לכל הנאורים , המודרנים, והאינטלגנטי

לכל הנאורים , המודרנים, והאינטלגנטי

קודם כל אתה מוזמן לאתר של אמנון יצחק , דבר שני בקשר לחיים החילוניים שאתה מדבר עליהם אז במקרה אני חילוני גמור, דבר שני אני במקרה עשיתי את כל מה שאתה המלצת לי לעשות (לטייל בעולם , להשלים בגרויות , ועוד דברים שלא הזכרת...), דבר שני אני יודע גם להבחין בין מציאות לשקר ואומר לך גם שבדקתי מקרוב את כל הקטע הזה של הדת ומצאתי לתדהמתי שלא היא , אין שום הוכחה בעולם שאין אלוקים (המדע בכלל לא מתעסק בדברים שלא מונחים לפניו ואינו יכול לחקור אותם ) למדע אין הסבר כיצד נברא העולם אלא בכך שהוא מתחיל בתאוריית המפץ הגדול , ומה קדם למפץ ? ומי יצר את שני הגושים שהתנגשו ? ומי הפגיש ביניהם? את זה הוא לא יודע ?אהבתי את הדרך הזאת של המדע להסביר דברים מנקודה מסויימת שהיא אינה נקודת ההתחלה , מעניין אם אפשר לבנות בניין מקומה שלישית בלי קומה ראשונה , עפ"י המהלכים של סטיבן כנראה שאפשר. חשבתי האם אפשר שיווצר העולם מחומר מסויים ונזכרתי בחוק הפיסיקלי שלכל חומר יש התחלה ויש סוף , כלומר משהו התחיל אותו , דברים אלו ועוד שכנעו אותי שייש כוח מניע רוחני שאינו כפוף לתנאים אלו והוא הוא שברא את העולם. יש עוד דברים נוספים ראה את ספר הזוהר שנכתב מלפני אלפי שנים וכבר אז כתב בו רבי שמעון בר יוחאי שהעולם הינו עגול ומסתובב כל הזמן , וביום שלאלה אור לאלה חושך , ועוד . דברים אלו נכתבו בזמן שהעולם חיי בתאוריות אחרות לגמרי (עולם שעומד על 2 פילים, העולם הוא מישורי ועוד ) . תורת ישראל אמת , שווה לבדוק... בהצלחה לפורום הגאונים בסוף תגיעו גם אתם לאמת , מקווה שזה לא יהיה מאוחר.

למעלה