לכל הנשים העובדות + ילדים

• פותח הנושא r66
  • פורסם בתאריך

r66

New member
לכל הנשים העובדות + ילדים

יום חופשי - היום אינני עובדת, היום הוא יומי החופשי. תיכף אכין לי קפה ואשב לקרוא עיתון. עד שירתחו המים בקומקום אני יכולה לסדר את המיטות של הילדים ולשטוף את הכלים ולמיין את הכביסה המלוכלכת ולהרים את כל החלקים של משחקי ההרכבה. ממש קשה להאמין איך הם מצליחים לעשות את כל הבלגן הזה. יום אחד אני אשבור רגל בגלל חתיכת לגו. בינתיים אני יכולה גם לטאטא, רק לטאטא, את הסלון, ואם כבר אני מטאטאה אז למה שלא אשטוף שטיפה קלה כדי שיהיה לי קל יותר בפעם הבאה. תיכף אשב לי בשקט ליד השולחן ואקרא איזה מאמר מדיני מנוסח ברהיטות כמו שכל כך אהבתי פעם כשהראש שלי עבד הרבה יותר מהידיים. לפני זה רק אסיר את האבק מכל פינה ואם אוסיף שתי ביצים לתערובת הקציצות הן תהיינה רכות יותר. שוב שכחתי לקנות פטרוזיליה, והעגבניות נורא ספוגיות השנה. דווקא רעיון טוב לעשות מסכה של יוגורט ודבש לפנים שתוכל להיות עלי בזמן שאני קוראת ועד שהרוטב של הקציצות יהיה מוכן. הילדים נורא אוהבים לטבול בו לחם לבן אבל אין לי לחם לבן אז לשנייה אחת אני אקפוץ לבועז במכולת או בעצם אטלפן שיביא לי. כבר אחת עשרה. איך שהזמן עף. תיכף המכונה תגמור לסחוט. אני שומעת את הרעש והוא תמיד מזכיר לי מטוס סילון. ככה בטח חשבה גם שירלי ולנטיין כשהיתה חולמת, מסכנה שכמותה, לטוס לאיי יוון ולהיפטר מכל העבודות של הבית, אבל זה היה רק מפני שהיא לא עבדה מחוץ לבית אז גם לא היה לה יום חופשי, זאת אומרת משהו שהיא ממש תוכל להעריך את ההנאה ממנו באופן קבוע. עכשיו אני אתלה את הכביסה שלא תתקמט לי. אני רק מוכרחה לזכור להפוך את המכנסיים השחורים לצד שמאל, כי השמש ממש הורסת את כל הצבע. אוף, כמה שחם במרפסת, איזה מזל שאני לא צריכה היום לעבוד. קפה פילטר, זה מה שאני אכין לי בעוד דקה אחת בדיוק. מגיע לי להתפנק. ואולי גם שתי עוגיות קטנות כמו שמגישים ב"הייאט". אבל רק לשנייה אקפוץ להוריד את האשפה. לא אני לא יכולה להשאיר את הפח כזה מטונף, זה בטח יירד עם קצת אקונומיקה וקצת "רם" וטוב שיש שמש שתייבש אותו מהר. הנה, הנה זה בא. אני מנמיכה את האש של הקציצות, מורידה את הסינר ושמה קרם ידיים. על היוגורט אפשר לוותר היום כי הרבה יותר חשוב לי הקפה והעיתון. שלום ילדים, איך היה לכם בבית הספר היום?. (מתוך "אשה אחת בדרך" - דפנה דה הרטוך)

r66

New member
ומה עם המקלחת../images/Emo35.gif

לא קורה לכם, כשסוף סוף אתם מגיעים למקלחת, המים קולחים וכשמרימים את הראש להתענג, כזה כאילו
... רואים איזה טיפת אבק או כור של עכביש או מה שלא יהיה, מוצאים את ה"טוש" ממקומו ומתחילים לנקות ולצחצח....
גרררררר.........

אני בדרך כלל מפרקת את ראש המקלחת

ושמה בדורגול - נגד אבנית. או לפחות מפרקת את ראש מקלחת היד, משהו צריך לפרק. ואני גם עושה תכניות מפורטות איך אסייד את תקרת המקלחת מיד כשמזג האויר יהיה קצת חמים, ממש אי אפשר כבר עם הגוון הזה.

מאקי

New member
חחחחחחחחח מה מצחיק??

זה שזה נכון?? או שזה קורה?? עדיף ללכת לכדורגל?? ובשקט בשקט אספר זה עובר מהר הם גדלים ודי חסר ..

כל כך נכון! ואגב דפנה דה הרטוך למדה

שנה אחת מעלי ביסודי ובתיכון.. (אנחנו היינו מאותו הכפר...)תמיד התבלטה בכתיבה.

ממש כן. זה שם משפחתה מהבית

לא יודעת אם היא אכןנשואה או לא. אבל זהו שם משפחה מקורי למהדרין. דפנה דה הרטוך.

דפנה במקור מהשרון.

לי אין בעיה לומר את גילי. והיא מבוגרת ממני בשנה. בואי נגיד שהיא לא פרגית צעירה. די באמצע החיים.

למעלה