לכל הנהגים המטורפים!

לכל הנהגים המטורפים!

כמה שנמאסתם עליי! נהגי מוניות- מי נתן לכם רישיון??? חושבים שאתם "מומחים בנהיגה" . נמאס מהמהירות שאתם נוהגים, נמאס מאיך שאתם נוהגים, נמאס מהצפירות, נמאס שאתם חותכים אחרים מתי שבא לכם. זכות קדימה- אם לא ידעתם, התמרור שצורתו היא משולש הפוך אומר שאתם נותנים זכות קדימה לרכב ממולכם, כן גם אם ברכב ממולכם נהגת חדשה. מתחכמים למיניהם- מה אתם חושבים כשאתם מחליטים לעשות פרסה באמצע הכביש? למה אני אמורה לקבל "התקף לב" מזה שאני אמורה לבלום במהירות 60 קמש כשאני רואה איזה חתיכת אידיוט עושה פרסה באמצע הכביש? למה אתם צופרים באמצע הפקק?? נראה לכם שרכב מלפניכם בכוונה לא נותן לכם לעבור? למה לעזעזל אתם צופרים?? למה בכביש צר שבנוסף לכל הוא דו סיטרי (כמה שאני שונאת כבישים כאלה) אתם נוסעים באמצע הכביש? ומה עם הנהג ממול? הוא אמור להיכנס בתוך המדרכה/להיתקע בעץ/לסתות מהכביש? אלה שלא מאותתים- אני רוצה לבשר לכם שהנהג שמאחוריכם לא יודע ולא אמור לדעת שאתם רוצים לפנות שמאלה/ימינה. אז תחסכו מאיתנו בלימות פתאומיות, תאותתו! ולמה לכל הרוחות אתם מתפרצים באמצע הכיכר?? למה כשאני באמצע רוורס אתם חותכים אותי?? קשה לחכות 2 דקות בסבלנות?? למה אתם מרשים לעצמכם לעצור באמצע הכביש ולדבר עם החבר שלכם באוטו ממול/ליד? אתם לא באמת חושבים שכל העולם אמור לחכות בזמן שאתם מנהלים שיחה מלבבת עם נהג אחר שהוא חבר שלכם,נכון? הטעות שלכם היא שאתם חושבים שאתם הנהגים הכי הכי.אז זהו שאתם טועים. ואגב, תעשו לי טובה אישית, תחסכו ממני את ההערות המפגרות שלכם ברמזור.

למעלה