-אביב, אבל ראש המועצה החליט לקרוא לה "עיר" כדי שיוכלו לגבות כסף על חניה... יש בה איזורים שונים, אני גר באיזור היותר נחשב אז קראו לי לא פעם צפוני... גם אני סיימתי לימודים ובגריות בהצלחה... אני מצייר כמעט מתמיד. ברגע שצפיתי בפרק הראשון של רן וסטימפי, זו ניהיתה הסדרה המצויירת האהובה עליי עד היום, אפילו נפגשתי עם היוצר ג´ון קריספלוסי ויש לי כמה ציורים שלו. חוץ מאלו אני מאוד אוהב קומיקס: החוברת האהובה עליי היא "You Are Here" של קייל בייקר. הסידרה הלא-מצויירת האהובה עליי היא סמולוויל. הסרט האהוב עלי הוא Little shop of Horrors משנת 86 בכיכובם של ריק מורניס וסטיב מרטין זמר אהוב: סטינג

הייי גם אני מרמת השרון...

אני .א. .ג. בן 15 גר ברמת השרון לומד בכיתה י´ מת על מרוול ודארק הורס

למעלה