לכל המכביסטים והסרדינים

לכל המכביסטים והסרדינים

האמת היא שהאוהדה היא בעיקר למכביסטים אבל רציתי שכולם יכנסו
, לא משנה... מה שרציתי להגיד- זוכרים שכשאנחנו, שונאי מכבי ת"א בכדורסל אומרים לך שאנחנו מעדיפים שלברקוזן תיקח מאשר אתם ושלא הפסקנו לעודד לשנייה את פנתאנייקוס אתם תופסים שוק? ומה אתם אומרים? אתם אומרים שבאירופה מכבי לא מייצגת רק את מכבי תל אביב אלא את ארץ ישראל וניצחון של מכבי נותן לישראל מוניטין טוב וזה מה שחשוב ולכן אנו צריכים להיות בעדהם... עכשיו- חיפה משחק אחד קרובה לעמוד נגד אימפריה שאף קבוצה ישראלית לא היתה נגדה בשלב כזה אי פעם.. משחק כזה לא רק חשוב למכבי חיפה, אלא לפי התאוריה שלכם חשוב גם לעם ישראל כי כל קצוות העולם אוהדות את ליברפול והמשחק ישודר באין ספור מקומות.... תצוגה טובה של חיפה תיתן לעם ישראל ייצוג טוב מאוד כמדינת כדורגל וישפר את המוניטין שלאחר פרשת הנבחרת, נעשה מאוד עגום... עכשיו השאלה- אתם מדברים למה אתם לא מבצעים? למה אתם חושבים שאנחנו צריכים לאהוד את הנפלד פארקר ובשוק שנואי נפשנו, כשאתם מעודדים את הקבוצה האנגלית?

kirk hammet

New member
מה שאני אומר

זה שממש לא איכפת לי שאנשים מעדיפים שמכבי יפסידו , סבבה להם , שלא יעשו את זה לידי. למרות שזה לא ממש מקור להשוואה , המעמד שונה לחלוטין. אני מבטיח לך שכל אוהד ריבר שיש לו שכל בקודקוד פילל חזק חזק שבוקה יקבל חמש בראש במרקוסור ובליברטארדוס ובגביע הביניבשתי. ימח שמם של הבוסטה.

1.ארגנטינה זה לא ישראל

בארגנטינה יש לך מספיק מקורי גאווה בכדורגל ובראש בראשונה הנבחרת.... 2. אתה אומר שלא יעשו את זה לידך נכון כי זה מעצבן אותך....בגלל זה אני לא מבין איך אנשים יכולים להגיד דברים כאלה ואח"כ לעודד את ליברפול במשחק שיקבע את המוניטין של ישראל בעולם... וסליחה שאני לא חושב שזה שהפועל תנצח את ירבאן יגרום שלאירופה אכפת

לכן לריבר לא אכפת שבוקה תפסיד

כי בוקה לא מייצגת את כל ארגנטינה... יש לה מספיק הכרה כבר ככה ונבחרת ושחקנים מעולים

2 סיבות למה לתמוך בליברפול..

בלי קשר לעובדה שאני אוהד ת´קבוצה הזו כבר 16 שנה.. 1.במקרה שנורא שתעברו את ליברפול תשחקו אתם בשלב הבתים בצ´מפיונס-ליג מה שייתן לכם מזומנים בשפע וייצור פער ביניכם לבין יתר הקבוצות בליגה ואני כבעל אינטרס בתור נציג האימפריה הצהובה-כחולה צריך להתנגד לכך 2.כדי שלא כל אירופה תכיר את הכיעור של הקהל שלכם שדורך על ילדים

slider 2000

New member
תגובה

1. מזומנים בשפע בעיקבות הישגים באירופה
2. הקהל האיכותי הארץ.

one1

New member
שוב פעם השטויות שלך ?!

