לכל חברי הפורום

תאנה

New member
לכל חברי הפורום

אני כותבת לכם כי קשה לי אני כותבת לכם כי אני יודעת שאתם כאן. אני רוצה לספר מה עובר עלי אני גם רוצה לשתוק. אני רוצה לבוא אליכם ושתקבלו אותי כמו שאני אני רואה בכם חברים שלי. אני רוצה שתאפשרו לי לכעוס לידכם ולצעוק עליכם אני רוצה שתאפשרו לי להשתמש בכם כשק איגרוף ואני רוצה להיות לפעמים מצחיקה לפעמים רעה. אני רוצה לבוא לפה כשאני זקוקה לחיבוק ולדעת שאתם יודעים שככה אני.. שתקבלו אותי כמו שאני עם השריטות שלי. חלקכם מכירים אותי יותר וחלקכם פחות אבל אתם כולכם פה בשבילי מאפשרים לי לשיר ומאפשרים לי לפעמים גם לבכות. עכשיו אני בוכה אני רוצה שתבואו אלי, שתכתבו לי, שתתקשרו אלי שלא תשאירו אותי לבד. אני מסוחררת ממידת הטרוף שאחזה בי אני מתנצלת. אני מבקשת את סליחתם של אלה שנפגעו. את סליחתם של אלה שלא הבינו. אני חולקת אתכם את החיים שלי - אתם כבר חלק בלתי נפרד ממני. אני מבקרת אתכם פה כל יום ואפילו יותר.אני מתגעגעת אליכם. אני רוצה לצעוק . אני רוצה להרגע.. אני רוצה להיות אני - טבעית - בלי איפור ומסיכות. סליחה סליחה סליחה.....וסליחה אישית גם לך...

גוגי=GUGI

New member
תאנה תאנה!!!!

צר לי ועצוב לשמוע אותך מדברת ...ככה מבפנים בכזה כאב!! שריטות יש לכולם..ותאמיני לי ששלך אפילו קטנות לעומת אחרים!!! תייכף אני מצלצל אליך.... תקללי אותי!!! תסנני ס`אמקום ערס... תריקי עלי אפילו....אאחחחח אחחחח טפווווווווווו תצעקי...תצרחיייייייייייייייי אהיה שק החבטות שלך לצורך העניין!!! אבל ככה ..קשה לי לשמוע אותך!!! אוהב אותך מאוד....רפי!!!

שרי42

New member
ואוו תאנה

אין לי מושג על מה הסליחה אבל...אני כאן, שומעת את צעקתך ורוצה שתדעי שאת יכולה להניח את ראשך על כתפי ולהרגע, את יכולה לשתוק במחיצתי, ואת יכולה להיות רעה אם את ממש רוצה (אני פולניה.....עלי זה לא עושה רושם), את יכולה לשיר (כי אני כבר לא יכולה ...הסיגריות...את מבינה..) ושולחת חיבוק אם את זקוקה....ויש גם אי מייל למקרה שאת רוצה.

chirab

New member
אני איתך!!!!

עד יעבור זעם, ואני מבטיחה שהוא יעבור!!!

יערית

New member
היי מה קרה?

כבר איתך מקסימה! אני לא יכולה לקרוא את מה שכתבת ...כואב לי.. כבר איתך.. יערית.

יפעת*

New member
יקירה שלי

תמיד מקבלת אותך כמו שאת, אבל היום בטלפון לא אמרת כלום... שום דבר. ואת בכלל יודעת להיות רעה, את?. אולי, אני לא מכירה את המקום הזה שלך. אוהבת אותך חמודה,ונמשיך במקום אחר..... יפעת

יערית

New member
תאנה שלי...

אומנם טו בשבט מאחורינו, אך את כאן איתנו בכל עונה ועונה, לא יודעת אם את מתהפכת במיטתך כרגע, אך רק משפט אחד יש לי לומר לך.... את מדהימה,רק תסתכלי במראה כל יום ותביני זאת! שלך עד מחר.. יערית(שמסוחררת כרגע ) לילה טוב לך....

תאנה

New member
תיכף אני אסביר לכם

קצת יותר בפרוט למה התכוונתי. תודה על התגובות ועל הטלפונים - אבל צללתי מוקדם לתוך הסדינים - פשוט לא בא לי אתמול על אתמול. היום יום חדש עם קצת שאריות אבל עם חיוך.

למעלה