לכל המתלבטות

• פותח הנושא li60
  • פורסם בתאריך

li60

New member
לכל המתלבטות

הדברים הבאים הגיעו לידי, קראתי, נדהמתי מאמיתות הדברים ואני מעבירה לכן הבנות המתלבטות. להיות אחרי סערת רגשות, להיות אחרי אכזבות לא קלות להיות אחרי ניסיון ענק להיות הרחק ממך. להיות חופשיה מלרצות לרצות להיות חופשיה מלחלום על תאוות. להיות חופשיה , להתבונן מחדש בעולם יפה שמחייך אלי מחדש. להמשיך בחיים ללקט אתגרים, להמשיך לגדול לפתוח שערים חדשים להמשיך ולשמור על קשרים אמיתיים להמשיך לראות מבטים נוצצים. להמשיך ולדעת כי מחר יום חדש להמשיך להאמין כי שום דבר לא היה לשווא. תמיד ידעתי כי אין מקרה בעולם תמיד סברתי כי כל נסיון הוא אתגר. תמיד ידעתי בליבי פנימה, כי יש לי הכול, ולמרות זאת התפתתי והלכתי בעקבות הקול. גבול שחציתי אותו בעזר האחר גבול שהציב אותי במקום אחר, וכשעברתי את הסף, עמד מולי האחר, בן אנוש, ולא המלאך גבריאל. הרגע הקסום נעלם כלא היה ומול האמת עמדו "נער" ונערה" הפסיקו הם חלומות לארוג במילים חדות נגדעו אשליות. להמשיך במסלול ולהתקדם להמשיך ללכת ולעולם לא להתחרט. להמשיך להתקדם להמשיך לחייך. להמשיך להחזיק את הראש בגאון ולא לטמון את הראש בחול. לדעתץ להודות על מה שהיה כי בלי ניסיון זה , עולמי לא היה מפוקח. והנה הגענו אל האיחולים שהחיים ימשיכון להאיר לך בכל המובנים.

למעלה