על מה אתה מדבר ?... הקהל של מכבי חיפה הכי טוב בארץ, ואם יש קבוצה שאתה יכול לשמוח שמייצגת את ישראל באירופה זו מכבי חיפה. לפחות יותר טוב ממכבי "עלית" תל אביב שמפעילה כרוז לא חוקי. חוץ מזה מה אתה מדבר בכלל על הצלחות באירופה שנותנות יתרון בליגה, אתה וקבוצת השתן שלך בכדורסל.

kirk hammet

New member
אתה סובייקטיבי לחלוטין.

אבל ממש בטירוף. מכבי תל אביב בכדורגל ובכדורסל הם הקבוצות הכי אהודות בארץ , גם אם הכי שנואות בארץ באותה מידה. מכבי תל אביב מייצגת את ישראל מצויין , תודה. לא ראיתי ששמונת אלפים אוהדי חיפה טסו לפאריז בזמנו , או למוסקבה , על זה בכלל אין מה לדבר.

one1

New member
נכון, אבל לא קשור.

מי ביקש מאוהדי מכבי תל אביב לבוא ולעודד את מכבי חיפה ? אבל כמה מאוהדי מחזיקת גביע המתכת מצהירים בגלוי שהם בעד ליברפול... והם, עלובי הנפש, עושים זאת לאחר שהם מתלוננים שיש שינאה למכבי באירופה בקרב אילו שאינם אוהדים שלה. שלא נזכיר את העובדה שהשינאה למכבי בכדורסל היא מוצדקת (בגלל המונופול הדוחה), לעומת מכבי חיפה שהיא קבוצה חביבה על הבריות

kirk hammet

New member
חביבה על הבריות ?!

אני בטוח שאחריי מכבי וביתר , מכבי חיפה הכי שנואים בארץ. ומכבי לא אשמים שהליגה תקועה במקום , אין סיבה שגם מכבי יתקעו במקום.

סלח לי אבל מכבי חיפה היא הקבוצה

האהובה ביותר בארץ על כמעט כל אוהד לאחר קבוצתו..... חיפה היא קבוצה סימפטית עם שחקנים מעולים זה שהפורום הזה שונא אותה לא אומר כלום

לא ממש

אוהדים של איזו קבוצה מסמפטים את מכבי חיפה? הפועל חיפה? מכבי ת"א? בית"ר י-ם? הפועל פ"ת? מכבי חיפה היא לא קבוצה אהובה על כולם כמו שאוהדיה רוצים לחשוב, זה הכל.

kirk hammet

New member
אתה יודע משהו ?

אתה חי בתוך בועה כל כך גדולה. רק תיזהר ביום שהיא תתפוצץ לך בפרצוף. אין אף אחד שמסמפט את מכבי חיפה בין אוהדי הגדולות.

one1

New member
אוף ../images/Emo46.gif

אתה לוקח ת´דבר הכי קטן ולא חשוב במה שאמרתי ומנפח אותו. הקטע שמכבי חיפה "חביבה על הבריות" נאמר סתם...

כי אתם מעדיפים קבוצות קטנות

אבל הקטנות אוהבות את חיפה....כי אנחנו חיפה.....הירוקים האהובים על כולם בלי דעה פוליטית ובלי כלום וזה שאתה לא אוהד אותנו או שהפורום הזה שונא אותנו לא מזיז לי.......

לך תשווה את הכדורסל לכדורגל

הביאו למכבי את הכרטיסים אז הם הלכו. ונראה לך שהשרופים הלכו? העשירים הלכו.. אם מכבי היו מביאים רק 2000 אוהדים אז היו באיצטדיון 6000 אנשים פחות וזה לא בגלל שיש לכם קהל טוב, זה בגלל שהקהל שלכם הוא היחידי שאכפת לו עדיין מכדורסל, ובעצם גם מזה לא אכפת לו אכפת לו מהצלחות

Red Man

New member
תשובה מכביסטית טיפוסית!!!

איזהו מכובד?? המכבד את הבריות!! חיפה מלחמה !!! הכדור עגול והכל יכול להיות.... השיטה המכביסטית- החלש את היריב... חס וחלילה אם חיפה תעשה את זה!! לא פלא שאתם הקבוצה השנואה בארץ!

למעלה