לכל השמאלנים שמגינים בחירוף נפש על יאיר גולן, רק שתדעו שבהנהגת מרצ

Katomishh

Well-known member
מצטערים על הרגע שצירפו אותו לשורותיהם,
הם רואים בו פיגוע פוליטי ונטל על המפלגה שמסב לה בעיקר נזקים.
גם במפלגת העבודה חושבים כך.

evglev1

Well-known member
מנהל
גם גם אני הופתעתי שמוסי רז שלדעתי מסמן טבלת ייאוש על כל יום שלא מפנים ישובים יהודים, יצא נגד ההתבטאות של חברו למפלגה וטען שמדובר באנשים טובים שעושים טעות חמורה לדעתו, לשמוע שמוסי רז רואה במתיישבים בני אדם ועוד בני אדם נורמטיביים זאת באמת הפתעה.

evglev1

Well-known member
מנהל
כמו שביבי ובנט עשו ככל יכולתם כדי להיפטר מאורן חזן.

דיברגנט חדש

Well-known member

evglev1

Well-known member
מנהל

כך הפך יאיר גולן לעושה הצרות של השמאל

מאיש צבא מוערך, סגן הרמטכ"ל לשעבר הפך לחבר כנסת שנתון בלימבו בלתי פתיר. פרופיל פוליטי​

ואני חשבתי שמוסי רז הוא הבעיה העיקרית של מר"צ ושל הממשלה הזו, מדבר שכאיש שלום עכשיו לשעבר מוסי רז, אמנם קיצוני אבל יש לו טקט ודווקא יאיר גולן שעמדותיו יותר ימניות משל מר"צ אבל דווקא הסגנון שלו הוא נטל על השמאל ועל הממשלה ודווקא למוסי רז תאב הפינוי קל יותר למצוא שפה משותפת עם זאב אלקין וניר אורבך מאשר ליאיר גולן הפגרמטי.

דיברגנט חדש

Well-known member
ואני חשבתי שמוסי רז הוא הבעיה העיקרית של מר"צ ושל הממשלה הזו, מדבר שכאיש שלום עכשיו לשעבר מוסי רז, אמנם קיצוני אבל יש לו טקט ודווקא יאיר גולן שעמדותיו יותר ימניות משל מר"צ אבל דווקא הסגנון שלו הוא נטל על השמאל ועל הממשלה ודווקא למוסי רז תאב הפינוי קל יותר למצוא שפה משותפת עם זאב אלקין וניר אורבך מאשר ליאיר גולן הפגרמטי.
מוסי רז מזכיר בדעותיו את גדעון לוי.

evglev1

Well-known member
מנהל
מוסי רז מזכיר בדעותיו את גדעון לוי.
אכן ועד שגדעון לוי התחיל לפרגן לביבי חשבתי שגדעון לוי לא רואה במתיישבים בני אדם. אפילו כשבזמן אינתיפאדת אל אקצא כשהתחיל טרור ואחרי רצח שלהבת פס ז"ל נרצחה גם תינוקת ערבייה על ידי פורעים, גדעון לוי מחה שלא ערצו אף מתנחל בעוד אמנון דנקר ז"ל מחה על הטענה שלי ושל דומי שערבים מביימים טרור יהודי וטען שזה מזכיר את ערפאת שאומר שצה"ל מבצע את הפיגועים, אבל הדגיש שאמנם הוא בטוח שמדובר בטרור יהודי אבל הוא לא קובע שמדובר במתנחלים. שני שמלאנים, שניהם תמכו בגבולות 1967, אבל בעוד לגדעון לוי היה ברור שטרוריסטים יהודים חייבים להיות מתיישבים, אמנון דנקנר ז"ל טען שזה לגמרי לא ברור.

evglev1

Well-known member
מנהל
אולי את אוהבת את דבריו, אבל לא רק שהוא מבריח מצביעים ממרצ, הוא גם מבריח מצביעים ממפלגות הקואליציה בכללותה.
גם לפיד הבין שיש לו את מי להאשים אם לא יהיה ראש הממשלה ולא מדובר בנ.ב. אלא בי.ג.

evglev1

Well-known member
מנהל
ראינו עד כמה צדקת בנבואותיך ההזויות עד עכשיו .
פחחחח
הוא דווקא צדק בעוד אני כבר ראיתי את בנט בראש המפלגה השנייה בגודלה בישראל, הוא הבין שהסקרים של המנבאים שתי מפלגות ימין של מעל 20 מנדטים הם בסך הכול בושם וגם לולא סער היה פורש לא היו לבנט, ביבי, סמוטריץ' והחרדים 80-90 מנדטים כפי שחזו הסקרים בגל הקורונה הראשון.

Katomishh

Well-known member
לדעתך אורן חזק הזיק לליכוד?
הוא ודומים פופוליסטים כמוהו מנעו מאנשים כמוני להצביע לליכוד,
אז התשובה היא לפחות מבחינתי - כן.
לדעתי גם בראיה הכוללת הוא הזיק לתדמית של הליכוד.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה משווה את יאיר גולן לאורן חזן?

|פנים|
נכון, אורן חזן אולי ניסה להרשים את הליכודניקים כמו מירי רגב, דוד ביטן ודוד אמסלם וידע מה משתלם לא פוליטית. יאיר גולן באמת ובתמים שהימנים מבין הציונות הדתית הם תתי אדם.

למעלה