לכל חברי מהפורום שלום

singera

New member
לכל חברי מהפורום שלום

חזרתי ארצה ביום ו' (נכון לא בסדר שרק עכשיו אני מודיע) אוסטרליה משגעת ובתיילנד חם. טסתי במטוסים הבאים 4X-ECA מתל אביב לבנקוק MD11 אשר לא זוכר את ברישוי שלו מבנקוק למלבורן VH-VXL שאיתו טסנו ממלבורן לCAIRNS

singera

New member
ממשיך

VH-OGH הטיס אותנו מCAIRNS לסידני HS-TGN החזיר אותנו לבנקוק וזה היה ה744 היחיד בלי מסכים אישיים שראיתי איי פעם אגב בנחיתה הוא קפץ ביצע היגוי חריף מאוד. 4X-ECB החזיר אותנו לארץ הקודש, רק שהייתה לו תקלה במערכת IFE אודיו הוא נשאר בMODE של יום השואה למרות שכבר עבר היום אבל סרטים היו ובמילת סיכום אחת: תמיד אזכור את הדיילות של אל-על לטובה........

S o l l y

New member
אני ראיתי לצערי הרבה כאלו...

הייתי ב3 744 של לופטנזה, בכולם אין מסכים אישיים, המניאקים שמים רק בראשונה ובעסקים. טיסה לגרמניה ואז אר"הב התחרפנתי...

ארזS

New member
אי אפשר ברגע זה לראות את הקישורים

בגלל שיש שם לחץ באתר. We are currently experiencing very high loads on our servers. Please reload this page in a minute or so and things will be back to normal. This message will appear when a very large amount of people visit our site simultaneously, forcing our servers to process more requests than they can successfully handle. Take this opportunity to make yourself a cup of coffee. When you get back, Airliners.net will be ready to serve. ננסה אחר כך...

singera

New member
אני מבקש לצרוב על CD ולשים אותו

באוטו שלכם וכאשר חברים שלכם באים לאוטו לשים להם את זה לפני שיורדים לאיילון או כל כביש מהיר אני שמתי את זה לחברים שלי כשיצאנו לסרט במכונית מסוג פאסאט TDI שהיא גם סוג של מטוס רק ללא כנפיים

S o l l y

New member
חחחחחחח ענק ../images/Emo6.gif

כמה זמןןן לא שמעתייי את זהה

HELLAS

New member
קודם כל ברוך הבא !

דבר שני, תודה על ה"מתנה". עדיין אי אפשר לראות את תמונות המטוסים.... אני מקווה שבטיסות הפנים בארץ הקנגורו טסת עם QANTAS !!!

singera

New member
אכן טסתי בQANTAS

שאגב בטיסה בין מלבורן לCAIRNS חילקו ארטיק מגנום!!!

HELLAS

New member
אין, אין כמו QANTAS

למרות שאני כבר לא עובד שלהם, אני מאוד גאה בהם. מתגעגע אליהם ! למרות שאני חייב לציין שבטיסות ארוכות, הם לא משהו מיוחד במחלקת תיירים. אבל בכל זאת טובים מאוד.

HELLAS

New member
מה זאת אומרת איך?

אני עבדתי עבורם בלונדון אם אתה מתכוון לאיך יכולתי לעבוד מבחינת אישור עבודה, אז זה כי יש לי דרכון בריטי. חברה אחלה לעבוד בשבילם. חוץ מזה האוסטרלים הם מאוד נחמדים ומפרגנים. ממליץ בחום גם על המדינה וגם על החוייה לטוס QANTAS. הם מאוד לא פורמליים אז ככה שהצוות כמובן מנומס ונותן כבוד אבל הכל בצורה סחבקית וידיותית בצורה אמיתית ולא מזוייפת.... טוב, אני אפסיק לכתוב עכשיו, אני נסחף (מצטער זה עדיין בדם שלי). אני צריך לשקול לבקש מהם אחוזים !

singera

New member
שכחתי לציין כי לא כ"כ

התלהבנו מהקנגרו כמו שהתלהבנו מהקואלה, חברי הפורום מתבקשים לסלוח לי על כך שהתמונה איננה ציפור ממתכת

למעלה