לכל חברי הפורום ולדוביד בוקר טוב

yk3823

New member
לכל חברי הפורום ולדוביד בוקר טוב

מאמר ראשון בסדרה "אופציות ושימושם למעשה " המאמרים עובדו ותורגמו על ידי ,לאחר משא ומתן ארוך עם מנכ"ל אתר אינוסטופידה , קיבלתי את הזכויות לתרגם ולעבד המאמרים לעברית וכן לשנותם לאופציות אירופאיות , מקוה שהמאמרים יועילו וישמשו את החברים בהצלחה

bogii

New member
תודה רבה תזכה למצוות אתה איש טוב

בטח שתקבל זכויות לתרגם כל אחד שירצה לתרגם יקבל אישור לתרגם מסחר באופציות שמוחק 90 אחוז מהשחקנים ברור לי מדוע יש מרווחי אסק ביד לא קבועים ברור לי מדוע הציטוט אינו תואם בכל המצגים ותמיד יש תרוצים כמו למשל עלק חוסר סחירות או כמו למשל הנתונים לא מגיעים בזמן ברור לי למה האופק של האופציות רק לחודש ולא יותר כמו בחו"ל אני רק יודע שמי שמתעסק עם מעוף מפסיד בעצם בעיקר נמחק או מקבל "תשבחות" שתוכל לראות בקובץ שאצרף אגב ה"תשבחות" תואמות את תקנון האתר עיוני אופציות מעוף זה מוצר מסוכן מאוד מוצר מתכלה במהירות ומי שרוצה להמחק מהר? שיתעסק עם אופציות במיוחד בארץ

bogii

New member
לינץ?../images/Emo13.gif

אני לא אתפלא שמעופניק עשוי להיות בין האנשים שכותבים על עצמו את השטויות האלה מילישופתו..... http://www.arabic-songbook.com/ להקיש על הדוגמית
אחרי שהסבירו לשכנה הפולניה שלי את המילים אני שומע את השיר הזה אצלה יותר מידי פעמים

למעלה