לכל המלאכים ב

סנונית 1

New member
לכל המלאכים ב ../images/Emo82.gif

היום אני מודה למשפחה שלי כאן בפורום פוריות, חשוכת ילדים וחפה מהריון, מחודש לחודש מנסה להפיק בטא שתהפוך להריון שתיצור תינוק שיברא את משפחתי. מבלי משים ומתוך המלים אני נוכחת היום, ביום הולדתי, שאט אט הפקתי מכרים שהפכו לחברים שיצרו אהבה - ואתם המשפחה. תודה לכם משפחתי היקרה והאהובה, על התמיכה והאהבה, האכפתיות והרגישות ההכלה והחיוך ברגעים הקשים והברכה והשמחה במשמחים שברגעים. אז היום, יום הולדתי - יום ששמור למשפחות, אני מודה ומוקירה את כולכם משפחה יקרה שלי. באהבה שלכם והלוואי ובמהרה נעבור כולנו עם המנהלות המקסימות לפורום העגול. סנונית
נועם פונג בבקשה באופן חד פעמי אבקש לא לשרשר כדי שכולן/ם יקראו את תודתי להם.

ככה לגרום לי לבכות../images/Emo7.gif

גברת, יש כאן נשים על הורמונים, מזה לרגש אותנו ככה - לא יפה
מאחלת לך מכל ה
שתחבקי תינוק עוד השנה. אמן.
~בננה שבוכה מהתרגשות ולא רואה כמעט כלום בגלל מסך הדמעות~

שויו

New member
מזל טוב גדול!!!!!!!!!!!

ומקוה שבשנה הבאה יחגוג איך עוד מישהו/הי קטן ומתוק!!!!!!!!!!!! חיבוק.

ronitili

New member
../images/Emo24.gif מאחלת לך את כל הטוב שבעולם

ושכל משאלותיך יתגשמו

סנונית יקרה ../images/Emo24.gif

הדברים כתבת כל כך נוגעים ומרגשים. אני מאחלת לך כמובן את שלבך מייחל לך, כי הדרך מתארכת עד מאוד. אני לא אכביר מילים, כי לו הייתי לידך, הייתי רק מחבקת חזק חזק. זהו יומולדת חורפי, שאני מקווה שהוא טומן בחובו, בתוך הסערה והטיפות גם תקווה ואמונה, ויום ההולדת הבא כבר יחגג אחרת.

הכי חשוב יקירתי

שתדעי רק שמחה בלב עם מעט אופטימיות עם מעט תשומת לב הכל עובד השנה אני מאחלת לך מה שאני מאחלת לי עוד ילד עבורי וילד שתזכי לחבוק בקרוב היום אברך אותך.

טרסי

New member
יקירתי../images/Emo24.gifריגשת אותי מאוד

אז קודם כל, שוב, ואומנם באיחור קצת - המון המון מזל טוב ומאחלת לך רק אושר ושכל משאלותייך יתגשמו
. כתבת מאוד יפה, מרגישים שזה בא ישר מהלב. אוהבת אותך ומחזיקה לך אצבעות. הלוואי וביום הולדתך הבא תחבקי תינוק/ת ותהיי מאושרת מאוד מאוד

14me

New member
סנונית היקרה

מאחלת לך המון מזל טוב , שכל מה שאת מאחלת לעצמך ולבעלול יתגשם במהרה אמן אמן אמן. תמשיכי להיות כמו שאת מקסימה ומרגשת. אני רוצה לספר לך שבזכותך נגשתי לד"ר ברקוביץ ואין לך מושג כמה אני ובעלול מרוצים תודה לך .
שולחת לך
ליום הולדתך

3קטנה

New member
סנוסנית היקרה

המון המון מזל טוב ליום ההולדת, ב"ה השנה הזאת תחבקי ילד.

עופרהו

New member
מזל טוב,

אכן ריגשת גם אותי, מאחלת לך (כמו בוודאי שעוד הרבה איחלו לך...) שביום הולדתך הבא, לא תזכרי בכלל את יום ההולדת, כי תהיה עסוקה בתינוק/ת/ות, טיטולים, אוכל, שינה, פליטה, חיסון, הנקה וכו'........ אמרו לי פעם שכאשר הופכים להיות אמא אנו הופכים לכמעט דבר זניח.... מזל טוב!

blessed

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אמנם היום הולדת נגמרה כבר אבל חייבת שוב לשלוח
וגם
ולאחך שוב מזל טוב והרבה אושר.

נועם@בת

New member
../images/Emo24.gif סנונית

לא הספקתי לברך בזמן, אבל נראה לי שכל זמן מתאים לברכות. שתהיה לך שנה מופלאה, של התקדמות, צמיחה ופוריות (את הדברים הקטנים כבר תשיגי לבד בלי הברכות שלי
). אני מאחלת לך שהשנה העליות יהו גבוהות יותר מהירידות, השמחה תהיה מרובה מהעצב. והסנונית סופסוף תגדל גוזלים בקן
.
נועם

מרגש

וכ"כ נכון. אני "מדברת" עם הפורום הזה יותר מאשר עם אמא שלי. שתהיה לך שנה מעולה.

תמר27

New member
../images/Emo41.gifמזל טוב

מקווה שעוד אפשר לאחל - שכל משאלותייך יתגשמו.

למעלה