לכל המטיילים......

גליה12

New member
גם ממני- ומכל ומכל מי שנאלץ להשאר

בבית- ולחשוב על היום הנפלא שמחכה לכם שם

../images/Emo42.gifבוקר נהדר לכולם../images/Emo142.gif../images/Emo187.gif

מה חשבתם שלא ישאר פה אף אחד. למי שנשאר אל תדאגו, מבטיחה שגם פה לא ישעמם.

וויילד

New member
ולנשארים בביתם...../images/Emo24.gif

לאלו שבביתם נישארו, לאלו שלא יצאו, לאלו שלא יצא להם לאלו שיצא להם:"לא" לאלו שרצו,אך לא יכלו לאלו שיכלו, אבל לא רצו. לאלו שסיבה היתה להם לאלו שהעדיפו במיטה להילחם לכם מוקדשת נעימה ,ושיר זה... מכל
בוקר טוב ...

../images/Emo24.gifהא וויילד, גם מוסיקה יש לנו

אתה גדול! יום טוב לך חבר. ואני כבר חששתי שלקחו את כל הדי ג'יאים, הרקדנים והמשוררים לשם.

t a m n u n a1

New member
../images/Emo24.gifלכל המטיילים ולכל אלה../images/Emo110.gif

שכאן שם ובכל במקום, שבת שלום!!!!!!!!!!!! מסכימה עם איב אכן ווילד באמת חמוד אני בעוד דקותיים טסה לתל-אביב לחגוג מומולדת לחברות.

יש לכם ד"ש מהמטיילים- דיברתי

איתם בטלפון-לפני שהם קבלו הוראה לכבות המכשירים. הם חושבים שהם כולם שם....

וויילד

New member
באותו הרגע ממש...

מיד לאחר ששלחתי את השיר נותק הקשר אצלנו,לכן לא יכולתי להגיב כראוי,לחברות טובות... תודה לכן בנות, תודה לכל אחת באופן מיוחד.. חולות נודדים,איב עמית,תמנונה. (ובסדר שונה) איב עמית,תמנונה,חולות נודדים. תמנונה,חולות נודדים,איב עמית...רק לא לריב.. שבת שלום בנות מקסימות..

ואני כן במצב רוח קרבי, המטיילים

האלה חושבים ת'עצמם להלו. צילצלתי לדרוש בשלומם- הראו לי אצבע משולשת וכיבו ת'מכשיר..

וויילד

New member
אצבע משולשת...

סימן ישראלי מובהק... האחד מברך באצבע משולשת, השני משיב באותה המידה, והנה ביחד... מגן דוד. (ברכה שגורה בפי שבט עתיק ,פלג למלכות דוד) כך היה נוהג דוד לסמן לבת שבע מגג ביתו.

וויילד

New member
לא חלילה ...../images/Emo99.gif

ולמי ...? אני חברים לא מסמן... לעולם לא, לא בפניהם, ולא מאחורי הגב.. לעולם לא. יצאתי להביא את "יהב" מהפעוטון.. חברתי שלא תחשבי על כך אפילו, הנה לך הסימון שלי...

למה חלילה? התכוונתי לסימן של דוד

לבת-שבע... איזה תמים אתה, בחיי.. ובונה אתה אל תשגע אותי עם יהב, כי אני רואה אותה אני מהזה נדלקת, איזה בונבונה אלוהים.... רק שתהיה לך בריאה.אמן.

וויילד

New member
סליחה...

אבל אלו הן היכולות שלי, ולמי אראה אותה ,אם לא לחברה טובה ? את אותם אלו המכנים אותי"אבא" אני מסניף מידי יום ביומו, אז...איך שלא אראה...איך? תודה לך בעבור המחמאות, כולל את התום שיש בי ,אם בכלל.
תודה (יצאתי)

../images/Emo23.gifחזרנו......./images/Emo79.gif../images/Emo23.gif

וכל שיש לי בפנים היא מנגינה אחת גדולה. חסרתם לנו. נטולת מילים אני - ולכן אשקוט. שבת שלום לכם אחי... שבת שלום

yaely2

New member
מנהל
../images/Emo25.gif כדאי לחיות ../images/Emo73.gif ../images/Emo25.gif

חבר'ה שלום לכם, כדאי גם כדאי לחיות, ולו רק בטיול כזה להיות. חברים שהגיעו מאשדוד וקריות, כמו לגרום לי לעלוז ולהנות. שמחה כזו והנאה אין קץ, עד שלבבי חישב להתפוצץ, הגן המראות, הסיפורים, ההווי, כפי שאמרתי כדאי לחיות בחיי והזמן כל כך מהר הוא רץ. (אני עוד אגיש תלונה לבגץ) תודה לכם רעיי תודה לך ברבורה, איך אוכל אי פעם לגמול לך חזרה? את שווה הרבה, את שווה המון, לדעתי הרבה יותר ממליון. ולכל אלה שבחבורה ברכת "ברוך הבא" מתי יוצאים לטיול הבא? יעלי

למעלה