לכל חברי הפורום
ובכלל...

אפרת.א

New member
לכל חברי הפורום ../images/Emo96.gif ובכלל... ../images/Emo48.gif

למי שיודע ולמי שלא....בחודש הבא תמלא שנה מאז פתיחת הפורום הנ"ל...אשרינו וטוב לנו שהגענו עד הלום
לכולכם על שאיפשרתם זאת, באהבתכם הרבה ובפירגון ההדדי... ובאשר לשנה החדשה, השנים הבאות והשנים שחלפו.... אני רואה אותנו כשחקנים בהצגה גדולה, כלי משחק בעלי דעת ומחשבה, ומעצם היותינו כאלה - אנו כלי משחק היכולים לנוע מעצמם... תינוק בא לעולם זך וטהור, מתנקה מחבל הטבור ועוצם עיניו בחוזקה...העולם חדש לו...העולם מוגש לו "על מגש של כסף"... במשך כל שנות הילדות , הבחרות והבגרות מלמדים אותנו לשאוף להישגים, להצליח (לא חשוב במה, העיקר להצליח), מעבירים לנו מסרים של טוב ורע (לפי אמות מידה של המלמד..) מלמדים אותו להקים משפחה, למצוא עבודה טובה, לרדוף אחרי אידיאל כלשהו, אחרי אהבה, הצלחה, כסף, השכלה...ובכך נהיה מאושרים... אך - האם כך הוא??? האם בדרך זו לא חסם אותו תינוק שגדל לתפארה את האינטואיציות, הזרימה והתחושות הפנימיות הבריאות איתן נולד? האם הנוחיות הינה קריטריון לאושר? אין כל רע בעושר, רכוש, לימודים וכו´...כל עוד אנו יודעים לתת להם שימוש נכון...כל עוד הם חלק אינטגראלי מעצם הנוחות שבקיומינו ולא הקיום עצמו... מי קובע מה נכון ומה מותר? מי מציב לנו גבולות קיום והגדרה עצמית? האם אדם מפורסם , עשיר, מלומד הינו בהכרח גם אדם מאושר? הנה, אותו טרוריסט באן לאדן - איש עם הון עתק חבוי באמתחתו - מוצא אושר בהרס ולא בבניה...וכמוהו לצערינו עוד רבים...מוצא אושר...? אני בספק...פורק טינות וכעסים - ולמה? הרי יש לו הכל...מה כביכול חסר לו..? רכוש, השגים, טכנולוגיה - הכל משתנה עם הזמן...זרימה פנימית, אינטואיציה בריאה, רגשות - הולכים איתנו באשר נלך...לו אך נלמד להשתמש בכל אלה...דיינו...! האושר והשלמות תלויים בפיתוח הנפש. האושר בא מתוכינו ופורץ החוצה ולא ההיפך מן החוץ אל תוככי הנשמה. ישנם אנשים מאושרים ! הללו, לא חיים בהכרח בווילות מהודרות, אינם מפורסמים או מצליחנים, אינם יפים במיוחד או מרשימים...אך מחוברים הם לזרימה, ליכולת לראות ולהבין מעבר לקו הישר, מעבר לגבולות הלוגיים... האושר נובע מתוכינו - - - בואו נעזור לו לצאת החוצה, בואו ניתן לו ביטוי...בואו נעצים אותו, נקבל אותו אל תוכינו וניתן ממנו לסובב אותנו...בואו נמחל לעצמינו כמו גם לאחרים על כל מעשה שאולי עשינו ולא שמנו ליבינו לכך...במתכוון או בשוגג... זה הזמן לסלוח, שכן אם לא נסלח לנו ולאחרים נישאר תמיד מאחור...תמיד בעבר, לא נוכל להתקדם הלאה ולראות את פני העתיד...לאחר שניסלח, ישאר בתוכינו מקום פנוי לאהבה כלפי אנשים, בעלי חיים, צמחים ובכלל לכל הסובב אותנו...אהבה תביא לנו את השלווה והביטחון מעצם הידיעה שאיכפת. איכפת לנו מהסובב אותנו, ולסובב איכפת מאיתנו..ראו את החיוכים הנשלחים מתוך הלב פנימה ולא את החיוך הנישלח בצביעות ועורמה...ראו כל אחד כאילו והיה תינוק קטן בזרועות אימו...בואו ניפעל בסובלנות ובוותרנות, ברוגע ובשלוות נפש... משאלות לב? לא חושבת כך! חושבת שאם כל אחד מאיתנו יקדיש שניה קטנה למחשבה שאכן אפשר לנהוג כך...העולם יראה אחרת...שהרי נולדנו לעולם שכולו טוב - רק אנו , השחקנים הראשיים בהצגה הגדולה הופכים אותו מטוב לרע...ואם היינו כל כך חכמים ויכולנו "לעבוד" על הבריאה....אפשר שנהיה חכמים ונחזירו למסלול הטוב, אשר בעצם כולנו רוצים אך חושבים שאין אנו מסוגלים...כוחו של אחד - הינו כוחו של הכלל...האחד מאחד ומאגד בתוכו את הכל... אוףףףף, חחחחחחחחח אני לא יודעת בעצם אל מי אני פונה...מן הסתם אל תוך האני שלי...דרככם רואה אני את עצמי...ועל כן - פונה אני אל כולנו , אליכם ואלי ...מבקשת ממני וממכם - - - - סליחה ומחילה אמיתית מכל הלב והנשמה... מקווה אני שדבריי אלו שיצאו מן הלב - יכנסו אל הלב... באהבה רבה, איריס (אפרת)

אפרת....

שנה טובה ונשיקה קראתי בשקיקה מה שכתבת איזה כייף..לראות לעיתים אנשים כמוך..שראשם לא נועד רק בשביל לנגוח בכדור !! אוהב אותך כמו תמיד אפרוח..חג שמח

אפרת.א

New member
תודה אפרוח יקר....אוהבת אותך כל כך

נורא:) חג שמח , שנה נפלאה והמון המון בריאות , פרנסה טובה , אושר ואהבה מואההההה

למעלה