לכל חברי המונוגמיים

לכל חברי המונוגמיים

שאלה: אילו בן זוגכם היה מאפשר לכם יום אחד שלם לבלות אותו עם פרטנר כלשהו אחר שתרצו לבחור, האם הייתם ממצים את המתנה הזאת?

ממצים למשל (לא במצבך כמובן)

זה לקבוע לארוחת בוקר בארוחה, לתאם מסאז' איירווודה או שבדי ביחד בריקי ספא, לעלות למעלה לחדר, להשתרע על המצעים הנקיים והריחניים, ולגלות את העולם כל פעם מחדש...

סליחה.. במצבי?? ../images/Emo12.gif

מה אני מצורעת?

בד"כ מי שנותן כזו מתנה

מחפש לגיטימציה לקבל גם כן כזו מתנה. והשאלה היא אם אני מוכנה לתת לו כזו מתנה

נעמי 1

New member
קליאו... גם אני לא נחשבת ../images/Emo3.gif

אל תקחי את זה אישי. ברשימה של מייקי זה 60 90 60

נ י ש

New member
חביבי

אם יאפשרו לי מתנה כזאת כנראה שאני כבר לא חשובה / אהובה וכו' לנותן המתנה... וחוץ מזה שונא מתנות יחיה. לא שמעת על זה? וחוץ מזה ב'....כל עוד יש נשימה באפי לא אתן מתנה דבילית שכזאת, אחרי מותי...זה כבר משהו אחר.

את יודעת... יש לי חבר

שרוקד בכמה חתונות, טוחן את העוגה, נהנה לו מהצד, אבל רק שמע שבת זוגתו פלירטטה קצת עם מישהו אחר, הוא הפך את העולם. אני קורא לזה היפוקרטיזם ומוסר כפול. השאלה היא אם כל אחד יתן לשני הזדמנות שכזו ברשות, מתוך אהבה אמיתית ולא רכושנות וקינאה.

נ י ש

New member
חביבי 2

אתה כנראה רוצה להמציא גלגל. מתוך אהבה אמיתית (בהנחה שאתה יודע מה זה) אני אתן לאהוב שלי לבלות אחר צהריים של פורענות (לגלות עולם חדש בשפתך) עם מישהי אחרת ??? פפפללללייייזזזזזז.... במקרים כאלה אין לי מימסים...רק ג'ינסים חחחחח (עיין באבולוציה של קרבו).

את יודעת2

למה אנחנו לא נותנים? כי אנחנו מפחדים שהוא לא יחזור? שהוא ימצא מישהי יותר טובה מאיתנו? כי הוא שלי ורק שלי ואני השלטת הבלעדית על מאגרי ההורמונים והפנטזיות האירוטיות של הבן זוג שלי? תכיני לך כוס נס קפה חם ותחשבי קצת לעומק....

נ י ש

New member
אני אחרי נס

(תרתי משמע). מה שכתבת למעלה הוא תירוץ לאלה שמחפשים את החופש ללא גבולות שלהם. אין לי ולא תהייה לי דיעה נגד החשיבה שלך...אבל בכל מה שקשור אלי...על גופתי המתה. תמיד תהייה מישהי טובה ממני יפה ממני צעירה ממני חטובה ממני וכו'....איפה זה ייפסק? לעולם המרדף הזה? מי שמעוניין במרוץ הזה שמקפיץ את האדרנלין ומלטף לו את האגו...ווקשה. אני כבר התבגרתי מייקי, את ליטופי האגו שלי אני מקבלת מהאהוב שלי. לא צריכה יותר מזה כלום.

sahr12

New member
מייקי??זו תיזה רדודה...חחחח

א.היא לא תכין לך לשתות,כי גם לי היא לא מכינה. ב.האם אתה תתן לאשתך ?? (בהנחה שאתה מחבב אותה) ג.בפסיכולוגיה של הסקס כדאי שתדע שברוב המקרים המשיכה היא אל האסור,אל הדבר שצריך כביכול להתאמץ בשבילו,להרשים.. אף אחד לא מבטיח לך שההיא או ההוא יותר טובים ממה שיש לך..לעיתים מתברר שהם-ן יותר טובים,לעיתים בכלל לא....כל אחד והמזל שלו:) ד.הסיבות שמנית לעיל אם תבדוק אותן לעומק..נובעות מחוסר ביטחון עצמי של השואל.. ה.מה המצב אחי??איך הסתדרת בלעדיי?? :)

אם היית מכיר אותי יותר לעומק

היית מבין שאני שותה רק תה! ורצוי עם נענע... א) לא דיברתי על בסיס קבוע. לא על נישואים פתוחים עם בני זוג אחרים קבועים, אלא על "פעם ב"... ב) בחיי הפרטיים והאישיים אני נוהג כמו שאני חושב, אז אפשר להניח בהחלט שגישתי הלברלית לחיים כוללת לא רק את עצמי. ג) אני חושב שגיוון בחיים מעשיר ומחייה אותנו, וכולם זקוקים לו. ל-136 מתוך ה-160 שכאן היתה לפחות התנסות אחת עם פרטנר אחר במהלך נישואיו, 10 בקשר כזה או אחר והם לפני החוויה הראשונית, ועוד 10 מתים אבל מפחדים... ד) חסר ביטחון? חחחחחחחחחח.... נו טוב...

נ י ש

New member
אתה צודק

גיוון בחיים מעשיר ומחייה אותנו. מרוב עושר וחיות אחוז הגירושים עולה חחח אז כנראה שלא כולם ליברלים ברמה שלך. איש איש תחת גפנו ותחת תאנתו. העיקר שהתאנה תהייה מתוקה והגפן משרה בטחון.

sahr12

New member
תראה איזה קטע...

למה שלא תנסה נס קפה???תגוון קצת...זה מעשיר ומחייה... אלא מה..אתה בטח נורא אוהב תה,ואתה חושב שהוא הכי בריא לך,שהוא מספק אותך בהחלט..שאתה לא מרגיש צורך לנסות נס קפה..במקסימום אתה משחק עם התה,פעם מוסיף נענע,פעם לואיזה,פעם קמומיל, אבל תמיד עם התה. אפשר לחייך ועדיין להישאר חסרי ביטחון..חחחחח

נעמי 1

New member
בטח... איזה שאלה?

ממצים? מוצצים עד הטיפה האחרונה. בוקר טוב למייקי הילד והצעצועים.

sahr12

New member
חחחחחחחחחח...אתה חמודי,חמודי..

שכחת את הטכנאי של הכבלים שחימזר לרעייתך שתחייה בטלפון..איך בשרך העדין והחלק הפך חידודין חידודין..חחחחחחחח אין חיה כזו ידידי העיראקי..נכון שבאהבה עושים המון שטויות אבל לא מסוג כזה, אז אל תשחק לי אותה מייקיליבראלי...התומך בחילופי זוגות ושיגולי אהובות..חחחחחחחח בתאוריה הכל מתקבל על הדעת..

בוא ואשאל אותך שאלה

לדעתך לקחת זוג אנשים מקסימים ונפלאים ולכפות עליהם להיות רק זה עם זו לכל ימי חייהם זו לא מידה של עונש?? אתה מכיר מישהו שאחרי כמה שנים עם אותה אחת נמצא עם אותה מוטיבציה להטריף אותה? אתה מכיר אחת שאחרי כמה שנים עם אותו אחד יש בה את אותו הלהט לטמטם לו את החיים?? תכין לך נס חם ותחשוב לעומק...

למעלה