לכל המכביסטים והסרדינים

כמו שלך וליתר הקומוניסטים מותר

להיות נגד מכבי בגביע אירופה בכדורסל כך לי מותר לדאוג לעתיד הכדורגל בארץ ומועדוני האהוד וכמו בכל מדינה נורמאלית לייחל לאחת מ-3 יריבותינו השנואות ביותר כשלון ומי כמוך יודע מה זה לשמוח לאיד הרי אתם המצאתם את זה

Red Man

New member
אין לי בעיה עם זה!!

ואני לא חושב שאתה ונא ישראל...רק מכביסט דפוק!! אני לעומת זאת שונא ישראל,לא??
צבוע היית וצבוע תשאר!! וביי לכולם!!

צביעות

אתה לא יכול לצאת נגד אנשים שמקווים לכשלון של מכבי ת"א בכדורסל באירופה, ובו זמנית לעשות אותו דבר בעצמך ולקוות לכשלון של מכבי חיפה בזירה האירופית. די לצביעות.

Red Man

New member
לך תסביר את זה למכביסט...

צביעות זה השם השני שלהם!!

ומי שבא לר"ג ויצעק אדום עולה

הוא לפי דעתי, בוגד...... אני בחיים לא ראיתי את עצמי הולך ליד אליהו להרוס, או נפגש עם אוהדי מכבי במשחק באירופה כדי לשטוף להם את המוח עם דעותיי ולהרוס להם את חווית המשחק של הקבוצה המושחתת שלהם. אז אל תבואו לר"ג, תעשו טובה לנו לאוהדי מכבי חיפה. והכל אם נעלה

Red Man

New member
לראות מכביסטים צועקים...

אדום עולה זו תהיה חוויה בלתי נשכחת!!!!

Red Man

New member
אין לי שום בעיה ליחל לנצחון

של חיפה נגד ליברפול...במסגרת הליגה זה סיפור אחר... אל תשכח שהפועל עזרו לחיפה לקחת את האליפות הראשונה..... מכבי-אני תמיד בעד היריבה... למה??ככה!! אז ילא חיפה מלחמה!!

Unimportant

New member
לא ממש

אני נגד מכבי ת"א באירופה ואני גם נגדכם באירופה. אין לי שום אינטרס שיריבה/שנואה תצליח ותתעצם. כדי לקבל שם טוב באירופה לישראל יש הרבה עבודה לעשות, בוא נגיד שרובה הגדול של העבודה הזאת הוא לא מהבחינה הספורטיבית.

San Miguel

New member
מסכים עם אלון

אני נגד חבורת הזבל של שמעון מזרחי תמיד, אבל בלי קשר אני בעד רוב הקבוצות הישראליות באירופה חוץ ממצבים שונים: 1.כאשר הם משחקים מול קבוצה אהודה עליי 2.כאשר קוראים לה הפועל ת"א

יותר מה(עלק)אורגזמות שלך????

לא הייתי מאמין!!!!!!!!! מכבי ת"א אלופת אירופה 2001

Red Man

New member
אתה לא קולט??

בניגוד אליך,אני לא גומר שחלוץ מהקבוצה שלי מבקיע.... רק שאני מבקיע..

Red Man

New member
../images/Emo8.gif וואלה....

תרשה לי לגחך בזמני החופשי... וסתם בשביל הכיף,בן כמה אתה חושב??

למעלה