לכל הנשים אותן אהבתי

yanivca

New member
לכל הנשים אותן אהבתי

לכל הבנות אותן זכיתי לאהוב, שטיילו בחיי הלוך ושוב, לשמחתי חברו אלי, להן אקדיש את מילותיי, לכל הבנות אותן זכיתי לאהוב. לכל הבנות להן את אהבתי נתתי, מכל אחת את הטוב ביותר לקחתי בשביל לעזור לי לגדול. אני חייב להן הכל, לכל הבנות אותן זכיתי לאהוב. רוחות השינויים לעד נושבות, ותמיד כשניסיתי להשאר, כשרוחות השינויים נושבות, מצאתי את עצמי במקום אחר. לכל הבנות אשר חלקו איתי את חייהן, כעת כבר נשואות לבעליהן, לשמחתי חברו אלי, להן אקדיש את מילותיי, לכל הבנות אותן זכיתי לאהוב. לכל הבנות אשר חשבו עלי, אשר באהבה מילאו את לילותיי, מתגוררות בתוך ליבי. אני בלתי נפרד מכל הבנות שזכיתי לאהוב. תרגום שלי לשיר To All The Girls Ive Loved Before מאת ווילי נלסון

yanivca

New member
משוכנע

סתם משהו שרצית לשתף, עם האנשים אותם רציתי לשתף. הרי לא חייבים לדבר פה רק על הדברים שקשורים לנושא הפורום, נכון?

yanivca

New member
לא רואה את זה ככה.

גם בהודעה הקודמת שלי לא שמתי את זה. זה פורום (או בעברית קהילה) של ילדים להורים פרודים. לא על ילדים להורים פרודים. אבל אולי רק אני רואה את זה ככה...

קוצה1

New member
ממש לא

לפחות מבחינתי.. גם אני רואה את זה ככה ורוצה שכולם יראו את זה ככה.. חחח אתם מכירים אותי כל כך טוב שאני יודעת שאני יכולה לסמוך פה על כמה בעיניים עצומות... ואני מקווה שגם ככה חושבים עליי, מבחינתי, שתפו ספרו תכתבו תעלו נושאים לדיון, מה שאתם רוצה.. לא חייבים להיות מקובעים על הגירושים האלה.. יש עוד חיים מעבר ואנשים שאפשר לספר להם חוויות, אני לדוגמה =) קיצר, מי שצריך משו אני פה =) שבת שלוםםםםם

yanivca

New member
חצי חצי

מהורהר, או שמא מעורער. עוד לא ממש החלטתי, על כל מיני דברים שקורים לי בחיים בימים אלו.

snoop6

New member
אני אוהבת את הדרך

שאתה מתמודד עם מה שעובר עליך ~כאב עטוף באופטימיות~

יניב מותק

שיר מקסים מסכימה בהחלט שנושאי השיחה לא צריכים להיות רק קשורים לנושא המאחד אותנו שבזכותו אנו פה... אך כדאי לשים סימן "אוף" כשזה לא קשור זו דעתי. ובאמת באמת שיר יפה. שבוע נפלא

למעלה