לכל הקבועים!!!

Spiderwoman

New member
לכל הקבועים!!!

חבורה של חסרי חיים, אין לכם מה לעשות בחיים? לרכל עלי? מה הקטע בכלל, אף אחד ממכם לא מכיר חצי ממני ועל תתיימרו לנסות להראות שאתם מכירים. יותר מדי דברים שמעתי בימים האחרונים עלי וזה ממש לא מוצא חן בעיני. זהו, זה מה שהיה לי להגיד ומי שזה נוגע אליו יודע.

הודעת תמיכה במאה אחוז

ספיידר את פשוט צודקת.... אין מה לעשות... יותר מידי אנשים פה חסרי חיים והם מוציאים את זה על אנשים אחרים...

tiger rrr

New member
ספיידר..

מתוקה שלי , כולנו עברנו את זה.. כולנו היינו באותו מקום של ריכולים.. אבל הפיתרון הוא לא להתייחס למה שאומרים.. מי שבאמת מכיר אותך יודע מי את.. והאמת אני לא מכירה אותך וגם לא מעניין אותי בכלל מה אומרים.. חמודה שימי עליהם ז אחד גדול.. ותראי שהם כבר ישתקו , כי אתה יודעת יש כאלה שזאת ההנאה שלהם פה.. אז אל תתני להם להנות מהספק שכך שאת מתעצבנת.. תאמיני לי היינו בסיפור הזה.. ממש גועל אבל אין מה לעשות.. טיי

Joey*

New member
ספיידרית...

בתור אחד שמכיר את הנושא מקרוב, אין לך מושג כמה אני מסכים איתך...אני באופן אישי עדיין מנסה להבין למה אנשים פה צתעקשים לחטט בנבכי החיים הפרטיים של אנשים אחרים... ג`ואי.

ספיידי !

אני באמת לא מכיר אותך ואני כאן כבר חודשיים רצופים כמעט יום יום. על כן אשמח מאוד להכירך,נעים מאוד שמי בארי (בצ`אט:בארי הברבארי).

למעלה